ردیاب حلقه کانال دوگانه برای بازکن درب گاراژ

ردیاب حلقه کانال دوگانه برای بازکن درب گاراژ
ردیاب حلقه کانال دوگانه برای بازکن درب گاراژ

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:شریف
  • شماره سریال: LD-200
  • کشور مبدا:چین گوانگدونگ
  • گواهی:در نظر گرفتن

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:59 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T/T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 50 قطعه (47*30*29 سانتی متر ، G / W: 11.76 کیلوگرم)
  • توانایی تامین:3000 قطعه در ماه
Contact Us

ردیاب حلقه کانال دوگانه  

ردیاب حلقه کانال دوگانه.   ردیاب مبتنی بر ریزپردازنده کانال دوگانه به طور خاص برای برنامه های پارکینگ و کنترل دسترسی وسیله نقلیه طراحی شده است. عملکرد اصلی ردیاب تشخیص حضور وسایل نقلیه با استفاده از تغییر القایی ناشی از وسیله نقلیه عبور از یک حلقه سیم که در زیر سطح جاده دفن شده است. رله های خروجی در حضور (عدم امنیت) ، پالس یا حالت منطقی حالت حضور در زمان حضور ردیاب حلقه کانال دو کانال کار می کنند. محدوده القاء سیم پیچ Double Cannel Loop 20-2000 μ ح. وقتی به ردیاب حلقه وسیله نقلیه مراجعه می کنیم. ما باید در نظر بگیریم که عملکرد کار پایدار است. رابط ردیاب حلقه دو کانال. 16 سطح تنظیم حساسیت وجود خواهد داشت. هنگامی که ما ردیاب حلقه کانال دوگانه را در اتاق تست درجه حرارت بالا آزمایش می کنیم ، کانال دوگانه ما   ردیاب حلقه هنوز هم می تواند به طور عادی و کارآمد کار کند.

ردیاب حلقه کانال دوگانه

ویژگی های اصلی ردیاب حلقه کانال دو کانال عملکرد گسل اتوماتیک و عملکرد تشخیص بود. زمان خروجی حضور می تواند قابل تنظیم باشد. چه ' بیشتر این می تواند به خوبی با سیستم کنترل کننده بی سیم ما کار کند. دامنه کاربرد ردیاب های حلقه وسیله نقلیه ، پارکینگ لوط ورودی ویروسی و سیستم عکس فوری چراغ راهنمایی پلیس پلیس بود. مدل کار ردیاب حلقه وسیله نقلیه را می توان با سوئیچ DIP تنظیم کرد. فرکانس کار: 2 سوئیچ جایگزین ، فرکانس به طور عمده به هندسه سیم پیچ بستگی دارد ، فرکانس: 20-200kHz. به روزرسانی حساسیت: سوئیچ حالت کار Relay AlternativePulse: پالس را ترک کنید/پالس را وارد کنید. زمان پاسخ: میزان جبران خسارت به موقع جبران خسارت و دمای کار بود -20 درجه تا 60 درجه بود. سنسور حلقه کانال دوگانه ، ردیاب حلقه وسیله نقلیه ، ردیاب حلقه برای فروش. ، ردیاب ترافیک کانال دوگانه.  

ردیاب حلقه کانال دوگانه

ردیاب های حلقه خودرو گیت اپراتور یک ردیاب ایمنی را در اختیار مشتریان قرار می دهند که می تواند از تصادفاتی که در هنگام قطع برق رخ می دهد جلوگیری کند ، باعث می شود سیستم های کنترل دسترسی وسیله نقلیه مجدداً تابلوهای منطقی خود را تنظیم کنند. آنها شامل یک میکرو کنترل کننده پیشرفته هستند که یک رایانه دیجیتال قدرتمند و جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری حلقه القایی خودرو را برای ارائه قابلیت اطمینان و دقت بالایی هنگام اندازه گیری ، شمارش یا تشخیص وسایل نقلیه هنگام عبور از هر اپراتور دروازه مسکونی یا تجاری ، ترکیب می کند. این توانایی به جلوگیری از عملیات غیر منتظره دروازه مانند افزایش یا پایین آمدن بازوهای دروازه ، عملکرد دروازه کشویی ، دندان های موتوری و فعال سازی سد کمک می کند. به شدت پیشنهاد می شود که یک کاربرد گسترده تر از ردیاب های حلقه وسیله نقلیه به اپراتورهای دروازه ، چه صنعتی ، تجاری و چه مسکونی ، برای سرکوب عملکرد دروازه های سنگین و موانع وسایل نقلیه اضافه شود تا از بسته شدن تصادفی یا کشش در هنگام حرکت وسایل نقلیه مجاز از طریق دسترسی به وسیله نقلیه جلوگیری شود. سیستمهای کنترل. آشکارسازهای OOP کانال دوگانه معمولی یک دروازه را باز نگه می دارند تا اینکه قسمت آخر وسیله نقلیه از حلقه بسته شده ، واقع در فراتر از دروازه عبور کرده است. سپس ردیاب در هنگام عزیمت پالس می دهد و به دروازه دستور می دهد پس از گذشت وسیله نقلیه بسته شود. یک مجموعه برای بررسی کیفیت ما برای اولین بار در دسترس است. شما   از کیفیت ما راضی است. و ما معتقدیم که محصول ما ارزش خرید دارد. قیمت مناسب ردیاب حلقه کانال دوگانه با تحویل سریع. چه ' بیشتر OEM قابل قبول است.  

ردیاب حلقه کانال دوگانه

 

 


 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
sales20@nobleled.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر شیان ، منطقه Bao'an

Send Us an Email

contact us