تشخیص وسایل نقلیه تصویری با عمده فروشی دوربین بی سیم

تشخیص وسایل نقلیه تصویری با عمده فروشی دوربین بی سیم
تشخیص وسایل نقلیه تصویری با عمده فروشی دوربین بی سیم

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: TCD-8
  • کشور مبدا:گوانگدونگ ، چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:620.9 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:5000 در هر ماه
Contact Us

تشخیص وسایل نقلیه تصویری  

تشخیص وسیله نقلیه ویدئویی به عنوان یک دستگاه تست کننده ، عملکردها ، شاخص های فنی و دقت تشخیص آن باید بتواند کاربر را برآورده کند ' به مهندسی نیاز دارد و از بالا یا پایین بودن شاخص ها جلوگیری می کند. هدف بسیار بالا ، هزینه ساخت محصول را افزایش می دهد و باعث اتلاف منابع می شود. برش شاخص باعث می شود داده ها بیش از حد مغرضانه باشند ، سیستم مغرضانه شود و یا حتی نتواند به طور معمول استفاده شود. بنابراین ، سیستم های مختلف نشانگر یا سیستم های استاندارد باید با توجه به جهات مختلف استفاده ، مانند الزامات ردیاب های وسیله نقلیه ویدیویی برای خدمات اطلاعات ترافیک ، آمار و تجزیه و تحلیل جریان ترافیک ، و الزامات ردیاب های وسیله نقلیه ویدیویی برای کنترل سیگنال ترافیک تعیین شوند. تفاوت هایی وجود خواهد داشت و باید به طور واضح در استاندارد تعریف شود. تشخیص وسیله نقلیه ویدیویی می تواند به جای ردیاب حلقه وسیله نقلیه سنتی ما باشد. اگر تقاطع شما بزرگ است. سپس برای تشخیص وسیله نقلیه ویدیویی مناسب است. زیرا ناحیه تشخیص آن زیاد است.   و فناوری تشخیص وسایل نقلیه ویدیویی از محبوبیت بیشتری برخوردار می شود.  

تشخیص وسایل نقلیه ویدیویی

برخی از برنامه های مهندسی نیاز به تشخیص وسیله نقلیه ویدیویی   باید عملکرد خاصی داشته باشد در اصل ، عملکرد درگیر باید به طور عینی ارزیابی شود. این امر مستلزم آزمایش و ارزیابی شاخص های توصیف کننده عملکرد است. برای برخی از شاخص ها ، تشخیص کمی ، مانند جریان ترافیک ، میزان ضبط رویداد نقض وسیله نقلیه و غیره. اما برای برخی از شاخص ها ، دستیابی به ارزیابی عینی مانند نقطه سرعت حرکت وسیله نقلیه دشوارتر است. روشهای مختلف آزمون باید متناسب با جهات مختلف استفاده ایجاد شود. برای شاخص هایی که می توان از نظر کمی شناسایی کرد ، روش تشخیص باید به طور واضح در استاندارد مشخص شود. برای شاخص هایی که از نظر کمی قابل تشخیص نیستند ، می توان یک توصیف کیفی یا یک طرح مقایسه مرجع ایجاد کرد. ما بسیاری از موارد مورد نظر دارای دوربین تشخیص چراغ راهنمایی / ردیاب دوربین بی سیم / تشخیص فیلم / ردیاب دوربین سیمی هستیم.  

تشخیص وسایل نقلیه ویدیویی

 

برای تشخیص فیلم ، بزرگترین مشکل منبع تصویر است. برای یک آشکارساز ویدئو که می تواند به الزامات تشخیص منبع تصویر برسد ، ممکن است افت جدی در فهرست برای منبع تصویر دیگری رخ دهد. نمونه های بارز آن شب و روز ، بدون سایه و بدون سایه است. بنابراین ، منبع تصویر باید مجموعه ای از تصاویر معمولی باشد. آزمایش یک اندیکاتور باید روی همه اشیا of یک مجموعه تصویر معمولی انجام شود. توانایی محصول آزمایش شده برای انطباق با روش مهندسی به علمی و خاص بودن مجموعه منبع تصویر بستگی دارد. و نماینده برای یک مجموعه منبع تصویر معمول ، پارامترهای اصلی مانند کمترین نسبت سیگنال به نویز خروجی ، وضوح و دامنه پویا باید مشخص شوند. تشخیص وسایل نقلیه تصویری   یک ردیاب چند منظوره با مساحت بزرگ ، دارای ویژگی ها و قابلیت های تشخیص کاملا متفاوت از سایر ردیاب های خودرو است. این باید توابع تشخیص منحصر به فرد خود را در استاندارد منعکس کند ، مانند طول صف و خط مقطع. سفر و غیره در آینده. تشخیص وسیله نقلیه ویدئویی ما نوع تشخیص وسیله نقلیه و در برخی پرونده های دیگر را دارد. ردیاب وسیله نقلیه ویدیویی ما بهتر کار خواهد کرد.  

تشخیص وسایل نقلیه ویدیویی

 

 


 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us