چراغ راهنمایی پیکان 100 میلی متری صلیب سرخ با کیفیت خوب

چراغ راهنمایی پیکان 100 میلی متری صلیب سرخ با کیفیت خوب

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: JD-112AL-2
  • کشور مبدا:گوانگدونگ ، چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:68 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 مجموعه / CTN (46 * 18 * 22 سانتی متر
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

پیکان سبز 100 میلی متری صلیب سرخ

100 میلی متر چراغ راهنمایی فلش سبز صلیب قرمز. و آن ' طبیعی است که می توانید این مورد را در سیستم پارکینگ مشاهده کنید. امروز اجازه دهید چراغ راهنمایی فلش سبز صلیب سرخ Noble 1000 mm را برای شما معرفی کنم. در ابتدا. من می خواهم پارامتر پایه آن را برای شما معرفی کنم. مواد PC + پلاستیک بود.   ما می توانیم دو براکت C و براکت L ارائه دهیم. و مقدار LED صلیب سرخ 28 عدد و مقدار هدایت پیکان سبز 27 قطعه بود.   سپس چراغ راهنمایی 100 میلی متری Red Cross Green Arrow ما تار عنکبوت بود. و شما گیج خواهید شد که چرا ما یک لنز شفاف را انتخاب می کنیم. و قالبهای ما فقط یک الگوی دارند.   این لامپ انتقال نور بسیار خوبی دارد. بیشتر افراد این مورد را انتخاب می کنند. به دلیل کیفیت و روشنایی بالا در مقایسه با چراغ راهنمایی پیکان 200 میلی متری صلیب سرخ. این مورد از چراغ راهنمایی بسیار ارزان است. و فروش خوبی دارد.   قدرت 100 میلی متر چراغ راهنمایی فلش سبز صلیب قرمز 4 وات پایین تر است.   با مصرف کم و آن ' کاملاً با ردیاب حلقه تک کانال ما کار می کند.  

پیکان 100 میلی متری صلیب سرخ

 

چراغ راهنمایی فلش سبز صلیب سرخ Noble 100 میلی متر با درخشندگی بیش از 100 سی دی.   طول موج قرمز آن 625 ± بود 5 ، و طول موج نور سبز 505 ± بود 5. و فاصله آن بیش از 200 متر در تقاطع یا سیستم پارکینگ است.   در مورد آن منبع تغذیه. و منبع تغذیه ما منبع تغذیه Mingwei را انتخاب می کند. آن ' شناخته شده است که   منبع تغذیه Mingwei مواد بسیار خوبی است و طول عمر بالایی دارد. بنابراین کیفیت محصول ما تضمین شده 2 سال بود. در طول گارانتی اگر مشکلی در ماژول چراغ راهنمایی منبع تغذیه ما وجود داشت. ما مسئولیت آن را بر عهده خواهیم داشت و جدید را برای جایگزینی ارسال خواهیم کرد. اما اگر مشکلی پیدا کردید. شما باید چند عکس یا فیلم تهیه کنید. سپس مهندس ما می تواند   دلایل را تحلیل کنید. سپس می توانیم مقداری وضوح ارائه دهیم. ما راه حل مربوطه را ارائه خواهیم داد.

پیکان 100 میلی متری صلیب سرخ

 

به غیر از چراغ راهنمایی 100 میلی متر قرمز-سبز ما. ما چراغ راهنمایی قرمز-سبز و چراغ راهنمایی از جنبه 100 میلی متر و عمده فروشی 200 میلی متر چراغ راهنمای سبز صلیب سرخ صادر می کنیم. و اگر مقداری تقاضا برای آنها دارید. لطفا برای من پیام بفرستید سپس بلافاصله به شما پاسخ خواهیم داد. و برخی از موارد مهم این بود که سیم کشی صلیب سرخ 100 میلی متر   چراغ راهنمایی پیکان سبز.   همانطور که در تصاویر زیر آمده است و می توانید چراغ راهنمایی با پیکان سبز 100 میلی متری قرمز را مشاهده کنید. وقتی بار بود. سپس نور پیکان سبز بود. هنگام حمل بار به نظر می رسد یک صلیب قرمز است.   و فلش سبز صلیب سرخ 100 میلی متری ما به یک کنترل کننده نیاز دارد. شما می توانید دومین کنترل کننده بی سیم یا سیستم کنترل کننده 2 نسل سیمی ما را انتخاب کنید. اگر کنترل کننده خود را دارید. همچنین می تواند خوب باشد. زیرا چراغ راهنمایی ما می تواند برای هر کنترل کننده موردی مناسب باشد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتر را بدانید. خوش آمدید تا با ما تماس بگیرید یا پیامی بگذارید.  

پیکان 100 میلی متری صلیب سرخ


 

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us