پیکان سبز 200 میلی متری صلیب سرخ با سیگنال ترافیک فروش داغ.

پیکان سبز 200 میلی متری صلیب سرخ با سیگنال ترافیک فروش داغ.
پیکان سبز 200 میلی متری صلیب سرخ با سیگنال ترافیک فروش داغ.

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: JD-212CD-2
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:82 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 مجموعه (305 متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

تیر سبز 200 میلی متری صلیب سرخ  

چراغ راهنمایی با فلش سبز متقابل 200 میلی متر با لنز شفاف این مدل با LED های روشنایی بالا با اپتیک یکپارچه. سطح ضد آب ماژول چراغ راهنمایی IP65 و پوسته ضد آب ضد فلش سبز صلیب سرخ 200 میلی متر IP54 بود. دمای عملکرد فلش سبز 200 میلی متری: -30 درجه تا 60 درجه. هنگامی که ما کالا را برای مشتری خود ارسال می کنیم ما فتیله را در دستگاه اندازه گیری دمای بالا و پایین خود قرار می دهیم. what ' بیشتر مقاومت در برابر عایق بیش از 2M   ما تجهیزات آزمایش نوری را در اختیار داریم تا آزمایش کنیم آیا نور لامپ پایدار و متمرکز است. اضافات ما یک آزمایش ارتعاش از مجموعه کامل چراغ راهنمایی ترافیک فلش سبز متقابل قرمز 200 میلی متری داریم. این مرحله برای بررسی اینکه آیا ماژول پیچ خورده یا چراغ راهنمایی وجود دارد که آیا می تواند به طور معمول کار کند. پس از بررسی کیفیت آن خوب است. سپس شروع به تهیه بسته ای برای شما می کنیم. پیکان سبز 200 میلی متری صلیب سرخ نصب آسان است. ما راهنمای نصب محصول را ارائه خواهیم داد. ما پیچ و لوازم جانبی مرتبط مورد نیاز را برجسته خواهیم کرد. با ولتاژ کاری گسترده: 100-277VAC. مقدار هدایای صلیب سرخ 200 میلی متر 45 عدد و پیکان سبز 200 میلی متری با چراغ 36 عددی بود. چراغ راهنمایی ترافیک فلش سبز متقابل قرمز 200 میلی متری با توان معمولی در 25 ℃. و مصرف آن 3 وات کمتر است. با درخشندگی 400 سی دی. ماده فلش سبز صلیب قرمز 200 میلی متری با مواد محفظه PC.

پیکان سبز 200 میلی متری صلیب سرخ

برای سیم کشی چراغ راهنمایی قرمز-سبز 200 میلی متری لطفاً دستورالعمل زیر را بررسی کنید. چراغ سبز با سیم زنده چراغ سبز عابر پیاده متصل می شود. سیم خط قرمز با سیم زنده چراغ قرمز عابر پیاده. خط سبز با سیم مستقیم چراغ سبز وسیله نقلیه متصل می شود. خط سبز با سیم مستقیم چراغ سبز خودرو به جلو متصل می شود. خط سبز با سیم برق متصل به چراغ سبز متصل می شود. خط زرد با سیم زنده نور زرد خودرو متصل می شود. خط قرمز با سیم زنده نور قرمز خودرو متصل می شود. خط سیاه با یک سیم مشترک متصل می شود. در مورد نصب پیکان سبز 200 میلی متری صلیب سرخ. مرحله 1 پیچ را در سوراخ تیر قرار داده و با واشر ثابت کنید. سیم را داخل تیر قرار دهید. مرحله 3 براکت چراغ را وصل کنید و روی قطب پیچ کنید ، با مهره های واشر و M10 ثابت شده است. مرحله 4 آجیل ها را محکم کنید. مرحله 5 سیم را در پایین قطب متصل کنید ، رنگ سیم با نور مطابقت دارد ' رنگ 200 میلی متر چراغ راهنمایی قرمز-سبز ، 2 علامت راهنمای ترافیک ، سیگنال ترافیک با کیفیت خوب.  

پیکان سبز 200 میلی متری صلیب سرخ

وقتی کالا تحویل گرفتید. شما باید کارتن ها را باز کنید و بررسی کنید که آیا خوب است. شما یک چراغ راهنمایی با فلش سبز متقابل قرمز 200 میلی متری ، براکت 2 عددی ، کتابچه راهنمای انگلیسی 1 قطعه و پیچ 13 عددی برای نصب دریافت خواهید کرد کارگر QC ما هنگام ارسال کالا کلیه لوازم جانبی را بررسی می کند. از این رو. لطفا مراقبش باشید درباره حمل و نقل. اگر فورواردر خود دارید. ما می توانیم کالاها را به انبار حمل و نقل شما ارسال کنیم. اما هزینه حمل و نقل از کارخانه ما به انبار حمل و نقل شما باید هزینه آن را پرداخت کنید. اگر مالک حمل و نقل نیستید. ما می توانیم توسط حمل و نقل همکاری برای شما کالا ارسال کنیم و قول دادیم که قیمت بسیار رقابتی خواهد بود. زیرا ما بیش از 10 سال با حمل و نقل خود همکاری داریم.  

پیکان سبز 200 میلی متری صلیب سرخ


 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us