تشخیص دوربین بی سیم با آنتن های بی سیم برای تشخیص متصل می شود.

تشخیص دوربین بی سیم با آنتن های بی سیم برای تشخیص متصل می شود.
تشخیص دوربین بی سیم با آنتن های بی سیم برای تشخیص متصل می شود.

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: TCD-8
  • کشور مبدا:گوانگدونگ ، چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:620.9 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 1 ست (46 * 19 * 22 سانتی متر
  • توانایی تامین:3000 عدد در ماه
Contact Us

تشخیص دوربین بی سیم

تشخیص دوربین بی سیم. در محفظه خارجی تشخیص دوربین بی سیم نباید هیچ حفره ، خراش ، تغییر شکل ، ترک و ... وجود داشته باشد. پوشش باید صاف و صاف باشد ، رنگ آن یکنواخت باشد و هیچ نقصی نداشته باشد. مانند چین و چروک ، تاول و ترک. آرم یا تست روی بدنه تشخیص دوربین بی سیم (درخواست مشتری ' درخواست شما) باید منطقی ، واضح ، صحیح و محکم باشد و نباید از بین برود و فرسوده شود. ساختار ردیاب حلقه بی سیم باید نصب ، تنظیم ساده ، ایمن و ایمن باشد. مواد ردیاب دوربین بی سیم باید سازگار با محیط زیست باشد و برای سلامتی انسان مضر نباشد. اتصالات نصب باید دارای ساختاری با زاویه های عمودی و جانبی قابل تنظیم برای نصب و ساخت باشد. قطعات متحرک باید انعطاف پذیر ، فاقد مسدود شدن ، بدون تغییر شکل واضح یا نقص نابرابر نابرابر باشند.  

تشخیص دوربین بی سیم

 

مقاومت عایق بین بخش خط برق آشکارساز دوربین بی سیم فروش گرم   و شاسی در شرایط عادی است. در حالت گرم و مرطوب باید کمتر از 100 اهم باشد. نباید کمتر از 2 اهم باشد. ترمینال منبع تغذیه ردیاب و پوشش باید در برابر ولتاژ متناوب سینوسی با فرکانس 50 هرتز و مقدار موثر 3000 ولت برای 1 دقیقه مقاومت کند. هیچ قوس و خرابی رخ نمی دهد. آشکارساز فیلم قادر است در شرایط دمای پایین (منفی 20 درجه) شروع به کار کند و از نظر منطقی صحیح است. آشکارساز ویدئو را می توان با دمای 55 درجه سانتیگراد شروع کرد و می تواند با منطق کار کند. درباره رطوبت و مقاومت در برابر حرارت ردیاب تصویری. باید بتواند در برابر آزمایش گرمای مرطوب 40 درجه سانتیگراد و رطوبت نسبی 90٪ به مدت 48 ساعت مقاومت کند. آشکارساز فیلم باید به درستی کار کند و از نظر منطقی درست باشد.

تشخیص دوربین بی سیم

اجزای فلزی خورنده ، محفظه ها و براکت های نصب کننده آشکارسازهای ویدئویی باید از نظر مقاومت در برابر تست های خوردگی دود آزمایش شوند. آزمون خوردگی نمک پاش برای محصولاتی که ازمایش مقاومت در برابر دود عبور کرده اند دیگر لازم نیست ، اما باید اسناد مربوط به گواهینامه ارائه شود. این ماده در برابر پیری مقاوم است. مواد رنگی و پلاستیکی که مستقیماً در معرض نور خورشید در خارج از تجهیزات قرار می گیرند ، مجاز به استفاده در آزمایشات مقاومت در برابر هوا هستند. برای محصولاتی که از آزمون پیری عبور کرده اند ، آزمایش پیری لازم نیست ، اما گواهی انطباق لازم است و محصول واجد شرایط مجاز به عرضه در بازار است. تست مقاومت در برابر لرزش ، پس از 15 چرخه آزمایش لرزش. عملکرد باید عاری از ناهنجاری و ساختار بدون آسیب باشد. قطعات نباید عاری از شل بودن باشند. مقاومت در برابر فشار باد ، آشکارساز ویدئو هنگامی که تحت فشار باد ناشی از سرعت باد 40m / s قرار می گیرد ، می تواند به طور معمول کار کند. تشخیص دوربین بی سیم باید برای جلوگیری از اثرات مضر باران ، برف ، سایر گرد و غبار و ورود گرد و غبار به داخل کشور مهر و موم شود. میزان محافظت از محفظه. محدوده تشخیص ردیاب فیلم را استاندارد کنید. زمانی مشخص می شود که فاصله افقی نزدیکترین خط برابر با 5 متر باشد و وقتی که فاصله افقی دورترین خط 40 متر باشد. اندازه گیری پارامتر مربوطه در فاصله 200 متری جهت جریان ترافیک انجام می شود و دقت پارامترهای اندازه گیری شده بررسی می شود.

تشخیص دوربین بی سیم


 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us