چهار ردیاب حلقه برای فروش آشکارساز حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید

چهار ردیاب حلقه برای فروش آشکارساز حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید
چهار ردیاب حلقه برای فروش آشکارساز حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:شریف
  • شماره سریال: LD-402
  • کشور مبدا:چین گوانگدونگ
  • گواهی:در نظر گرفتن

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:175 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T/T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:50 قطعه یک کارتن
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

چهار ردیاب حلقه برای فروش

چهار ردیاب حلقه برای فروش محصولات جدید ،   چهار ردیاب حلقه برای نصب در تقاطع ، چگونه یک ردیاب حلقه القایی کار می کند ، ردیاب ترافیک حلقه القایی ، هزینه ردیاب ترافیک حلقه القایی.

چهار ردیاب حلقه برای فروش نشانگر پانل و نحوه تغییر اطلاعات فوق.
LED Power در صفحه جلوی نمایش داده می شود: LED بالای منبع تغذیه قرمز نشان می دهد " PD1 ، PD2 "
توابع CH ، CH2 ، CH3 و CH4 برای تشخیص LED هستند: اگر LED به طور مداوم روشن شود: این نشان می دهد که وسیله نقلیه در حال تشخیص است.

چهار ردیاب حلقه برای فروش


اگر LED موجود در صفحه نمایش به آرامی چشمک بزند: این نشان می دهد که چرخه جریان کوتاه است یا تعداد تحریفات بعد از چرخه کافی نیست. اگر LED موجود در صفحه نمایش به سرعت چشمک می زند: این نشان می دهد که حلقه فعلی باز یا حلقه شده و بیش از حد پیچ ​​خورده است. SW1 در چهار ردیاب حلقه برای فروش نمایش داده می شود   پانل مربوط به CH1 و CH2 است و SW2 نمایش داده شده در پانل فروش چهار حلقه برای فروش مربوط به CH3 و CH4 است. تنظیمات مورد استفاده برای چهار ردیاب حلقه برای فروش و پالس ما ، اولین چیزی که باید بدانیم DIP NO است. حالت DIP و عملکرد در سه بخش. هنگام استفاده از SW1 DIP 6 تا CH1 ، حالت DIP انتخاب می کند ، عملکرد خروجی پالس است ، سپس 1   به CH2 ، حالت DIP خاموش می شود ، عملکرد مربوطه خروجی حضور است ، هنگامی که SW2 را تنظیم می کنید ، DIP NO. DIP 6 تا CH3 ، حالت DIP انتخاب می کند ، عملکرد مربوطه خروجی پالس است ، سپس DIP 1 تا CH4 ، حالت DIP خاموش می شود ، عملکرد مربوطه خروجی حضور است.

چهار ردیاب حلقه برای فروش

با توجه به تنظیم حساسیت چهار ردیاب حلقه برای فروش ، موقعیت دنده هر طراحی کارخانه متفاوت است و تنظیمات نیز متفاوت است. حساسیت حس زمین برای محصول چهار ردیاب حلقه برای فروش بسیار مهم است. هرچه حساسیت محصول بالاتر باشد ، کیفیت محصول بهتر و حساسیت نیز بهتر می شود. حس زمین ، مزیت این است که وسیله نقلیه در ورودی و خروجی نصب شده است ، نرده ها خراب نمی شوند ، چهار ردیاب حلقه برای فروش   از شرکت تولید شده توسط شرکت ما ، استاندارد تنظیم حساسیت است ، ابتدا دکمه تنظیم حساسیت SW1 DIP8 و تنظیم حساسیت 4 مورد را ببینید ، استفاده از CH ، انتخاب DIP7 تنظیم شده است ، DIP8 همان تنظیم را انتخاب می کند که حساسیت تنظیم شده است بالا اگر انتخاب DIP7 تنظیم شده باشد ، DIP8 همان تنظیم را انتخاب می کند که حساسیت به بالا تنظیم شده است. اگر انتخاب DIP روشن باشد ، انتخاب DIP8 خاموش است و حساسیت به سمت متوسط ​​تنظیم می شود. اگر انتخاب DIP7 خاموش باشد ، انتخاب DIP8 روی آن تنظیم شده است ، حساسیت به میزان متوسط ​​تنظیم می شود. اگر انتخاب DIP7 خاموش باشد ، انتخاب DIP8 تنظیم شده است ، تنظیم حساسیت برای پایین.

چهار ردیاب حلقه برای فروش

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
sales20@nobleled.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر شیان ، منطقه Bao'an

Send Us an Email

contact us