عمده فروش چراغ راهنمایی 200 میلی متر قرمز-سبز با روشنایی بالا.

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: JD212-2
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 مجموعه (63 * 32 * 23 سانتی متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

فروشنده عمده چراغ راهنمایی 200 میلی متر قرمز-سبز  

فروشنده عمده چراغ راهنمایی 200 میلی متر قرمز-سبز ایمنی بیشتری به همراه دارد. از سال 2008 شرکت ما شروع به تولید یک چراغ سیگنال ترافیک می کند. از ماژول چراغ راهنمایی ، پوسته چراغ راهنمایی و منبع تغذیه ، آفتابگیر و براکت. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین لوازم جانبی برای ترافیک خود را پیدا کنیم   مورد نور سیگنال در صورت بارش باران به چراغ راهنما آسیب برساند. چسب به دور ماژول چراغ راهنمایی چسبانده می شود تا عملکرد ضد آب بهتر شود. اضافات. پایین ماژول چراغ راهنمایی ما یک برچسب را چسبانده و ولتاژ چراغ راهنمایی را با بارکد مشخص می کند. هنگامی که کالاها را دریافت می کنید و می توانید بدانید که داده های تولیدی محصولات شما چیست.  

عمده فروش چراغ راهنماي قرمز-سبز 200 ميلي متري

 

چراغ راهنما نشان می دهد که ایمنی مردم تقویت می شود. در گذشته. به ندرت یک سیگنال چراغ راهنمایی در تقاطع وجود داشت و عمدتا به آموزش زنده پلیس پاسخ می داد. احتمال تصادفات رانندگی و ازدحام ترافیک زیاد است. اکنون. بیشتر و بیشتر چراغ راهنمایی و کنترل کننده کنترلر با کیفیت خوب ظاهر می شود و این مشکل را برطرف می کند. انتظار چراغ راهنمایی طبیعی قرمز-سبز 200 میلی متری ما را داشته باشید.   چراغ راهنمایی جنبه 200 میلی متر ، چراغ راهنمایی و رانندگی 200 میلی متر ، سیگنال ترافیک قرمز سبز 200 میلی متر.  

عمده فروشی 200 میلی متر چراغ راهنمایی قرمز و سبز

ما همچنین چراغ راهنمایی با شار بالا با قطر 200 میلی متر قرمز-سبز صادر می کنیم. تفاوت این دو مورد. اولین مقدار هدایت شد. عادی ما هر نور 90 عدد بود. اما چراغ راهنمایی با شار بالا فقط با 3 عدد led. مصرف چراغ راهنمایی با شار بالا کمتر از چراغ راهنمایی معمولی است. دوم فاصله قابل مشاهده بود. چراغ راهنمایی با شار بالا به 300 متر می رسد. اما چراغ راهنمایی جنبه عادی 200 میلی متری ما فقط تا 200 متر است. سوم ماده ضد آفتاب بود. آفتابگیر با چراغ راهنمایی با شار بالا PC بود. آخرین مورد ضمانت کیفیت بود. ضمانت کیفیت چراغ راهنمایی با شار بالا 5 سال بود. اما چراغ راهنمایی معمولی ما 2 سال بود. بر اساس تقاضای شما. می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. و لنز متفاوت است. شار بالا لنز چراغ راهنمایی با لنز رنگی تازه بود. و چراغ راهنمایی معمولی ما برای انتخاب شما لنزهای تار عنکبوت را کاملاً شفاف و تمیز می کند. و منبع تغذیه نیز متفاوت بود.   و هنگامی که عمده فروشی 200 میلی متر قرمز چراغ راهنمایی قرمز برای سیستم پارکینگ استفاده می شود. معمولاً به 2 سیستم کنترل کننده 1 مجموعه ای و 1 عدد ردیاب حلقه برای تشخیص کاربرد چراغ راهنمایی سبز سبز 200 میلی متری در مناطق بیشتر نیاز دارید. مانند تقاطع ، پارکینگ و ایستگاه عوارض. عمده فروش لوازم جانبی چراغ راهنمایی و رانندگی 200 میلی متر قرمز با مقداری براکت و ضد آفتاب. اگر می خواهید از راه دور چراغ راهنمایی تنظیم شود. گندم نیازی به سیستم کنترل کننده نداشت.   و چراغ راهنمایی کنترل از راه دور ما یک کنترل از راه دور و کتابچه راهنمای انگلیسی برای مورد چراغ راهنمایی را مجهز می کند.   ویژگی 200 میلی متر چراغ سیگنال قرمز-سبز. 1. با روشنایی بالا و طول عمر بیش از 100000 ساعت. 2. کم مصرف و ضد آب. 3. LED را از تایوان وارد کنید. 4. با CE ، گواهی Rohs.  

200 میلی متر چراغ راهنمایی قرمز سبز


 

 

 


 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us