ردیاب حلقه دو کانال برای درب بازکن گاراژ

ردیاب حلقه دو کانال برای درب بازکن گاراژ
ردیاب حلقه دو کانال برای درب بازکن گاراژ

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-200
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:59 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 50 قطعه (47 * 30 * 29 سانتی متر ، G / W: 11.76 کیلوگرم)
  • توانایی تامین:3000 قطعه در ماه
Contact Us

ردیاب حلقه دو کانال  

ردیاب حلقه دو کانال.   ردیاب مبتنی بر ریزپردازنده دو کانال به طور خاص برای پارکینگ و برنامه های کنترل دسترسی خودرو طراحی شده است. وظیفه اصلی آشکارساز این است که وجود وسیله نقلیه را با استفاده از یک تغییر القایی ناشی از عبور وسیله نقلیه از یک حلقه سیم که در زیر سطح جاده دفن شده است ، تشخیص دهد. رله های خروجی در حالت های حضور (ایمن از کار افتاده) ، پالس یا جهت کار می کنند زمان آشکارساز حلقه دو کانال. محدوده القا سیم پیچ حلقه آشکارساز دو کانال 20-2000 μ ح - وقتی به ردیاب حلقه خودرو مراجعه می کنیم. ما باید در نظر بگیریم عملکرد پایدار است. رابط ردیاب حلقه دو کانال. 16 سطح تنظیم حساسیت وجود دارد. هنگامی که ردیاب حلقه دو کانال را در اتاق آزمایش دمای بالا آزمایش می کنیم ، کانال دوگانه ما   ردیاب حلقه هنوز هم می تواند به طور معمول و کارآمد کار کند.

ردیاب حلقه دو کانال

ویژگی های اصلی آشکارساز حلقه دو کانال ، خرابی خودکار سیم پیچ و عملکرد تشخیص بود. زمان خروجی حضور می تواند قابل تنظیم باشد. چه ' بیشتر این می تواند با سیستم کنترل کننده بی سیم ما به خوبی کار کند. دامنه کاربردی آشکارسازهای حلقه وسیله نقلیه ، پارکینگ پارکینگ و سیستم عکس فوری چراغ راهنمایی پلیس بود. مدل کاری ردیاب حلقه خودرو را می توان توسط کلید DIP تنظیم کرد. فرکانس کار: 2 سوئیچ جایگزین ، فرکانس بیشتر به هندسه سیم پیچ بستگی دارد ، فرکانس: 20-200 کیلوهرتز. ارتقاut خودکار حساسیت: جایگزین سوئیچ ها حالت رله پالس: ترک پالس / وارد کردن نبض. زمان پاسخ: 20 میلی ثانیه -20 درجه تا 60 درجه بود. فروش سنسور حلقه دو کانال ، ردیاب حلقه خودرو ، ردیاب حلقه برای فروش. ، ردیاب ترافیک دو کانال.  

ردیاب حلقه دو کانال

آشکارسازهای حلقه وسیله نقلیه گیت یک ردیاب ایمنی در اختیار مشتریان قرار می دهد که می تواند از حوادثی که در اثر قطع شدن برق باعث می شود سیستم های کنترل دسترسی خودرو تابلوهای منطقی خود را تنظیم کنند ، جلوگیری کند. آنها از یک میکروکنترلر پیشرفته استفاده می کنند که ترکیبی از یک کامپیوتر دیجیتالی قدرتمند و جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری حلقه القایی وسیله نقلیه است که در هنگام اندازه گیری ، شمارش یا تشخیص وسایل نقلیه هنگام عبور از هر اپراتور دروازه مسکونی یا تجاری ، از قابلیت اطمینان و دقت بالایی برخوردار است. این توانایی کمک می کند تا از عملیات غیر منتظره دروازه مانند بالا یا پایین کشیدن بازوهای دروازه ، عملکرد دروازه کشویی ، دندان های موتوری و تحریک مانع جلوگیری شود. به شدت پیشنهاد می شود که کاربرد گسترده تری از ردیاب های حلقه خودرو به اپراتورهای دروازه اعم از صنعتی ، تجاری یا مسکونی برای سرکوب عملکرد دروازه های سنگین و موانع حمل و نقل خودرو برای جلوگیری از بسته شدن یا برخاستن تصادفی هنگام عبور وسایل نقلیه مجاز از طریق دسترسی به وسیله نقلیه اضافه شود سیستمهای کنترل. آشکارسازهای معمولی اوپ دو کانال یک دروازه را باز نگه می دارند تا اینکه آخرین قسمت وسیله نقلیه حلقه بسته شدن را پشت سر دروازه بگذراند. سپس آشکارساز هنگام حرکت یک ضربان می دهد و به دروازه دستور می دهد بعد از عبور خودرو بسته شود. یک مجموعه برای بررسی کیفیت ما به راحتی در دسترس است. شما هستید   با کیفیت ما راضی است و ما معتقدیم که محصول ما ارزش خرید دارد. قیمت مناسب ردیاب حلقه دو کانال با تحویل سریع. چه ' بیشتر نصب شده قابل قبول است.  

ردیاب حلقه دو کانال

 

 


 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us