ردیاب های حلقه ای برای فروش ، ردیاب ترافیک یک طرفه برای ایستگاه عوارض

ردیاب های حلقه ای برای فروش ، ردیاب ترافیک یک طرفه برای ایستگاه عوارض
ردیاب های حلقه ای برای فروش ، ردیاب ترافیک یک طرفه برای ایستگاه عوارض
ردیاب های حلقه ای برای فروش ، ردیاب ترافیک یک طرفه برای ایستگاه عوارض
ردیاب های حلقه ای برای فروش ، ردیاب ترافیک یک طرفه برای ایستگاه عوارض
ردیاب های حلقه ای برای فروش ، ردیاب ترافیک یک طرفه برای ایستگاه عوارض

جزئیات محصول:

  • شماره سریال: LD-102
  • کشور مبدا:چین
  • گواهی:CE ، FC

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:39.16 دلار / رایانه
  • حداقل سفارش: حداقل 10 عدد
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-6 روز کاری.
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، پول نقد
  • جزئیات بسته:کارتن / 50 قطعه کارتن اندازه 46 * 28 * 29 سانتی متر G / W: 10.6 کیلوگرم
  • توانایی تامین:5000PCS / در هر روز
Contact Us

حلقه یاب برای فروش  

LOOP Detector از شنژن نوبل OPTO.CO. ، LTD ، ردیاب حلقه نصب پارکینگ و آشکارساز ترافیک حلقه القایی بسیار هوشمند. قیمت آشکارساز حلقه بسیار ارزان است و این محصول کالای فروش داغ ما بود.  

ردیاب حلقه

آشکارساز حلقه نجیب   مزایای محصول ، آشکارساز حلقه ولتاژ ما می تواند 85-240VAC یا 12-24VAC باشد ، سایر   کارخانه ها   ولتاژ فقط انجام   220 ولت یا 110 ولت ، 12 ولت یا 24 ولت.   مدل های آشکارساز حلقه ما از حلقه القایی ، ایده آل 25 µ H تا 1000 µ H ، حداکثر: 20 µ H تا 1200 µ ح ،   حساسیت   △ L 0.01 to تا 2.56 with با 16 برنامه کاربردی کنترل ترافیک قابل انتخاب ، سیستم های تلفنی تجزیه و تحلیل ترافیک خودرو

ردیاب حلقه برای فروش روش تست محصول ، ردیاب حلقه از همان سیم پیچ معقول (هر مقدار معقول در حد استاندارد) برای اتصال به محصولات اصلی و پیشرفته استفاده کنید ، قرار داده شده زیر تیغه روتور موتور ، تست آشکارساز حلقه در همان فاصله و در همان در محیط ، سرعت موتور را به حداکثر تنظیم کنید ، هنگام راه اندازی موتور موتور را خاموش کنید سرعت را از سرعت بالا به آرامی کاهش دهید. وقتی موتور به یک سرعت مشخص می افتد ، حسگر حس شروع به شناسایی و ارسال سیگنال می کند و رله A و B کار می کند. رله A و B ورودی صفر 220 ولت برای کنترل نور خاموش و روشن است. نمایش دادن. توجه: در صورت چرخش موتور به دور کم MCU ممکن است دچار نقص شود ، یعنی تیغه چرخان فقط یک بار وارد می شود و ممکن است دو مشکل سوئیچینگ وجود داشته باشد. آشکارساز حلقه می تواند آزمایش را تایید کند طبیعی است.

ردیاب حلقه برای فروش

2. آشکارساز حلقه تست کار با درجه حرارت بالا و پایین محصول: شرایط آزمون: قرار دادن محصول در یک درجه حرارت و رطوبت ثابت جعبه دمای پایین و پایین ، ابزار آزمایش: مولتی متر جعبه دمای بالا و پایین ، اسیلوسکوپ و غیره
از سلف I شکل به عنوان سیم پیچ زمین استفاده کنید (حساسیت در حد استاندارد است) ، و محصول را در جعبه دمای بالا و پایین قرار دهید.
یک مرحله: تغییر بین 0-70 درجه ، زمان 1 بار یک بار تغییر می یابد ، 24 ساعت در آزمون خرابی رخ نمی دهد و خروجی های رله A و B متصل می شوند تا ببینند آیا نقصی دارد.
مرحله دوم: تغییر بین -40 - + 70 درجه ، زمان 1 بار یک بار تغییر می کند ، 24 ساعت در آزمون هیچ گونه خرابی رخ نمی دهد ، سپس به 2 ساعت تغییر دهید تا آزمایش را تغییر دهید تا ببینید آیا خرابی وجود دارد ، و خروجی های رله A و B را به هم متصل کنید تا خطایی مشاهده شود. عمل.   3. آشکارساز حلقه روش آزمون ورودی فرکانس و سیم پیچ:
القا سیم پیچ: 20UH-2000UH (شرکت ما 25UH ، 85UH ، 108UH ، 358UH ، 500UH ، 1000UH ، 1200UH ، 1500UH ، 2000UH اندازه گیری می کند ، سایر حساسیت ها با فرکانس متر اندازه گیری می شود) زیرا سیم پیچ های مختلف فرکانس های مختلفی دارند. بنابراین دامنه فرکانس ورودی در محدوده 16KHz-130KHz پایدار است. هنگام آزمایش این عملکرد ، کد شماره گیری چرخشی 16 بیتی متناسب با آن تنظیم می شود تا مشخص شود که آیا یک سیم پیچ دارای حساسیت متفاوت باشد یا خیر. توجه: هنگامی که آشکارساز زمین کار می کند فوراً بررسی کنید که آیا عملکرد تاخیر در سیگنال تشخیص MCU وجود دارد یا نه ، به طور عمده با بررسی چراغ نشانگر سبز ، یعنی چراغ نشانگر زمین روشن است یا چشمک می زند. در شرایط عادی ، MCU بلافاصله سیم پیچ زمین را تشخیص می دهد.

کاربرد ردیاب حلقه خودرو

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us