ردیاب چهار حلقه برای فروش ردیاب حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید

ردیاب چهار حلقه برای فروش ردیاب حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید
ردیاب چهار حلقه برای فروش ردیاب حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-402
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:175 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:50 عدد یک کارتن
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

چهار ردیاب حلقه برای فروش

چهار ردیاب حلقه برای فروش محصولات جدید ،   چهار حلقه سنج برای فروش نصب در تقاطع ، چگونه یک ردیاب حلقه القایی کار می کند ، ردیاب ترافیک حلقه القایی ، هزینه آشکارساز ترافیک حلقه القایی.

چهار حلقه سنج برای فروش نشانه پانل و نحوه تغییر اطلاعات فوق.
LED روشنایی در پانل جلویی نمایش داده می شود: LED بالای منبع تغذیه قرمز نشانگر " است PD1 ، PD2 "
توابع CH ، CH2 ، CH3 و CH4 برای تشخیص LED است: اگر LED به طور مداوم روشن باشد: نشانگر تشخیص وسیله نقلیه است.

چهار ردیاب حلقه برای فروش


اگر LED روی صفحه نمایش به آرامی چشمک می زند: این نشان می دهد که سیکل جریان کوتاه است یا تعداد اعوجاج های بعد از چرخه ناکافی است. اگر LED روی صفحه نمایش به سرعت چشمک می زند: این نشان می دهد که حلقه جریان باز یا حلقه شده و بیش از حد پیچ ​​خورده است. SW1 نمایش داده شده در چهار حلقه آشکارساز برای فروش   پانل مربوط به CH1 و CH2 است و SW2 نمایش داده شده در صفحه چهار حلقه آشکارساز مربوط به CH3 و CH4 است. تنظیمات مورد استفاده برای آشکارساز چهار حلقه برای فروش حضور و نبض ما ، اولین چیزی که باید بدانیم DIP NO است. DIP MODE و عملکرد را در سه قسمت انجام دهید. هنگام استفاده از SW1 DIP 6 به CH1 ، DIP MODE روشن را انتخاب می کند ، عملکرد خروجی Pulse است ، سپس DIP 1   به CH2 ، DIP MODE OFF را انتخاب می کند ، هنگامی که Sw2 ، DIP NO را تنظیم می کنید ، عملکرد مربوطه خروجی حضور است. DIP 6 به CH3 ، DIP MODE روشن انتخاب می شود ، عملکرد مربوطه خروجی Pulse است ، سپس DIP 1 به CH4 ، DIP MODE OFF را انتخاب می کند ، عملکرد مربوطه خروجی Presence است.

چهار ردیاب حلقه برای فروش

در مورد تنظیمات حساسیت آشکارساز چهار حلقه برای فروش ، موقعیت دنده هر طرح کارخانه متفاوت است و تنظیمات نیز متفاوت است. حساسیت حس زمین برای محصول آشکارساز چهار حلقه برای فروش بسیار مهم است. هرچه حساسیت محصول بالاتر باشد ، کیفیت محصول بهتر و حساسیت آن بهتر خواهد بود. احساس زمین ، مزیت این است که وسیله نقلیه در ورودی و خروجی نصب شده است ، نرده ها تصادف نمی کنند ، چهار حلقه آشکارساز برای فروش   از شرکت تولید شده توسط شرکت ما ، استاندارد تنظیم حساسیت ، ابتدا دکمه حساسیت تنظیم SW1 DIP7 DIP8 و تنظیم حساسیت 4 مورد را مشاهده کنید ، از CH استفاده کنید ، انتخاب DIP7 روی ON تنظیم شده است ، DIP8 همان تنظیم را انتخاب می کند همانطور که حساسیت ON تنظیم شده است بالا اگر انتخاب DIP7 روی ON تنظیم شده باشد ، DIP8 همان تنظیم را انتخاب می کند که حساسیت ON روی High است. اگر انتخاب DIP روی ON تنظیم شده باشد ، انتخاب DIP8 روی OFF و حساسیت روی Medium-High تنظیم شده است. اگر انتخاب DIP7 روی OFF باشد ، انتخاب DIP8 روی ON ، حساسیت روی Medium-Low تنظیم شده است. اگر انتخاب DIP7 روی OFF باشد ، انتخاب DIP8 روی OFF ، تنظیم حساسیت برای Low تنظیم شده است.

چهار ردیاب حلقه برای فروش

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us