دکمه لمسی عابر پیاده با دکمه لمسی عابر پیاده هوشمند هوشمند ساعت کور

دکمه لمسی عابر پیاده با دکمه لمسی عابر پیاده هوشمند هوشمند ساعت کور
دکمه لمسی عابر پیاده با دکمه لمسی عابر پیاده هوشمند هوشمند ساعت کور

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: PTB-20SV9
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:68 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 30 عدد (69 * 35 * 36 سانتی متر ، 18.22 کیلوگرم)
  • توانایی تامین:1000 عدد در ماه
Contact Us

دکمه لمسی عابر پیاده با ساعت کور

دکمه لمسی عابر پیاده با ساعت کور برای فروش ،   دکمه لمسی عابر پیاده با قیمت ساعت کور ، دکمه فشار عابر پیاده ، دکمه عبور عابر پیاده زیر ، دکمه لمسی عابر پیاده برای فروش.

دکمه لمسی عابر پیاده با ساعت کور

دکمه عابر پیاده و ساعت کور ، شرکت ما مجموعه ای از مفهوم ، ظاهر کوچک و زیبا ، طراحی جدید ، در حالی که طراحی ضد آب ، نصب آسان ، مواد با استفاده از ABS + PC ، پلی کربنات و اکریلونیتریل-بوتادین-بنزن اتیلن کوپلیمرها و مخلوط پلاستیک های ترموپلاستیک تشکیل شده از پلی کربنات (پلی کربنات) و اکریلونیتریل-بوتادین-استایرن (ABS). آنها خواص عالی این دو ماده را ترکیب کرده و مواد ABS را تشکیل می دهند. خصوصیات و خصوصیات مکانیکی کامپیوتر ، مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر دما ، مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش و سایر خصوصیات.

دکمه عابر پیاده و ساعت کور در این محصول از یک دکمه لمسی بدون تماس استفاده شده است. هنگامی که نیاز به عبور از خیابان دارید ، فقط دکمه را لمس کنید ، عقربه با فاصله 0.3 میلی متر بر روی صفحه لمسی قرار می گیرد ، حساسیت دکمه عابر پیاده زیاد است و سیگنال دریافت شده توسط دکمه عابر پیاده به طور خودکار سیگنال ارسال می کند . منتظر عبور چراغ سبز عابر پیاده از تقاطع مورد نیاز برای عبور است. این محصول در مکان های عمومی بهداشت بیشتری دارد ، می تواند بدون چسبیدن به صفحه سیگنال دریافت کند و عمر محصول بسیار طولانی است.

دکمه لمسی عابر پیاده با ساعت کور عمدتا برای آگاهی دادن به مردم از طریق پیام های صوتی استفاده می شود. به طور کلی صدای فرد نابینا باید بلند باشد. مردم اطراف خیابان باید آن را بشنوند. در خیابان صدای روز بلندتر است. تعداد افراد بیشتری در خیابان وجود دارد و صداهای مختلف با یکدیگر مخلوط می شوند. با هم ، اما صدا در شب آرام تر است و تعداد افراد کمتری است. با توجه به این وضعیت ، صدای این محصول به گونه ای طراحی شده است که قابل تنظیم است. همزمان ، میزان صدای روز و شب به طور خودکار تنظیم و تغییر می کند. منبع صدا را می توان با توجه به نیازهای شهر نصب سفارشی کرد ، اما نیاز به تهیه منبع صدا دارد.

دکمه لمسی عابر پیاده با ساعت کور

دکمه لمسی عابر پیاده با ساعت کور می توان عملکرد تنظیم صدای پویا را انتخاب کرد ، و ساعت کور قدرتمند است و میزان صدا می تواند به طور خودکار با توجه به سطح صدای محیط اطراف تقاطع تنظیم شود ، و طراحی هوشمندانه تر است. دکمه لمسی عابر پیاده با دکمه بی سیم Blind Clock از فناوری ارتباط شبکه مش ، رله سیگنال اتوماتیک ، سیگنال پایدار و قابل اعتماد و مسافت طولانی 2.4G استفاده می کند دکمه لمسی عابر پیاده با ساعت کور ، با کنترل 32 بیتی MCU ، سیگنال دکمه عابر پیاده می تواند 8 مجموعه خروجی IO یا 485 خروجی را از طریق گیرنده خارج کند ، سیگنال خروجی را می توان آزادانه نگاشت کرد ، یا پروتکل خروجی را می توان سفارشی کرد و علائم راهنمایی و رانندگی شخص ثالث می تواند به طور یکپارچه متصل شود. با چراغ های LED و یادآوری زبان ، می توانید متن و گرافیک فوری دکمه را سفارشی کنید. دکمه ساعت کور بی سیم به نرم افزار پیکربندی سمت PC مجهز است. با اتصال کابل شبکه می توانید نگاشت خروجی دکمه را بر روی کامپیوتر پیکربندی کرده و میزان صدای ساعت کور را تنظیم کنید. مشخصات انتخاب دکمه ساعت کور. خوش آمدید به وب سایت ما مراجعه کنید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دکمه لمسی عابر پیاده با ساعت کور

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us