آشکارساز دوربین بی سیم برای فروش با صفحه خروجی در فروش.

آشکارساز دوربین بی سیم برای فروش با صفحه خروجی در فروش.
آشکارساز دوربین بی سیم برای فروش با صفحه خروجی در فروش.

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: TCD-8
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:620.9 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 1 ست (46 * 19 * 20 سانتی متر)
  • توانایی تامین:3000 قطعه در ماه
Contact Us

آشکارساز دوربین بی سیم برای فروش  

فروش ردیاب دوربین بی سیم. مقاومت عایق بین ترمینال منبع تغذیه ردیاب و محفظه تحت شرایط جوی استاندارد آزمون تحت شرایط جوی استاندارد اندازه گیری می شود. هنگام اندازه گیری در شرایط گرمای مرطوب مشخص شده ، آشکارساز باید از محفظه آزمایش گرمای مرطوب گرفته شود. بلافاصله پس از اندازه گیری ، اندازه گیری انجام می شود و ولتاژ در 500 ولت اندازه گیری می شود. قدرت الکتریکی آشکارساز فیلم. مقاومت الکتریکی باید بین ترمینال های آشکارساز و محفظه با استفاده از یک تست کننده مقاومت الکتریکی تأیید شده در شرایط جوی استاندارد آزمایش انجام شود. هنگامی که در شرایط گرمای مرطوب مشخص شده اندازه گیری می شود ، تستر باید از محفظه آزمایش گرمای مرطوب خارج شود. طی 3 دقیقه انجام می شود (به دنبال اندازه گیری مقاومت عایق). ولتاژ باید به تدریج از صفر به مقدار مشخص شده افزایش یابد. آن را در 1 دقیقه نگه دارید. سپس به تدریج به صفر بریزید. در حین آزمایش نباید روباه خراب شود. عملکرد آشکارساز دوربین بی سیم برای فروش   شاخص ها و عملکردهای مختلف آشکارساز ویدئو مطابق با الزامات استاندارد ، مقدار پیش بینی قابلیت اطمینان مطابق با الزامات مشخص شده است و آزمون محیطی می تواند آزمون قابلیت اطمینان را قبول کند.

ردیاب دوربین بی سیم برای فروش

درباره تغییر در دمای آشکارساز ویدئو. تشخیص ترافیک بی سیم در حالت غیرفعال بین محفظه آزمایش دمای پایین و محفظه دمای بالا منتقل می شود. ردیاب دوربین فیلمبرداری اولین مکان در محفظه آزمایش دمای پایین است که در آن دما به مقدار مشخص شده منفی 25 تا 3 درجه تنظیم شده است. هنگامی که آشکارساز فیلم در دمای پایین به پایداری دما می رسد. به مدت 1 ساعت نگه دارید و آشکارساز فیلم را به مقدار تعیین شده 70 درجه سانتیگراد تا 2 درجه   در عرض 2 دقیقه سانتیگراد. هنگامی که آشکارساز فیلم در دمای بالا به پایداری دما می رسد ، در عرض 1 ساعت باقی می ماند و سپس در عرض 2 دقیقه به جعبه دمای پایین منتقل می شود. چرخه دوم را شروع کنید. این کل 5 بار با چرخه طی می شود و در نهایت در یک محفظه با درجه حرارت بالا خارج می شود. بعد از تثبیت دما در محفظه دمای اتاق.   بعد از تثبیت دما در دمای اتاق.

ردیاب دوربین بی سیم برای فروش

عملکرد آشکارساز را بررسی کنید. هنگامی که در آزمایشات مقاوم در برابر پیری روی رنگ ها و پلاستیک هایی که مستقیماً در معرض نور خورشید در خارج از تجهیزات هستند استفاده می شود. آزمایشات ضد پیری مطابق با مفاد فوق از قبل بر روی نمونه های رنگ و پلاستیک انجام می شود. رنگ ، مقاومت در برابر ضربه و خصوصیات عایق آزمایش نباید به طور قابل توجهی تخریب شود. درباره لرزش. مطابق با مقررات مربوطه دامنه شتاب ثابت بالاتر از فرکانس کراس اوور 10 متر بر متر مربع است. تست فرکانس بصورت نمایی در محدوده فرکانس  . انجام می شود 10-150 هرتز ، و سرعت جابجایی 1 اکتاو در دقیقه و در کل 15 چرخه است. فروش ردیاب دوربین بی سیم   باید در تست لرزش به درستی کار کند. پس از آزمایش لرزش نباید هیچگونه آسیب مکانیکی داشته باشد.   آشکارساز ویدئو در معرض بخشی از آزمایش فشار باد طبیعی قرار دارد.  

ردیاب دوربین بی سیم برای فروش

 

 

 

 

 

 


 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us