حسگر دوربین بی سیم با چین تامین کننده دوربین دوربین فیلمبرداری

حسگر دوربین بی سیم با چین تامین کننده دوربین دوربین فیلمبرداری
حسگر دوربین بی سیم با چین تامین کننده دوربین دوربین فیلمبرداری

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: TCD-8
  • کشور مبدا:گوانگدونگ ، چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:620.9 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:5000 در هر ماه
Contact Us

سنسور دوربین بی سیم

سنسور دوربین بی سیم   شاید بهترین انتخاب باشد. دوربین بی سیم   ردیاب از منطقه تشخیص مجازی برای تجزیه و تحلیل اطلاعات ترافیک با پردازش تصویر استفاده می کند. با پیشرفت فناوری پردازش تصویر ، تشخیص فیلم به یک فناوری بالغ تبدیل شده و به تدریج به چشم انسان نیز رسیده است. اثر WYSIWYG ، اما دقت تشخیص تحت تأثیر آب و هوا است و باید بر آن غلبه شود. با توسعه حمل و نقل هوشمند ، استفاده از ردیاب های اطلاعات ترافیکی بیشتر و بیشتر خواهد شد ، استفاده از ردیاب های سیم پیچ نیاز به بستن و ساخت جاده دارد ، اما دقت سنسور دوربین بی سیم در بین تمام ردیاب ها بالاترین است. اگرچه دقت تشخیص تشخیص بی سیم   به راحتی تحت تأثیر آب و هوا قرار می گیرد ، تشخیص و نصب منطقه وسیع راحت است و مقدار کمی از تعمیر و نگهداری در مرحله بعدی جایگزین ردیاب دوربین فیلمبرداری سیم پیچ به عنوان جریان اصلی ردیاب جریان ترافیک می شود.

سنسور دوربین بی سیم

 

 

برخی از ویژگی های مهم سنسور دوربین بی سیم ما.

1. تشخیص چهره ، دامنه تشخیص بزرگ ، یک دوربین می تواند 1 ~ 3 خط را پوشش دهد ، محدوده تشخیص 50-150 متر است.
2. پارامترهای کشف: این می تواند تمام پارامترهای مورد نیاز برای کنترل ترافیک را تشخیص دهد: شمارش ، حضور ، سرعت ، اشغال ، رنگ خودرو ، جهت جریان خودرو ، مسیر حرکت خودرو ، فاصله خودرو ، زمان حمل و نقل ، تراکم جریان ترافیک.
3. آسان برای گسترش ، آشکارساز توسط نرم افزار در هر زمان اضافه شده است.
4. دوره ساخت: فقط باید دوربین را تنظیم کنید و ساخت خط ویدئو را بهم متصل کنید.
5- قابلیت نگهداری: تا زمانی که دوربین مشکلی نداشته باشد ، این کار توسط نرم افزار انجام می شود.
6. قابلیت تنظیم: رفع اشکال ، به حرفه ای نیاز دارید.
7. رو به جلو: این فناوری بالغ و آینده نگر است. این روند توسعه ردیاب های دوربین بی سیم در آینده است. در داخل و خارج از کشور به تصویب رسیده است ، اما دقت تشخیص زیاد نیست و میزان مثبت کاذب نیز زیاد است.

سنسور دوربین بی سیم

 

برنامه حسگر دوربین بی سیم در مناطق بیشتر.   ردیاب وسیله نقلیه ویدیویی با استفاده از فناوری تجزیه و تحلیل تصویر ویدئویی موارد موجود در منطقه تعیین شده توسط تصویر را به دست می آورد ، اطلاعات مربوط به ترافیک را به دست می آورد و تصاویر بصری و اطلاعات ترافیکی در زمان واقعی را ارائه می دهد.
واحد ضربه محکم و ناگهانی برای اطمینان از عملکرد طولانی مدت تجهیزات ، از یک ساختار یکپارچه تعبیه شده استفاده می کند و دارای چندین تحلیل و محاسبه در زمان واقعی است. این می تواند جریان ترافیک و شرایط ترافیکی را فراهم کند. ردیاب دوربین فیلمبرداری جایگزین ردیاب حلقه ای سنتی ما می شود. و ردیاب آیا وسیله نقلیه. و نتایج آزمون مستقیماً به کنترل کننده ما منتقل می شود و فرصت سیگنال ترافیک زمان انتشار را به صورت پویا تنظیم می کند. دوربین هایک ویژن بر روی عملیات ترافیک ضبط ویدئو ، گرفتن اطلاعات سیگنال ترافیک با نور قرمز برای انجام نور قرمز ، ضبط وارونه ، ضبط تصادفات رانندگی متمرکز است ، بنابراین دوربین ما از آنها متفاوت است.   ردیاب دوربین بی سیم می تواند با برد خروجی و آنتن بی سیم کار کند.   اگر سنسور دوربین بی سیم Noble را انتخاب کنید. ما خدمات فروش خوبی را برای شما ارائه خواهیم داد. چه ' بیشتر ما در نصب و مشاوره فنی پشتیبانی خواهیم کرد.   خوش آمدید با ما تماس بگیرید اگر در مورد محصول ما سوالی دارید  

سنسور دوربین بی سیم


 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us