آشکارسازهای حلقه کانال تنها با آشکارساز حلقه خودرو برای فروش

آشکارسازهای حلقه کانال تنها با آشکارساز حلقه خودرو برای فروش
آشکارسازهای حلقه کانال تنها با آشکارساز حلقه خودرو برای فروش
آشکارسازهای حلقه کانال تنها با آشکارساز حلقه خودرو برای فروش
آشکارسازهای حلقه کانال تنها با آشکارساز حلقه خودرو برای فروش
آشکارسازهای حلقه کانال تنها با آشکارساز حلقه خودرو برای فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:شریف
  • شماره سریال: LD-102
  • کشور مبدا:چين
  • گواهی:CE

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:39.16 دلار
  • حداقل سفارش: 5-10 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، اتحادیه غربی
  • جزئیات بسته:50 قطعه / کارتن (46cm * 29cm * 28cm) G / W: 10.5KG
  • توانایی تامین:5000 قطعه / ماه
Contact Us

آشکارسازهای حلقه کانال  

چرا   مردم آشکارساز حلقه شگفت انگیز را انتخاب می کنند.  
قیمت کانکتور های کانکتور کانکتور Nortech بالاتر است. و آشکارسازهای حلقه تک کانال Noble بسیار رقابتی است. و دیدار با نیاز بازار. با توجه به بیشتر مشتری ها نمایندگی فروش می باشد. بنابراین مزایای پیروزی بسیار مهم است. آشکارسازهای تک حلقه شبیه به آشکارساز حلقه Nortech هستند، اما قیمت فقط نصف Nortech است. عناصر اصلی آشکارساز کانال تک کانال از ایالات متحده آمریکا، ژاپن است. AS ما می دانیم که ایالات متحده و ژاپن با لوازم جانبی الکترونیکی مشهور هستند. در موارد اضافی محصول خود را با برخی از گواهی. مانند CE، UL، FCC. محصول ما بهترین انتخاب برای همه شما است. دروازه شریف   آشکارساز حلقه می تواند محدوده چرخش خود کار 20-2000uh باشد. دیگر آشکارساز loop آیتم نمی تواند تا این. آشکارساز حلقه شفاف می تواند روی 240VAC کار کند. نگران نباشید در مورد قدرت شهر و افزایش آن. بر اساس بازخورد مشتری ما. آشکارسازهای حلقه تک کانال ما می توانند با منبع برق کشور خود سازگار باشند و کاملا کار کنند.   نصب شده برای مشتری. نام تجاری خود را مانند یک برچسب آشکارساز حلقه. ما می توانیم برای شما نصب کنیم. و در مورد رنگ آشکارساز حلقه. ما می توانیم سفید، سیاه و آبی ارائه دهیم. اگر می خواهید قرمز، زرد، قهوه ای، بنفش باشد. ما همچنین می توانیم OEM را برای شما بپذیریم. و کارتن نصب شده برای شما. اگر می خواهید چاپ بیرونی نام و لوگو شرکت خود را در کارتن انجام دهید. ما هم می توانیم این کار را انجام دهیم. اگر میخواهید OEM Language از کتابچه راهنمای کاربر باشد. ما می توانیم کتابچه راهنمای انگلیسی، کتابچه راهنمای کاربر سنتی، راهنمای زبان چینی را ارائه دهیم.

آشکارسازهای حلقه تک کانال

شریف ارائه خدمات فروش خوب برای آشکارساز حلقه تک کانال. در طول دوره گارانتی. اگر محصول یک مشکل ظاهر شود. مانند کار نمی کند و شکسته است. بر اساس ویدئو که مشتری پیشنهاد می دهد. مهندس پس از فروش نحوه تعمیر آن را راهنمایی خواهد کرد. و ما همچنین می توانیم کنترل از راه دور را انجام دهیم و آنها را برای مقابله با مشکل آموزش دهیم. اگر   خرابی با آن برخورد نمی کند. ما آشکارساز حلقه جدید را برای شما ارسال خواهیم کرد. ما هزینه حمل و نقل را خواهیم پرداخت. و شما می توانید آشکارساز حلقه مشکل ما دوباره. ما آن را شناسایی و جستجو برای دلیل آن.   هنگامی که مشکل به نظر می رسد، ما آن را بلافاصله اداره می کنیم. خدمات فروش خوب کلید موفقیت هستند.   دوبار چک کردن کیفیت محصول. قبل از ارسال به مشتری ما. در ابتدا. QC ما آن را آزمایش می کند و می بیند که آیا می تواند موفقیت کار کند.   دومین. مهندس کیفیت کنترل ما آن را آزمایش خواهد کرد.   سرانجام. مدیر کارخانه ما بسته بندی کالا را بررسی می کند که آیا همه لوازم و لوازم مورد نیاز است یا خیر.  

آشکارسازهای حلقه تک کانال

 

چرا مشتریان بیشتر و بیشتر از یک آشکارساز حلقه ای به جای قرمز استفاده می کنند؟
بله یک قرص قرص ارزان است. اما نمی تواند نوع خودرو را تشخیص دهد. آسان اشتباه کنید مشکل نصب حلقه حلقه. بسیاری از نظرات مشتریان که حساسیت قرمز نه خوب است. وقتی یک ماشین عبور می کند آن را شناسایی نمی کند. اما حسگرهای آشکارساز حلقه تک کانال ما بسیار خوب است. و هیچ یک از شکایات مشتری ما که حساسیت آن نیست.  

آشکارسازهای حلقه تک کانال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us