سیم پیچ ردیاب حلقه ترافیک با سیم پیچ حلقه مقاومت در برابر حرارت بالا.

سیم پیچ ردیاب حلقه ترافیک با سیم پیچ حلقه مقاومت در برابر حرارت بالا.
سیم پیچ ردیاب حلقه ترافیک با سیم پیچ حلقه مقاومت در برابر حرارت بالا.

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LC
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 مجموعه (305 متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

سیم پیچ ردیاب حلقه ترافیک

سیم پیچ آشکارساز حلقه ترافیک   با محبوبیت بیشتری در سیستم پارکینگ. ویژگی ها: هسته مغناطیسی ترانس جریان توالی صفر برای محافظ نشت از آلیاژ مغناطیسی نرم نانوکریستالی با پایه Fe (1K107) ساخته شده است. این برای محافظت از نشت (لمس) حساسیت بالا برای مصارف خانگی و صنعتی با توجه به نیازهای مختلف فنی استفاده می شود. و غیره ویژگی های عملکرد هسته سوئیچ محافظت در برابر نشت ساخته شده از آلیاژ نانوکریستال مبتنی بر آهن: 1 ، نیروی اجباری کم ، نفوذ پذیری اولیه بالا - می تواند جریان عملیاتی سوئیچ نشتی را کاهش دهد ، القای مغناطیسی اشباع بالاتر از آلومینیوم است - به انتخاب نقطه القای مغناطیسی کار بالاتر 3 ، نفوذ پذیری مغناطیسی بالا - دقت ترانسفورماتور را بسیار بهبود می بخشد ، اختلاف نسبت را کاهش می دهد 4 ، سبک ، کم هزینه - قیمت به طور قابل توجهی پایین تر از آلیاژ 5 است ، دارای ضد اضافه بار خوب توانایی و ثبات دمای مناسب ، می تواند در -55 ~ 130 ° C برای مدت طولانی

سیم پیچ ردیاب حلقه ترافیک

معرفی اصل سیم پیچ ردیاب حلقه ترافیک   با استفاده از ترانسفورماتور: در مواردی که مدار محافظت شده بدون نشت یا شوک الکتریکی به طور معمول کار می کند. مجموع جریان از طرف اصلی برابر با صفر است ، یعنی طرف ثانویه نیروی الکتریکی القایی را تولید نمی کند و نشت رخ می دهد. محافظ کار نمی کند و سیستم منبع تغذیه طبیعی را حفظ می کند. وقتی محافظت شده   مدار محافظت شده در حال نشت است یا کسی دچار شوک الکتریکی شده است ، جریان نشتی به دلیل وجود جریان نشتی ایجاد می شود و مجموع فازور جریانهای فازهای مربوطه در سمت اصلی دیگر برابر با صفر نیست. شار مغناطیسی متناوب در هسته آهن ظاهر می شود. تحت اثر شار مغناطیسی متناوب ، سیم پیچ کناری ثانویه دارای یک نیروی الکتریکی القایی است. سیگنال نشت از طریق   پردازش و مقایسه می شود پیوند میانی. وقتی به مقدار از پیش تعیین شده رسید ، کلید اصلی ساخته می شود. سیم پیچ سفر جداسازی می شود ، سوئیچ اصلی به طور خودکار قطع می شود و برای رسیدن به محافظت ، مدار خطا قطع می شود. سیم پیچ سنسور حلقه / سیم پیچ آشکارساز حلقه / سیم پیچ حلقه ترافیک.

سیم پیچ ردیاب حلقه ترافیک

شرایطی که محافظ نشت باید داشته باشد: انتخاب صحیح و معقول جریان نشتی محافظ نشت بسیار مهم است. از یک طرف ، وقتی شوک الکتریکی یا جریان نشتی بیش از مقدار مجاز است ، محافظ نشت می تواند به صورت انتخابی عمل کند. از طرف دیگر ، نشت محافظ نباید در زیر جریان نشتی طبیعی عمل کند تا از اتلاف برق غیرضروری ناشی از قطع برق جلوگیری کند.

(1) به منظور اطمینان از ایمنی شخصی ، جریان نشتی نامی نباید بیش از مقدار جریان ایمن بدن انسان باشد. 30mA بین المللی شناخته شده ارزش فعلی بدن انسان است.

(2) به منظور اطمینان از عملکرد قابل اعتماد شبکه برق ، جریان نشتی نامی باید از شبکه ولتاژ پایین فرار کند. جریان نشت طبیعی. در آینده ، الزامات صرفه جویی در انرژی ، حفاظت از محیط زیست ، تولید با انرژی بالا و عاری از آلودگی انرژی الکتریکی و محصولات الکترونیکی روز به روز سخت تر می شود. اجزای هسته مغناطیسی نقش بسیار مهمی در این نوع محصولات دارند و مواد مغناطیسی نرم نانوکریستالی بی نظیر این بهترین انتخاب برای جایگزینی مواد مغناطیسی سنتی به دلیل ویژگی های مغناطیسی عالی آن است. سیم پیچ ردیاب حلقه ترافیک به خوبی استفاده شده است.  

سیم پیچ ردیاب حلقه ترافیک

 


 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us