قیمت آشکارساز حلقه آشکارساز Loop Operate برای فروش محصولات جدید

قیمت آشکارساز حلقه آشکارساز Loop Operate برای فروش محصولات جدید
قیمت آشکارساز حلقه آشکارساز Loop Operate برای فروش محصولات جدید

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:شریف
  • شماره سریال: LD-402
  • کشور مبدا:گوانگدونگ، چین
  • گواهی:CE

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:USD175
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، Western Union، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

قیمت آسانسور آشکارساز حلقه

قیمت آشکارساز حلقه آسان برای فروش،   قیمت آشکارساز حلقه قیمت آسان،   قیمت آشکارساز لپ تاپ محصولات جدید آسان، آشکارساز حلقه خودرو، چفت و بست نصب، حلقه Wire.Loop آشکارساز قیمت آسان عمل LD-402 چهار کانال ترافیک detector.LD-402 ولتاژ کار: 12-24VdcIndicates و سوئیچ، قدرت رهبری: قرمز قدرت رهبری نشان می دهد PD1، PD2، CH، CH2، CH3، CH4 تشخیص، به رهبری: به طور مداوم در، نشان می دهد تشخیص خودرو، چشمک زدن به آرامی، نشان می دهد   حلقه یک مدار کوتاه است و یا تعداد پیچ ​​ها پس از حلقه کافی نیست. چشمک زدن سریع نشان می دهد حلقه مدار باز است و یا بیش از حد بسیاری از پیچ و تاب و پس از حلقه.

قیمت آسانسور آشکارساز حلقه

قیمت آشکارساز Loop Easy Operation، LD-402، موقعیت آشکارساز و نصب، آشکارساز را در یک مسکن مقاوم در برابر آب نصب کنید.
آشکارساز باید تا آنجا که ممکن است نزدیک به حلقه حساسیت باشد. آشکارساز همیشه باید از میدان مغناطیسی قوی نصب شود. اجتناب از اجرای سیم های ولتاژ بالا در نزدیکی آشکارساز حلقه. آشکارساز را روی اشیاء ارتعاشی نصب نکنید.
هنگامی که جعبه کنترل در عرض 10 متر از حلقه نصب شده است، سیمهای عادی را می توان به   اتصال   جعبه کنترل به حلقه. بیش از 10 متر نیاز به استفاده از یک کابل محافظ 2 هسته دارد. از 0088 | 30 متر فاصله بین جعبه کنترل و حلقه. هنگام نصب، لطفا پلاگین و سوکت محصول را در جهت عمودی نگه دارید.

قیمت آسانسور آشکارساز حلقه

قیمت آشکارساز حلقه آسانسور LD-402، نصب حلقه، حلقه ها با استفاده از " سریع تنظیم " مخلوط اپوکسی سیاه و یا قیر طبیعی با مخلوط با سطح جاده. اگر محیط اطراف حلقه استفاده از 3-4 متر، تعداد سیلندر 6، اگر محیط حلقه استفاده از 4-6m، تعداد سیلندر 5، اگر محیط حلقه استفاده از 6-10m، تعداد سیلندر 4، اگر حلقه محیط 10-20m، تعداد سیلندر 3، اگر حلقه محیط استفاده از 20 متر، تعداد سیلندر استفاده 2، و غیره. قیمت آشکارساز لپ تاپ LD-402، این   می توان در تقاطع، تقاطع T، تقاطع یک کلمه ای نصب کرد، توصیه می شود که هر جهت را در صورت نیاز نصب کنید.   نصب و راه اندازی کلی از تقاطع آشکارساز حلقه خودرو، می تواند   تایمر شمارش معکوس را نصب کنید، چرا که شمارش معکوس تنها می تواند 3 ثانیه گذشته شمارش کند.

قیمت آشکارساز لپ تاپ LD-402 آسان کار می کند، عیب یابی، مشکلات و چگونگی حل آنها، مانند، اگر آشکارساز کار نمی کند، لطفا تنظیم مجدد را فشار دهید؛ اگر چراغ قرمز به طور کامل روشن نیست، لطفا برای منبع تغذیه چک کنید؛ اگر چراغ نشانگر سبز، اول، به آرامی چشمک می زند، ممکن است به این دلیل باشد که حلقه کوتاه است یا نه: روشن   کافی نیست، دوم چشمک می زند سریعتر است، ممکن است به این دلیل باشد که حلقه باز است یا نه: از نوبت خیلی زیاد است. اگر نو: چرخش کافی نیست، فرکانس را پایین بیاورید، اگر فرکانس هنوز هم زیاد باشد، شما باید چرخش های بیشتری را اضافه کنید. اگر نه: ​​نوبت خیلی زیاد است، فرکانس بالاتر است، اگر فرکانس هنوز خیلی کم باشد، باید چند نوبت را بردارید.

قیمت آسانسور آشکارساز حلقه

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us