فروش ردیاب های حلقه ای تک کاناله با ردیاب حلقه خودرو برای فروش

فروش ردیاب های حلقه ای تک کاناله با ردیاب حلقه خودرو برای فروش
فروش ردیاب های حلقه ای تک کاناله با ردیاب حلقه خودرو برای فروش
فروش ردیاب های حلقه ای تک کاناله با ردیاب حلقه خودرو برای فروش
فروش ردیاب های حلقه ای تک کاناله با ردیاب حلقه خودرو برای فروش
فروش ردیاب های حلقه ای تک کاناله با ردیاب حلقه خودرو برای فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-102
  • کشور مبدا:چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:39.16 دلار
  • حداقل سفارش: 5-10 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، اتحادیه غربی
  • جزئیات بسته:50 قطعه / کارتن (46 سانتی متر * 29 سانتی متر * 28 سانتی متر) G / W: 10.5 کیلوگرم
  • توانایی تامین:5000 قطعه / ماه
Contact Us

ردیاب های حلقه ای تک کانال  

چرا   مردم ردیاب حلقه نجیب را انتخاب می کنند.  
قیمت سنسورهای حلقه تک کانال Nortech بالاتر است. و آشکارسازهای حلقه تک کانال Noble بسیار رقابتی است. و با نیاز بازار روبرو شوید. با توجه به بیشترین مشتری فروشنده هستند. بنابراین مزایای برد-برد بسیار مهم است. آشکارسازهای نجیب تک حلقه همان آشکارساز حلقه Nortech هستند ، اما قیمت آنها فقط نیمی از Nortech است. اجزای اصلی آشکارساز حلقه تک کانال نجیب از ایالات متحده آمریکا ، ژاپن است. همانطور که می دانیم ایالات متحده آمریکا و ژاپن با لوازم جانبی الکترونیکی مشهور هستند. اضافات محصول خود را با برخی از گواهی. مانند CE ، UL ، FCC. محصول ما بهترین انتخاب برای همه شما است. دروازه نجیب   آشکارساز حلقه می تواند کار کند محدوده چرخش 20-2000uh است. دیگران ردیاب حلقه مورد نمی تواند در این مورد باشد. آشکارساز حلقه نجیب می تواند روی 240VAC کار کند. دان ' نگران پایین آمدن و افزایش شهر نباشید. با توجه به بازخورد مشتری ما. ردیاب های حلقه ای تک کانال ما می توانند با منبع تغذیه کشورشان سازگار شوند و کاملاً کار کنند.   نصب شده برای مشتری. مارک خود را بسازید مانند برچسب ردیاب حلقه. ما می توانیم برای شما نصب کنیم. و در مورد رنگ آشکارساز حلقه. ما می توانیم سفید ، سیاه ، آبی ارائه دهیم. اگر قرمز ، زرد ، قهوه ای ، بنفش می خواهید. ما همچنین می توانیم OEM را برای شما قبول کنیم. و کارتن نصب شده برای شما. اگر بیرون می خواهید نام و نشان شرکت خود را در کارتن چاپ کنید. ما نیز می توانیم این کار را انجام دهیم اگر می خواهید کتابچه راهنمای OEM داشته باشید. ما می توانیم کتابچه راهنمای انگلیسی ، کتابچه راهنمای حروف سنتی ، کتابچه راهنمای زبان چینی را ارائه دهیم.

ردیاب های حلقه ای تک کانال

Noble خدمات فروش خوبی برای ردیاب حلقه ای تک کانال ارائه می دهد. در طول دوره گارانتی. اگر محصول مشکلی به نظر می رسد. مانند کار نکردن و شکسته شدن. طبق ویدیویی که مشتری ارائه می دهد. مهندس پس از فروش نحوه رفع آن را راهنمایی می کند. و همچنین می توانیم از راه دور کنترل کنیم و به آنها آموزش دهیم تا با مشکل کنار بیایند. اگر   سو mal عملکرد با آن مقابله نکرد. ما دوباره ردیاب حلقه را برای شما ارسال خواهیم کرد. ما هزینه حمل و نقل را پرداخت خواهیم کرد. و می توانید دوباره حلقه یاب مشکل را به ما ارسال کنید. ما آن را کشف خواهیم کرد و به دنبال دلیل آن خواهیم بود.   هنگامی که مشکل ظاهر شد ، ما بلافاصله آن را حل خواهیم کرد. خدمات خوب فروش رمز موفقیت است.   دوبار بررسی کیفیت محصول. قبل از ارسال به مشتری ما. در ابتدا. QC ما آن را آزمایش می کند و می تواند موفقیت در کار را ببیند.   دومین. مهندس کنترل کیفیت ما آن را آزمایش می کند.   سرانجام. مدیر کارخانه ما بسته کالا را به خوبی و همه لوازم جانبی را کامل بررسی می کند.  

ردیاب های حلقه ای تک کانال

 

چرا بیشتر و بیشتر مشتریان به جای حلقه قرمز از آشکارساز حلقه ما استفاده می کنند؟
آره. تکه قرمز یکی ارزان است. اما نمی تواند نوع وسیله نقلیه را تشخیص دهد. آسان اشتباه کردن مشکل در نصب سیم پیچ حلقه. بسیاری از بازخورد مشتری که حساسیت قرمز خوب نیست. وقتی ماشین عبور می کند آن را تشخیص نمی دهد. اما حساسیت ردیاب حلقه تک کانال ما بسیار خوب است. و هیچ یک از مشتریان ما از حساسیت آن شکایت ندارند.  

ردیاب های حلقه ای تک کانال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us