حسگر دوربین بی سیم با حساسیت بالا برای تشخیص وسیله نقلیه برای فروش

حسگر دوربین بی سیم با حساسیت بالا برای تشخیص وسیله نقلیه برای فروش
حسگر دوربین بی سیم با حساسیت بالا برای تشخیص وسیله نقلیه برای فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: TCD-8
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:620.9 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 1 ست
  • توانایی تامین:3000 قطعه در ماه
Contact Us

سنسور دوربین بی سیم  

سنسور دوربین بی سیم   سنسور دوربین بی سیم   عمدتا از یک دوربین میدانی خارجی ، یک دستگاه انتقال داده و یک پردازشگر ویدئو تشکیل شده است. دوربین outfield تصویر ترافیکی بخشی از بزرگراه را گرفته و از طریق دستگاه انتقال داده به پردازنده ویدئویی منتقل می کند. سخت افزار پردازش تصویر پردازنده ویدئو ، تصویر را بر روی مانیتور کامپیوتر نمایش می دهد و سپس با استفاده از نرم افزار کنترل تعاملی ، یک سیم پیچ مجازی و یک خط ضخیم روی تصویر ترافیک با ماوس به عنوان یک ردیاب سرعت و یک ردیاب شمارش ، تنظیم می کند. اندازه و تعداد سیم پیچ های مجازی و خطوط ضخیم را می توان در هر زمان با توجه به وضعیت تصویر ترافیک تنظیم کرد. وقتی وسیله نقلیه از سیم پیچ مجازی و خط ضخیم عبور می کند ، یک سیگنال تشخیصی تولید می شود. پس از تجزیه و تحلیل و پردازش توسط نرم افزار پردازش فیلم ، پارامترهایی مانند سرعت خودرو و میزان ترافیک را می توان بدست آورد.

سنسور دوربین بی سیم

برای سنسور دوربین بی سیم ، بزرگترین مشکل منبع تصویر است. برای تشخیص دوربین بی سیم که می تواند به نیازهای تشخیص دوربین بی سیم از یک منبع تصویر برسد ، ممکن است افت جدی در شاخص برای منبع تصویر دیگری وجود داشته باشد. نمونه های بارز آن شب و روز ، بدون سایه و بدون سایه است. بنابراین ، منبع تصویر باید مجموعه ای از تصاویر معمولی باشد. آزمایش یک اندیکاتور باید روی همه اشیا of یک مجموعه تصویر معمولی انجام شود. توانایی محصول آزمایش شده برای انطباق با روش مهندسی به علمی و خاص بودن مجموعه منبع تصویر بستگی دارد. و نماینده برای یک مجموعه منبع تصویر معمول ، پارامترهای اصلی مانند کمترین نسبت سیگنال به نویز خروجی ، وضوح و دامنه پویا باید مشخص شوند. تشخیص پارامتر جریان ترافیک عملکرد اساسی یک ردیاب وسیله نقلیه ویدیویی است. ماهیت آن تشخیص وجود وسیله نقلیه در یک منطقه تشخیص خاص و اندازه گیری پارامترهای دیگر جریان ترافیک است. این پارامترها ممکن است لحظه ای یا آنی باشند. مقدار مقدار آماری را محاسبه می کند. مشخصه زمان به زمان پاسخ ردیاب دوربین بی سیم اشاره دارد و معنی دقیق آن اشاره به فاصله زمانی از لحظه رسیدن وسیله نقلیه به منطقه تشخیص تعیین شده توسط ردیاب تا لحظه تأیید ردیاب برای وجود خودرو است. تاخیر زمانی سنسور دوربین بی سیم را منعکس می کند.   برای ردیاب دوربین سیمی و بی سیم. مشتری متفاوت انتخاب دیگری دارد.  

سنسور دوربین بی سیم

 

دقت اندازه گیری سرعت و دقت حجم ترافیک اساساً در سطح بالایی حفظ می شود. در حال حاضر ، دقت اندازه گیری سرعت آشکارسازهای وسایل نقلیه ویدیویی متداول در چین بیش از 95٪ است و دقت شمارش حجم ترافیک به طور کلی حدود 98٪ است. پس از بازرسی های بسیاری در محل ، مشخص شد که پس از استفاده از یک دوربین با حساسیت بالا با مهار شدید نور ، می توان همان دقت تشخیص را در روز بدون روشنایی جاده در شب بدست آورد. برای اطلاعات بیشتر خوش آمدید با ما تماس بگیرید ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.    

سنسور دوربین بی سیم

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us