آشکارسازهای حلقه برای فروش، آشکارساز ترافیک تک مسیر برای ایستگاه تلفنی

آشکارسازهای حلقه برای فروش، آشکارساز ترافیک تک مسیر برای ایستگاه تلفنی
آشکارسازهای حلقه برای فروش، آشکارساز ترافیک تک مسیر برای ایستگاه تلفنی
آشکارسازهای حلقه برای فروش، آشکارساز ترافیک تک مسیر برای ایستگاه تلفنی
آشکارسازهای حلقه برای فروش، آشکارساز ترافیک تک مسیر برای ایستگاه تلفنی
آشکارسازهای حلقه برای فروش، آشکارساز ترافیک تک مسیر برای ایستگاه تلفنی

جزئیات محصول:

  • شماره سریال: LD-102
  • کشور مبدا:چين
  • گواهی:CE، FC

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:39.16 دلار / PC
  • حداقل سفارش: حداقل 10 عدد
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت 3-6 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، Western Union، پول نقد
  • جزئیات بسته:کارتن / 50 قطعه کارتن اندازه 46 * 28 * 29 سانتی متر گرم / عرض: 10.6 کیلوگرم
  • توانایی تامین:5000 پیکسل / پیمایش
Contact Us

آشکارساز حلقه فروش  

آشکارساز LOOP از شنژن Noble OPTO.CO.، LTD، آشکارساز حلقه پارکینگ نصب و تکرار آشکارساز ترافیک حلقه القایی بسیار intelligent.loop آشکارساز قیمت بسیار ارزان است و این آیتم محصول فروش داغ ما بود.  

آشکارساز حلقه

Noble از حلقه شناس   مزایای محصول، آشکارساز حلقه ما از ولتاژ می تواند 85-240VAC یا 12-24VAC، دیگر   کارخانه ها   از ولتاژ فقط انجام   220V یا 110V، 12V و یا 24V.   مدل آشکارساز حلقه ما از Inductance حلقه، ایده آل 25 µ H به 1000 µ H، حداکثر: 20 µ H به 1200 µ H   حساسیت   △ L 0.01٪ به 2.56٪ با 16 قابل تنظیم، کاربردی برنامه های کاربردی کنترل ترافیک سیستم تلفیقی شمارش ترافیک تجزیه و تحلیل

آشکارساز حلقه برای روش تست محصول فروش، آشکارساز حلقه استفاده از همان کویل معقول (هر مقدار معقول در استاندارد) برای اتصال به محصولات اصلی و توسعه یافته، قرار داده شده تحت تیغه روتور موتور، آزمون تست حلقه در همان فاصله و در همان محيط زيست، سرعت موتور را به حداكثر تنظيم كنيد، در هنگام راه اندازی، موتور را خاموش كنيد هنگاميكه موتور متصل شود، سرعت كاهش سرعت را كاهش مي دهد. هنگامی که موتور به یک سرعت معینی کاهش می یابد، سنسور حسگر شروع به شناسایی و ارسال یک سیگنال می کند، و رله A و B کار می کند. ورودی رله A و B 220VAC صفر خط برای کنترل نور روشن و خاموش است. نمایش دادن. توجه: MCU ممکن است هنگامی که موتور به سرعت کمررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره آشکارساز حلقه می تواند آزمون را تایید طبیعی است.

آشکارسازهای حلقه برای فروش

2. آشکارساز حلقه محصول آزمون کار بالا و پایین درجه حرارت: شرایط آزمون: قرار دادن محصول در دمای ثابت و رطوبت جعبه بالا و پایین دما، ابزار آزمون: مولتی متر جعبه بالا و پایین، اسیلوسکوپ، و غیره
از سولفید I شکل به عنوان سیم پیچ زمینی استفاده کنید (حساسیت در استاندارد است)، و محصول را در جعبه بالا و کم دما قرار دهید.
یک مرحله: تغییر بین 0-70 درجه، زمان یک بار در 1 ساعت روشن می شود، در آزمون 24 ساعته هیچ تصادف وجود ندارد و خروجی رله A و B برای دیدن اینکه آیا هر گونه سوء عملکرد وجود دارد.
مرحله دوم: تغییر بین -40 - +70 درجه، زمان یک بار در 1 ساعت روشن می شود، در آزمون 24 ساعته سقوطی وجود ندارد، سپس به 2 ساعت تغییر دهید تا آزمون کنید تا ببینید آیا سقوط وجود دارد، و خروجی رله A و B را وصل کنید تا ببینید آیا خطا وجود دارد. عمل.   3. حلقه آشکارساز فرکانس و کویل ورودی آزمون روش ورودی:
الگوی کویل: 20UH-2000UH (شرکت ما 25UH، 85UH، 108UH، 358UH، 500UH، 1000UH، 1200UH، 1500UH، 2000UH را اندازه گیری می کند، حساسیت های دیگر توسط متر فرکانس اندازه گیری می شود) زیرا کویل های مختلف دارای فرکانس های مختلف خواهند بود. بنابراین دامنه فرکانس ورودی در 16KHz-130KHz پایدار است. هنگام تست این تابع، کد شماره چرخشی 16 بیتی مطابق با آن تنظیم خواهد شد تا ببیند آیا وقتی یک کویل دارای حساسیت متفاوتی دارد، قابل تشخیص نیست. توجه: هنگامی که دستگاه آشکارساز زمین متصل است فورا بررسی کنید آیا یک عملکرد تاخیر سیگنال تشخیص MCU وجود دارد، عمدتا با چک کردن چراغ نشانگر سبز، یعنی چراغ نشانگر سیگنال زمین روشن یا چشمک می زند. در شرایط عادی، MCU بلافاصله سیم پیچ حسگر زمین را تشخیص می دهد.

استفاده از آشکارساز حلقه خودرو

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us