تشخیص ترافیک دو کانال با سنسور تشخیص اتومبیل ردیاب حلقه خودرو

تشخیص ترافیک دو کانال با سنسور تشخیص اتومبیل ردیاب حلقه خودرو
تشخیص ترافیک دو کانال با سنسور تشخیص اتومبیل ردیاب حلقه خودرو

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-206
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:59 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:کارتن 50 عدد یک کارتن اندازه 47 * 30 * 35 سانتی متر وزن 13.8 کیلوگرم
  • توانایی تامین:3000 عدد در ماه
Contact Us

تشخیص ترافیک کانال دوتایی  

تشخیص ترافیک کانال دوگانه عمدتا برای سیستم راهنمایی پارکینگ. به راهنمایی اتوماتیک پارکینگ برسید. پارکینگ ها برای کنترل و مدیریت زمان واقعی ، بهترین مکان برای راهنمایی پارک. صفحه نمایش LED بزرگ ، شبیه سازی در زمان واقعی وضعیت پارک را نشان می دهد. سیستم های شمارش فضاهای باقیمانده نمایش داده می شود. وسیله نقلیه با استفاده از ردیاب اولتراسونیک دقیق و قابل اعتماد شناسایی می شود. تشخیص ترافیک کانال دوتایی ، ردیاب های ترافیکی حلقه القایی نامیده می شود ، می تواند وسایل نقلیه را در حال عبور یا رسیدن به یک نقطه خاص ، به عنوان مثال نزدیک شدن به چراغ راهنمایی یا در ترافیک بزرگراه ، تشخیص دهد. یک حلقه عایق بندی شده با هدایت الکتریکی در روسازی نصب شده است. واحد الکترونیکی بسته به مدل ، انرژی را به حلقه های سیم در فرکانس های بین 10 کیلوهرتز تا 200 کیلوهرتز منتقل می کند.   تشخیص ترافیک دو کانال می تواند از سیستم کنترل کننده بی سیم ما استفاده کند. معمولا. 1 تقاطع استاندارد می تواند تشخیص ترافیک دو کانال 8 قطعه را فراهم کند. اما می خواهم به شما بگویم اگر تشخیص ترافیک دو کانال را انتخاب کنید. سپس نمی توانید تایمر شمارش معکوس را انتخاب کنید. از آنجا که حالت کار تایمر شمارش معکوس ما مورد مطالعه قرار گرفت.  

تشخیص ترافیک دو کانال

حالت خروجی پاسخ تشخیص ترافیک دو کانال با ردیاب حلقه تک کانال متفاوت بود. تشخیص ترافیک دو کانال با تلفیق CE. با طراحی درجه صنعتی و نشانگر LED. تشخیص ترافیک دو کانال با هزینه کم و نصب آسان. با درب های موتوری و درهای تشخیص ترافیک دو کانال. با انتخاب خودکار فرکانس ردیاب حلقه وسیله نقلیه ما. حلقه کانال دو   آشکارساز در درجه اول برای تشخیص حضور خودرو استفاده می شود. مناسب برای پارکینگ ها ، عوارض جاده ها و کنترل سیگنال ترافیک. ردیاب یک ردیاب تک کانال است که می تواند همزمان فقط یک سلف را کنترل کند. دارای دو رله برای ارائه سیگنال خروجی. مشتری می تواند سیگنال های خروجی مختلفی را برای کنترل درایو مکانیکی ، دستگاه از کارت یا وسیله نقلیه محاسباتی انتخاب کند. ردیاب را نصب کنید: ردیاب وسیله نقلیه باید در یک محیط خشک ، ضد آب و ضد رطوبت تا حد امکان به سیم پیچ شناسایی نصب شود. این که ردیاب خوب کار کند تا حدود زیادی به سیم پیچ تشخیصی که به آن متصل است بستگی دارد. چندین پارامتر مهم سیم پیچ شامل شکل سیم پیچ ، اندازه ، تعداد پیچ ​​ها و روش تعبیه شده است. (مراجعه کنید به " راهنمای نصب سیم پیچ " بعداً.)   کیفیت ردیاب خودرو دو کانال بسیار خوب است.  

تشخیص ترافیک دو کانال

پس از روشن شدن دستگاه ، آشکارساز خودآزمایی می کند. برنامه خودآزمایی حدود 3 ثانیه طول می کشد و چراغ سبز نشانگر با عبور از خودآزمایی از چشمک زدن به حالت خاموش تغییر می کند. در طی خودآزمایی ، سیم پیچ تشخیص خوب است (هیچ اتومبیلی نباید روی آن پارک شود). پس از تشخیص ترافیک دو کانال   خودآزمایی موفقیت آمیز است ، هنگامی که اتومبیلی از سیم پیچ عبور می کند ، چراغ نشانگر سبز روشن است و رله خروجی مربوطه عمل می کند. از آنجا که سایت تاکسی نسبتاً بالا است ، می تواند ' در موقعیت میانی حس شود شما باید سیم پیچ زمین را تنظیم کنید. باید بهتر باشد 1 افزایش تعداد حلقه های حس است. 2 آزمایش سیم پیچ زمینی چرخ دستی است. Line ، نمی تواند از یک روش سیم پیچ 0 نوع ساده استفاده کند.

تشخیص ترافیک دو کانال


 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
sales20@nobleled.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر شیان ، منطقه Bao'an

Send Us an Email

contact us