دوربین بی سیم برای تقاطع با عملکرد شمارش خودرو برای فروش

دوربین بی سیم برای تقاطع با عملکرد شمارش خودرو برای فروش
دوربین بی سیم برای تقاطع با عملکرد شمارش خودرو برای فروش

جزئیات محصول:

  • شماره سریال: TCD-8
  • کشور مبدا:چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:620.9 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 5-7 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 مجموعه / CTN (اندازه کارتن: 46 * 18 * 21 سانتی متر)
  • توانایی تامین:500 در هر ماه
Contact Us

دوربین بی سیم   برای تقاطع

وقتی نگاهی به وب سایت خارجی می اندازید. مانند Youtube ، Twitter ، Instagram و Blogger. شما می توانید ببینید که مقدار زیادی دوربین تشخیص ترافیک نصب شده است. و محل طبیعی تقاطع چهار طرفه ، تقاطع T ، تقاطع یک طرفه ، ایستگاه عوارض ، پارکینگ و تونل ها ، ورودی سوراخ پل بود. چرا بسیاری از دوربین های بی سیم برای تقاطع به عنوان گزارش هر سال   احتمال وقوع تصادفات رانندگی به 20٪ می رسد علت بیشتر تصادفات رانندگی ناشی از برخورد عقب و چراغ راهنمایی خلط است. دولت های کشورهای مختلف به مسائل ایمنی ترافیک اهمیت زیادی می دهند ، بنابراین بسیاری از دوربین های بی سیم   برای تقاطع نصب شده اند. اما برخی از افراد در تمایز Noble اشتباه می کنند دوربین تشخیص ترافیک و   دوربین Hivision. و مهندس ما برخی از بررسی ها را انجام می دهد و برخی از داده ها را جمع آوری می کند. لطفاً موارد زیر را بررسی کنید:   عملکرد Hivision Camera مورد استفاده در تشخیص و ضبط نقض نور قرمز بود. عملکرد واضح دیگر   بود تجزیه و تحلیل زمان قرمز برای تخلفات وسیله نقلیه. اما دوربین فیلمبرداری ما بدون این عملکرد برای فروش است. و عملکرد اصلی دوربین های ترافیکی تقاطع ما شناسایی مناطق داشتن وسیله نقلیه و بازخورد این اطلاعات به کنترل کننده بود.   مثلا. اگر این مسیر دارای بسیاری از اتومبیل ها و به ندرت عابر پیاده باشد. ما می توانیم زمان سبز را کاهش دهیم و زمان نور قرمز را برای دوربین های ترافیکی برای فروش افزایش دهیم.  

دوربین بی سیم برای تقاطع

دوربین بی سیم برای تقاطع همچنین می تواند با ترافیک شلوغ و صرفه جویی در وقت مقابله کند. وقتی با ازدحام شدید ترافیک روبرو می شویم. معمولاً هشدار ترافیک در محل قرار می گیرد و برخی از   راهنمایی و لایروبی. بنابراین دوربین بی سیم برای تقاطع می تواند در حداکثر استفاده از منابع انسانی و مزایای آن صرفه جویی کند. به عبارت دیگر. نصب دوربین تشخیص بی سیم می تواند   را نمایش دهد قدرت اقتصادی در کشور شما. چرا   هزینه تشخیص دوربین ارزان نیست. شما نیاز دارید   سفارش تشخیص دوربین فیلمبرداری ، برد خروجی ، آنتن بی سیم با هم. و بعضی از مشتری ها به یک سیستم کنترل کننده و چراغ راهنمایی و رانندگی احتیاج دارند.  

دوربین بی سیم برای تقاطع

ردیاب دوربین فیلمبرداری توصیه می کند هر سال یکبار وظایف نگهداری زیر را انجام دهید.   بستگی به شرایط سایت دارد. ممکن است لازم باشد فرکانس نگهداری را افزایش دهید. این برخی از وظایف نگهداری است. مثلا. صفحه جلوی دوربین فیلمبرداری ترافیک را تمیز کنید.   تصویر دوربین را بررسی کنید. سپس پیکربندی سیستم را بررسی کنید. برخی از ابزار مورد نیاز است. پارچه نرم و شوینده ملایم. کامپیوتر با دوربین بی سیم برای ردیاب دوربین فیلمبرداری ابزار PC. و لطفا توجه داشته باشید که از حرکت سنسور و هنگام دریافت کالا خودداری کنید. لطفاً ابتدا به راهنمای کاربر مراجعه کنید.  

ردیاب دوربین بی سیم

هنگامی که مشتری ردیاب دوربین فیلمبرداری را دریافت می کند. (دوربین بی سیم برای تقاطع) در ابتدا. می توانید بیرون کارتن ها را بررسی کنید که آیا برخی از آنها خراب است. در صورت وجود ، مکان برای ما عکس می گیرد و ما این تصاویر را به حمل و نقل خود تحویل می دهیم و از آنها می پرسیم که چگونه این اتفاق می افتد. دومین. باید تأیید کنید   مقدار لوازم جانبی کامل باشد داخل کارتن.     ما لیست محصولات را در پایین جعبه قرار می دهیم. سرانجام ، قدم بردارید. می توانید کالا را تست کنید و ببینید می تواند به طور عادی کار کند.  

 

 

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us