سیم پیچ حلقه ای با کیفیت خوب سیم پیچ حلقه سنج برای فروش.

سیم پیچ حلقه ای با کیفیت خوب سیم پیچ حلقه سنج برای فروش.
سیم پیچ حلقه ای با کیفیت خوب سیم پیچ حلقه سنج برای فروش.

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: سیم پیچ های LD- حلقه
  • کشور مبدا:گوانگدونگ ، چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار آمریکا (305 متر)
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1set / CTN
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

سیم پیچ حلقه ای

سیم پیچ حلقه ای با   سیم پیچ حلقه این یک مدار نوسانی است. به گونه ای ساخته شده است که یک شیار دایره ای شکل روی زمین ، به قطر حدود 1 متر یا یک شیار مستطیل شکل با مساحت قابل مقایسه تشکیل شده و دو یا سه دور سیم در شیار مدفون شده است ، که یک سیم پیچ القایی است در زمین ' سطح s ، این حلقه   سیم پیچ بخشی از یک مدار نوسان است. از مدار نوسانی و خازن تشکیل شده است. اصل این است که نوسان پایدار و قابل اعتماد است. این سیگنال نوسانی از طریق تبدیل به مدار اندازه گیری فرکانس متشکل از میکرو رایانه تک تراشه ارسال می شود. فرکانس این اسیلاتور را اندازه بگیرید. هنگامی که یک جسم بزرگ فلزی مانند اتومبیل از آن عبور می کند ، تغییر فرکانس نوسان در اثر تغییر محیط فضایی ایجاد می شود (فرکانس نوسان در صورت وجود یک جسم فلزی افزایش می یابد) ، و این تغییر به عنوان تایید سیگنال ماشین از طریق " سیم پیچ زمینی " ، و از فاصله زمانی بین شروع و پایان سیگنال می توان به نوبه خود ، برای اندازه گیری سرعت ماشین استفاده کرد. این " است سیم پیچ زمینی " . نکته اصلی در این فناوری این است که اسیلاتور طراحی شده پایدار و قابل اعتماد است و با عبور اتومبیل فرکانس به طور قابل توجهی تغییر می کند.

سیم پیچ حلقه ای

در شرایط ایده آل (صرف نظر از تأثیر همه عوامل محیطی) ، تعبیه سیم پیچ زمین فقط اندازه منطقه (یا محیط) و تعداد چرخش ها را بدون توجه به ماده سیم در نظر می گیرد. اما ، در مهندسی عملی ، مقاومت مکانیکی سیم و مشکل ضد پیری دمای بالا و پایین باید در نظر گرفته شود. در بعضی از محیط ها ، مقاومت در برابر خوردگی اسید و قلیایی نیز باید در نظر گرفته شود. آشکارساز به دلیل پیری سیم یا مقاومت کششی کافی برای آسیب رساندن به سیم ، عملکرد صحیحی نخواهد داشت. در پروژه واقعی ، توصیه می شود از سیم نرم چند رشته ای با درجه حرارت بالا از تفلون 1.0 میلی متر یا بیشتر استفاده کنید. مشخصات سیم پیچ حلقه ما 300 ولت بود.  

سیم پیچ حلقه ای

معمولاً سیم پیچ تشخیص باید مستطیل شکل باشد. دو ضلع بلند عمود بر جهت حرکت اجسام فلزی هستند و فاصله بین آنها 1 متر توصیه می شود. طول ضلع طولانی به عرض جاده بستگی دارد و معمولاً انتهای آن 0.3 تا 1 متر از فاصله جاده باریکتر است. دارای سیم پیچ آشکارساز حلقه ، سیم پیچ سنسور حلقه ، سیم پیچ آشکارساز حلقه خودرو.   سیم پیچ حلقه ای برای فروش.   هنگام پیچیدن سیم پیچ ، طول سیم کافی را برای اتصال به سنسور حلقه باقی بگذارید و اطمینان حاصل کنید که هیچ اتصالی در وسط وجود ندارد. پس از پیچاندن سیم کویل ، کابل سرب باید به صورت یک جفت محکم پیچ خورده ساخته شود و حداقل به 20 بار چرخش 1 متری نیاز دارد. در غیر این صورت ، سربهای خروجی بدون پیچ خورده خشک شده و باعث بی ثباتی بودن مقدار القایی سیم پیچ می شوند. طول سرب خروجی به طور کلی نباید از 5 متر بیشتر باشد. از آنجا که با افزایش طول سرب از حساسیت سیم پیچ تشخیصی کاسته می شود ، طول کابل سرب تا حد ممکن کوتاه است.

سیم پیچ حلقه ای

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us