ردیاب حلقه وسایل نقلیه با کیفیت بالا ردیاب خودرو حلقه القایی

ردیاب حلقه وسایل نقلیه با کیفیت بالا ردیاب خودرو حلقه القایی
ردیاب حلقه وسایل نقلیه با کیفیت بالا ردیاب خودرو حلقه القایی

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-106
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:39 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:5000 در هر ماه
Contact Us

ردیاب حلقه خودرو با کیفیت بالا

ردیاب حلقه خودرو با کیفیت بالا ، فروش ردیاب حلقه وسیله نقلیه با کیفیت بالا ،   ردیاب وسیله نقلیه القایی ، نمودار سیم کشی ردیاب حلقه ، قیمت ردیاب حلقه ردیاب خودرو

ردیاب حلقه خودرو با کیفیت بالا

درباره کارخانه ما ، R & بخش D: استانداردهای فنی مربوط به آزمایش بازرسی محصول و ارتقا to سطح نگهداری محصول را ارائه می دهد.   گروه مهندسی: در راهنمای استخدام ، بررسی BOM و اسناد فنی مربوطه کار خوبی انجام دهید. بخش خرید / بخش انبارداری: برای اطمینان از صحت تحویل خرید ، تضمین کیفیت مواد ورودی و ذخیره سازی. بخش تولید: تولید را به طور منطقی ترتیب دهید ، بهره وری تولید را بهبود بخشید و اطمینان حاصل کنید که میزان عبور محصولات نهایی 100٪ است.   بخش کیفیت: برای اطمینان از رضایت مشتری 90٪ محصولات را دقیقاً مطابق با استانداردهای تست محصول آزمایش کنید. بخش بازاریابی: برقراری ارتباط به موقع با مشتری ، بازخورد به موقع اطلاعات مشتری و ارتقا سطح محصول

آزمون کار با درجه حرارت بالا و پایین محصول: شرایط آزمون: محصول در یک جعبه دمای بالا و پایین در دما و رطوبت ثابت قرار می گیرد ، ابزار آزمایش: مولتی متر جعبه دمای بالا و پایین ، اسیلوسکوپ و غیره
از سلف I شکل به عنوان سیم پیچ زمین استفاده کنید (حساسیت در حد استاندارد است) ، و محصول را در جعبه دمای بالا و پایین قرار دهید.
ردیاب حلقه وسایل نقلیه با کیفیت بالا ، یک مرحله: تغییر بین 0-70 درجه ، زمان 1 ساعت یک بار تغییر می یابد ، 24 ساعت در آزمون تصادفی رخ نمی دهد و خروجی های رله A و B متصل می شوند تا ببینند آیا وجود دارد هرگونه سوunction عملکرد است.
مرحله دوم: تغییر بین -40 - + 70 درجه ، زمان 1 بار یک بار تغییر می کند ، 24 ساعت در آزمون هیچ گونه تصادفی رخ نمی دهد ، سپس به 2 ساعت تغییر دهید تا آزمایش را تغییر دهید تا ببینید آیا تصادفی وجود دارد ، و خروجی های رله A و B را به هم متصل کنید تا خطایی مشاهده شود. عمل.

ردیاب حلقه خودرو با کیفیت بالا

ردیاب حلقه وسیله نقلیه با کیفیت بالا ، LD-106 این محصولات دارای طراحی صنعتی هستند و عمدتا برای تشخیص حضور خودرو ، مناسب برای ایمنی ، کنترل یا شمارش وسایل نقلیه در زمینه ترافیک و پارکینگ استفاده می شوند. مدل ابزار به این دلیل مشخص می شود که سیم پیچ خارجی برای کار مورد نیاز است و سیگنال خروجی عمدتا حالت تماس رله را می گیرد که می تواند برای کنترل درب اتوماتیک ، ترمز دروازه ، چراغ سیگنال راهنمایی و صدور کارت اتوماتیک استفاده شود ماشین در سیستم پارکینگ برای تحقق بخشیدن به عملکرد یک ماشین و یک کارت. این تجهیزات اصلی در کنترل اصلی تجهیزات ترافیکی مانند پارکینگ های هوشمند است.

ردیاب حلقه وسایل نقلیه با کیفیت بالا ، ردیاب حلقه خودرو نجیب از   ویژگی ها و مزایا: الگوریتم فیلتر تطبیقی ​​، پایداری در دمای بالا و جبران خودکار رانش محیط را تصویب کنید. سرعت واکنش سریع است ، سریعترین تشخیص 10 میلی ثانیه است و حداکثر سرعت را می توان با سرعت 200 کیلومتر در ساعت تشخیص داد. با کل حالت 0-E 15 حساسیت حالت پیشرفته / حالت پیشرفته ، مناسب برای مدل های مختلف. خطای سیم پیچ (باز / کوتاه ، القا ناکافی / فراتر رفتن) عملکرد تشخیص خودکار. خروجی حالت جامد رله دوتایی AB ، زمان خروجی 0-30S قابل تنظیم است. سیم پیچ زمینی در چندین فرکانس قابل تنظیم است و به چهار فرکانس تقسیم می شود: فرکانس بالا ، فرکانس متوسط ​​بالا ، فرکانس متوسط ​​پایین و فرکانس پایین.   عملکرد ضد خرد کردن و بسته شدن خودکار را می توان با گیت درک کرد.

ردیاب حلقه خودرو با کیفیت بالا

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
sales20@nobleled.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر شیان ، منطقه Bao'an

Send Us an Email

contact us