چهار حلقه آشکارساز برای فروش آشکارساز حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید

چهار حلقه آشکارساز برای فروش آشکارساز حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید
چهار حلقه آشکارساز برای فروش آشکارساز حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:شریف
  • شماره سریال: LD-402
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:CE

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:USD175
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، Western Union، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:50 پیکسل یک کارتن
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

چهار حلقه آشکارساز برای فروش

چهار حلقه آشکارساز برای فروش محصولات جدید،   چهار حلقه آشکارساز برای فروش نصب در تقاطع، چگونه یک آشکارساز حلقه Inductive کار، آشکارساز ترافیک حلقه القایی، هزینه شناسایی ترافیک حلقه Inductive.

چهار حلقه آشکارساز برای فروش نشانگر پانل و نحوه تغییر اطلاعات فوق.
چراغ برق بر روی صفحه نمایش نمایش داده می شود: چراغ بالای منبع تغذیه قرمز نشان می دهد " PD1، PD2 "
عملکردهای CH، CH2، CH3، و CH4 برای تشخیص LED: اگر چراغ به طور مداوم روشن باشد، نشان می دهد که وسیله نقلیه تشخیص داده می شود.

چهار حلقه آشکارساز برای فروش


اگر چراغ در صفحه نمایش به آرامی چشمک می زند: نشان می دهد که چرخه فعلی کوتاه است یا تعداد اعوجاج پس از چرخه کافی نیست. اگر چراغ در صفحه نمایش به سرعت چشمک می زند: نشان می دهد که حلقه فعلی باز و یا حلقه و بیش از حد پیچ ​​خورده است. SW1 نمایش داده شده در چهار حلقه شناسایی برای فروش   پانل مربوط به CH1 و CH2 است، و SW2 نمایش داده شده در چهار حلقه شناسایی برای فروش پانل مربوط به CH3 و CH4 است. تنظیمات مورد استفاده برای آشکارساز چهار حلقه برای فروش حضور و پالس ما، اولین چیزی که ما باید بدانید DIP NO است. MODE DIP و عملکرد در سه بخش. هنگام استفاده از SW1 DIP 6 تا CH1، DIP MODE ON را انتخاب می کند، عملکرد خروجی Pulse است، سپس DIP 1   به CH2، DIP MODE OFF را انتخاب می کند، عملکرد مربوطه خروجی حضور، زمانی که شما Sw2، DIP NO را تنظیم می کنید. DIP 6 تا CH3، DIP MODE انتخاب ON، عملکرد مربوطه خروجی Pulse است، سپس DIP 1 تا CH4، DIP MODE انتخاب OFF، عملکرد مربوطه خروجی حضور است.

چهار حلقه آشکارساز برای فروش

با توجه به تنظیم حساسیت آشکارساز چهار حلقه برای فروش، موقعیت چرخ دنده هر طراحی کارخانه متفاوت است و تنظیم نیز متفاوت است. حساسیت حساسیت زمین به محصول آشکارساز چهار حلقه برای فروش بسیار مهم است. حساسیت محصول بالاتر، کیفیت محصول و حساسیت بهتر است. حس زمین، مزیت این است که وسیله نقلیه در ورودی و خروجی نصب شده است، نرده ها سقوط نکنند، آشکارساز چهار حلقه برای فروش   از شرکت تولید شده توسط شرکت ما استاندارد استاندارد حساسیت است، ابتدا دکمه حساسیت تنظیم SW1 DIP7 DIP8 و تنظیم حساسیت 4 مورد استفاده از CH، انتخاب DIP7 به ON تنظیم شده است، DIP8 تنظیم همان تنظیم را به عنوان حساسیت ON تنظیم شده است بالا اگر DIP7 بر روی ON تنظیم شده باشد، DIP8 همان تنظیماتی را انتخاب می کند که حساسیت ON به High تنظیم شده است. اگر انتخاب DIP روی ON تنظیم شود، انتخاب DIP8 روی OFF تنظیم شده و حساسیت به Medium-High تنظیم شده است. اگر انتخاب DIP7 بر روی OFF تنظیم شود، انتخاب DIP8 روی ON تنظیم می شود، حساسیت به Medium-Low تنظیم شده است. اگر انتخاب DIP7 روی OFF تنظیم شود، انتخاب DIP8 روی OFF تنظیم می شود، حساسیت تنظیم برای کم.

چهار حلقه آشکارساز برای فروش

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعتی Mingjinhai، جاده Tangtou، شهر Shiyan، Bao \ 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us