ردیاب حلقه زمینی با ردیاب حلقه خودرو القایی در فروش

ردیاب حلقه زمینی با ردیاب حلقه خودرو القایی در فروش
ردیاب حلقه زمینی با ردیاب حلقه خودرو القایی در فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD206
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:59 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 25 قطعه
  • توانایی تامین:3000 قطعه در ماه
Contact Us

ردیاب حلقه زمینی  

ردیاب حلقه زمینی. اعتقاد بر این است که در صنعت پارکینگ هوشمند ، ردیاب های خودرو برای همه آشنا هستند. با توجه به فن آوری های مختلف کاربرد ، آنها را می توان به آشکارسازهای وسیله نقلیه نوع سیم پیچ ، ردیاب های خودروی حسگر اولتراسونیک ، ردیاب های رادار و ردیاب های خودرو و ردیاب های وسیله نقلیه ویدیویی تقسیم کرد. در میان آنها ، آشکارساز وسیله نقلیه نوع سیم پیچ toroidal باید بیشترین استفاده را داشته باشد. این یک سیم پیچ زمینی را در زیر خط تعبیه کرده است ، که باعث تغییر میدان مغناطیسی سیم پیچ هنگام عبور خودرو می شود. ردیاب خودرو می تواند با توجه به تغییر میدان مغناطیسی ، پارامترهایی مانند جریان خودرو ، سرعت و طول خودرو را محاسبه کند. در سیستم پارکینگ هوشمند ، ردیاب خودرویی که حس زمین را دارد عمدتا نقشی محرک را برای تشخیص وجود وسیله نقلیه در لاین بازی می کند. از آنجا که فناوری ردیاب وسایل نقلیه حسگر زمین بالغ ، نصب آسان و کم هزینه است ، در صنعت پارکینگ به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.  

ردیاب حلقه زمینی

به عنوان یک اطلاعات سنتی ترافیک ردیاب حلقه زمینی   دستگاه ، آشکارساز وسیله نقلیه سیم پیچ toroidal از قابلیت اطمینان بسیار بالایی برخوردار است. عملکرد پر هزینه در آینده به طور گسترده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سیم پیچ دفن شده در زمین از طریق یک ترانسفورماتور به حلقه تنظیم شده توسط منبع جریان ثابت پشتیبانی می شود. و یک میدان الکترومغناطیسی در فضای اطراف سیم پیچ ایجاد می شود. هنگامی که بدنه خودرو وارد محدوده میدان مغناطیسی سیم پیچ می شود ، جریان گردابی از حلقه بسته در عضو آهن وسیله نقلیه تولید می شود. این جریان گردابی دوباره توسط یک میدان مغناطیسی جدید در جهت مخالف میدان مغناطیسی اصلی تولید می شود. باعث می شود که اندوکتانس کل سیم پیچ کمتر شود. فرکانس تنظیم از مقدار اصلی منحرف شده و فرکانس بالاتر به فاز منتقل می شود. مقدار انحراف در مقایسه با ولتاژ اسیلاتور کنترل شده ولتاژ تأیید می شود. بدین ترتیب علامت عبور یا حضور وسیله نقلیه است.   سیگنال خروجی مقایسه کننده فاز ، نوسانگر کنترل شده ولتاژ را کنترل می کند به گونه ای که فرکانس نوسان ساز تغییر فرکانس تشدید سیم پیچ را ردیابی می کند ، به طوری که خروجی سیگنال پالسی است و تقویت کننده خروجی سیگنال پالسی را تقویت می کند. و از خروجی دیجیتال ، آنالوگ و فرکانس می توان برای اندازه گیری سرعت ، سیگنال دیجیتال برای شمارش وسیله نقلیه استفاده کرد.

ردیاب حلقه زمینی

اندازه گیری دقیق سرعت و دقت زیاد شمارش حجم ترافیک. در حال حاضر ، دقت دقت اندازه گیری سرعت ردیاب وسیله نقلیه کویل توروئیدال داخلی بسیار زیاد است. کاملاً قادر به مطابقت با استانداردهای محصول صنعت حمل و نقل است. ردیاب حلقه زمینی با   تدوین CE ، آشکارساز حلقه خودرو با طراحی درجه صنعتی ، نشانگر LED تشخیص حلقه عمده فروش. کم هزینه و نصب آسان. انتخاب فرکانس خودکار. بنابراین کیفیت آشکارساز حلقه زمینی ما می تواند اطمینان داشته باشد. به عنوان تولید کننده ردیاب حلقه زمینی. ما کالاها را به داخل و داخل کالا صادر می کنیم. در سالهای گذشته. ما بازخورد خوبی از مشتری خود دریافت کردیم. برای ما. کیفیت خوب و مشتری به همان اندازه مهم است. زیرا کیفیت خوب نظم زیادی را به همراه خواهد داشت. و ما در کل راه کیفیت را دنبال خواهیم کرد.  

ردیاب حلقه زمینی

 

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
sales20@nobleled.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر شیان ، منطقه Bao'an

Send Us an Email

contact us