کویل ردیابی ترافیک با سیم پیچ ردیاب کم مصرف برای فروش.

کویل ردیابی ترافیک با سیم پیچ ردیاب کم مصرف برای فروش.
کویل ردیابی ترافیک با سیم پیچ ردیاب کم مصرف برای فروش.

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LC
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 مجموعه (305 متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

سیم پیچ تشخیص ترافیک  

سیم پیچ تشخیص ترافیک با کیفیت خوب. از آنجا که تفلون دارای: عدم چسبندگی ، مقاومت در برابر حرارت ، قابلیت لغزش ، مقاومت در برابر رطوبت ، مقاومت در برابر سایش ، مقاومت در برابر خوردگی و سایر مشخصات است. بنابراین سیم تفلون از پایداری حرارتی و مقاومت سایشی مکانیکی بهتری نسبت به سایر سیم های دمای بالا برخوردار است. این می تواند در برابر اسید قوی و قلیایی ، مقاومت در برابر خوردگی ، نسوز و غیر قابل احتراق ، شاخص اکسیژن بالا ، دود کم و بدون هالوژن ، بدون پیری ، به راحتی از بین برود. مقاومت بالا و مقاومت در برابر اصطکاک. مقاومت در برابر حرارت سیم تفلون با ماده پوشش خارجی متفاوت است. تقریباً سه نوع PTFE وجود دارد: پوشش نچسب PTFE (پلی تترافلوئوراتیلن) ​​را می توان به طور مداوم در 260 ° C ، با بیشترین دمای عملیاتی 290-300 ° C ، ضریب اصطکاک بسیار کم ، مقاومت در برابر سایش ، و پایداری شیمیایی عالی جنسیت. FEP: پوشش نچسب FEP (کوپلیمر اتیلن پروپیلن فلورین) ذوب شده و در حین پخت جریان می یابد و یک فیلم غیر متخلخل ایجاد می کند. دارای پایداری شیمیایی عالی و خاصیت ضد چسبندگی عالی است. حداکثر دمای کارکرد 200 ° است C. PFA: پوشش نچسب PFA در حین پخت ذوب شده و یک فیلم غیر متخلخل درست می کند ، دقیقاً مانند FEP. مزیت PFA این است که دمای استفاده مداوم آن بالاتر از 260 ° است C و مقاومت بیشتری. به خصوص برای استفاده در زمینه ضد چسبندگی و مقاومت شیمیایی در شرایط دمای بالا مناسب است.

سیم پیچ تشخیص ترافیک

در صنعت الکترونیک می توان از آن برای سیم های جبران کننده دما ، سیم های مقاوم در برابر درجه حرارت پایین ، سیم های گرم کننده با درجه حرارت بالا ، سیم های مقاوم در برابر پیری و سیم های مقاوم در برابر شعله استفاده کرد. در صنعت لوازم خانگی ، می توان از آن در تهویه مطبوع ، اجاق مایکروویو ، کابینت ضد عفونی الکترونیکی ، اجاق گاز برنج ، دماسنج الکترونیکی ، بخاری برقی ، سیم کشی داخلی اجاق برقی ، برق الکتریکی ، وسایل روشنایی و غیره استفاده کرد. سیم پیچ آشکارساز حلقه ، تشخیص ترافیک سیم پیچ ، سیم پیچ حلقه دهنده وسیله نقلیه ، سیم پیچ حلقه ای با کیفیت خوب.  

سیم پیچ تشخیص ترافیک

 

" سیم پیچ تشخیص ترافیک " یک مدار نوسان است. به گونه ای ساخته شده است که یک شیار دایره ای شکل روی زمین ، به قطر حدود 1 متر یا یک شیار مستطیل شکل با مساحت قابل مقایسه تشکیل شده و دو تا سه دور سیم در شیار مدفون شده است ، که یک سیم پیچ القایی است در زمین ' سطح ، این سیم پیچ بخشی از یک مدار نوسان است. از مدار نوسانی و خازن تشکیل شده است. اصل این است که نوسان پایدار و قابل اعتماد است. این سیگنال نوسانی از طریق تبدیل به مدار اندازه گیری فرکانس متشکل از میکرو رایانه تک تراشه ارسال می شود. فرکانس این اسیلاتور را اندازه بگیرید. هنگامی که یک جسم بزرگ فلزی مانند اتومبیل در حال عبور است ، تغییر فرکانس نوسان ناشی از تغییر محیط فضا است (فرکانس نوسان در صورت وجود یک جسم فلزی افزایش می یابد) ، و این تغییر به عنوان تایید استفاده می شود سیگنال ماشین از طریق " سیم پیچ تشخیص ترافیک " ، و از فاصله زمانی بین شروع و پایان سیگنال می توان به نوبه خود برای اندازه گیری سرعت ماشین استفاده کرد. این " است سیم پیچ زمینی " . نکته اصلی در این فناوری این است که اسیلاتور طراحی شده پایدار و قابل اعتماد است و با عبور اتومبیل فرکانس به طور قابل توجهی تغییر می کند.

سیم پیچ تشخیص ترافیک

 

 


 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us