چهار حلقه وسیله نقلیه ردیاب نصب ردیاب وسیله نقلیه

چهار حلقه وسیله نقلیه ردیاب نصب ردیاب وسیله نقلیه
چهار حلقه وسیله نقلیه ردیاب نصب ردیاب وسیله نقلیه

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-402
  • کشور مبدا:گوانگدونگ ، چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:175 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1set / CTN
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

ردیاب خودرو چهار حلقه

چهار ردیاب وسیله نقلیه برای فروش ،   قیمت ردیاب خودرو چهار حلقه ،   نصب چهار ردیاب وسیله نقلیه در تقاطع. آشکارسازهای ترافیک حلقه القایی ، نمودار سیم کشی ردیاب حلقه ، ردیاب حلقه خودرو برای فروش. ردیاب خودرو چهار حلقه LD-402   معمولاً در تقاطع ها ، تقاطع T ، پارکینگ های بزرگ و غیره نصب می شود.

ردیاب خودرو چهار حلقه

محل و نصب ردیاب خودرو چهار حلقه:
1. نصب ردیاب وسیله نقلیه حلقه ای   در یک محفظه ضد آب و هوا برای جلوگیری از ورود باران به زمین در هنگام هوای بارانی و در نتیجه ردیاب وسیله نقلیه حلقه   کار نمیکند.
2. ردیاب وسیله نقلیه چهار حلقه باید تا حد ممکن به مدار سنجش نزدیک باشد ، زیرا هرچه فاصله نصب نزدیکتر باشد ، سیگنال دریافتی قویتر است ، محصول بیشتر کار می کند.
3. آشکارساز باید همیشه به دور از میدان های مغناطیسی قوی نصب شود. اگر محصول نزدیک به یک میدان مغناطیسی قوی نصب شود ، محصول در حین کار تحت درجات مختلف تداخل قرار می گیرد.
4. سایت نصب باید مراقب باشد تا از خطوط ولتاژ بالا که در نزدیکی ردیاب وسیله نقلیه حلقه ای جریان ندارند ، جلوگیری کند و سعی کند که دور بماند.
5. چهار ردیاب وسیله نقلیه را نصب نکنید   روی یک شی vib لرزاننده. زیرا راهی برای عملکرد صحیح جسم لرزاننده وجود ندارد.
6. وقتی جعبه کنترل در فاصله 10 متری ردیاب وسیله نقلیه حلقه نصب شده است ، می توانید از سیم های معمولی استفاده کنید. توصیه می شود از   استفاده کنید سیم مسی چند هسته ای. هنگامی که ردیاب حلقه را نصب می کنید ، نصب را درست می کند ، پایه را از برق بکشید ، لطفاً آن را بیرون بکشید و به صورت عمودی وارد کنید ، هیچ کشش و قرار دادن چپ به راست ، چپ و راست نادرست است ، که باعث می شود محصول به راحتی آسیب ببیند.

ردیاب خودرو چهار حلقه

برای مواد سیم استفاده شده برای نصب ، لطفا سیم پیچ آشکارساز وسیله نقلیه استاندارد چهار حلقه ، سیم دمای بالا ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و انواع رنگ ها را خریداری کنید. (در فرآیند خرید ، به مواد سیم توجه کنید ، زیرا برخی از تامین کنندگان از سیمهای قلع اندود معمولی استفاده می کنند تا تظاهر به فروش سیم با درجه حرارت بالا کنند ، که سیم با قیمت پایین است ، اما استفاده طولانی مدت از خطر پنهان ، لطفا به خریدار توجه کنید.)
در این میان ، 19 سیم مسی قلع ، مشخصات مختلف ، قطرهای مختلف سیم برنجی ، غلاف خارجی تفلون ، ضد آب و ضد خوردگی در دمای بالا و یک آشکارساز حلقه مخصوص سیم پیچ ها وجود دارد. (این نوع سیم اغلب در محیط های با درجه حرارت بالا برای جلوگیری از اکسیداسیون در دمای بالا استفاده می شود. مقررات ملی و مشخصات صنعت از سیم مسی قلع دار به عنوان هادی ، سیم مسی قلع دار خارج از جلای فلز سفید-نقره ای استفاده می شود ، برش داخلی آن مس خالص است. بنابراین خریداران لازم نیست که در مورد خوب بودن مس سوال کنند.

توجه: هنگام نصب Four Loop Vehicle Detector   سیم پیچ ، به نکات زیر توجه کنید. هنگام شروع شناسایی جهت وسیله نقلیه ، دو سیم پیچ چهار حلقه وسیله نقلیه نباید در فاصله زیر زمین بیش از طول وسیله عبور نصب شود. فاصله اقامت خودرو باید در محدوده نصب دو سیم پیچ چهار ردیاب وسیله نقلیه باشد.   فقط هنگامی که وسیله نقلیه روی سیم پیچ چهار ردیاب وسیله نقلیه می ماند ، وسیله نقلیه سیم پیچ را فشار می دهد ، چهار ردیاب وسیله نقلیه می تواند وسیله نقلیه را تشخیص دهد و ردیاب وسیله نقلیه چهار حلقه احساس کار می کند.

ردیاب خودرو چهار حلقه

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
sales20@nobleled.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر شیان ، منطقه Bao'an

Send Us an Email

contact us