200 میلی متر چراغ راهنمایی و رانندگی قرمز- سبز با تجهیزات پارکینگ برای فروش

200 میلی متر چراغ راهنمایی و رانندگی قرمز- سبز با تجهیزات پارکینگ برای فروش
200 میلی متر چراغ راهنمایی و رانندگی قرمز- سبز با تجهیزات پارکینگ برای فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: JD212YF-2
  • کشور مبدا:گوانگدونگ ، چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:82 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 مجموعه / CTN (63 * 32 * 23 سانتی متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

چراغ راهنمایی و رانندگی 200 میلی متر قرمز-سبز  

چراغ راهنمایی و رانندگی 200 میلی متر قرمز-سبز به خوبی با ردیاب حلقه وسیله نقلیه تک کانال برای سیستم پارکینگ کار می کند.   امروز. ما می خواهیم چراغ راهنمایی سبز سبز قرمز 200 میلی متری خود را برای همه شما معرفی کنیم. چراغ های راهنمایی از چراغ های قرمز ، سبز و زرد تشکیل شده اند. یک چراغ قرمز نشان دهنده عدم ترافیک ، یک چراغ سبز نشان دهنده اجازه عبور و یک چراغ زرد یک هشدار است. چراغ های راهنمایی و رانندگی به چراغ های سیگنال وسایل نقلیه موتوری ، چراغ های سیگنال وسایل نقلیه غیر موتوری ، چراغ های سیگنال عبور عابر پیاده ، چراغ های نشانگر جهت (چراغ های سیگنال پیکان) ، چراغ های سیگنال باند ، چراغ های هشدار چشمک زن ، چراغ های سیگنال عبور از هواپیما و راه آهن تقسیم می شوند. 200 میلی متر چراغ راهنمایی و رانندگی قرمز-سبز فروش خوبی در کارخانه ما دارد.  

200 میلی متر چراغ سیگنال قرمز-سبز


در چهارراه چراغ راهنمایی قرمز ، زرد ، سبز و سه رنگ از هر طرف آویزان است. این " است پلیس راهنمایی و رانندگی " چه کسی صحبت نمی کند چراغ راهنمایی ، چراغ راهنمایی متحد بین المللی است. چراغ قرمز سیگنال توقف و چراغ سبز سیگنال عبور است. در تقاطع ، اتومبیل هایی که از چند جهت می آیند اینجا جمع شده اند ، بعضی باید مستقیم بروند ، بعضی باید بچرخند و هرکسی که می خواهد اول برود ، این برای گوش دادن به چراغ راهنمایی است. چراغ قرمز روشن است. راست رفتن یا گردش به چپ ممنوع است. اگر مانع عبور عابر پیاده و وسیله نقلیه نشود ، وسیله نقلیه مجاز به گردش به راست است. چراغ سبز روشن است ، اجازه می دهد تا وسیله نقلیه مستقیم برود یا بچرخد. چراغ زرد روشن است و می تواند همچنان از خط توقف تقاطع یا خط عابر پیاده عبور کند. هنگامی که چراغ در حال چشمک زدن است ، به خودرو هشدار دهید تا به ایمنی توجه کند. چراغ های سیگنال وسایل نقلیه موتوری و چراغ های سیگنال وسایل نقلیه غیر موتوری. چراغ سیگنال وسیله نقلیه موتوری گروهی از سه واحد دایره ای بدون الگو از قرمز ، زرد و سبز برای هدایت وسیله نقلیه موتوری است. چراغ سیگنال وسیله نقلیه غیر موتوری گروهی از چراغ ها است که از سه واحد دایره ای شکل با دوچرخه های قرمز ، زرد و سبز برای هدایت وسایل نقلیه غیر موتوری تشکیل شده است. وسایل نقلیه غیر موتوری و عابران پیاده باید جهت چراغ سیگنال وسایل نقلیه موتوری را در تقاطعی که در آن هیچ چراغ سیگنال وسایل نقلیه غیر موتوری و چراغ های سیگنال عابر پیاده ارائه نمی شود ، دنبال کنند. هنگامی که چراغ قرمز روشن است ، وسیله نقلیه چرخان راست می تواند بدون ایجاد مانع در عبور وسایل نقلیه و عابران پیاده عبور کند. چراغ راهنمایی فروش عمده ، چراغ راهنمایی تامین کننده چین و چراغ راهنمایی و رانندگی تجهیزات پارکینگ ، چراغ راهنمایی قرمز-سبز 200 میلی متر.  

200 میلی متر چراغ راهنمایی قرمز سبز سبز 1

 

1. این قوانین برای تقویت مدیریت ترافیک شهری ، تسهیل حمل و نقل ، حفظ ایمنی ترافیک و انطباق با نیازهای ساخت و ساز اقتصادی ملی تدوین شده است.
2. ارگانها ، ارتش ، سازمانها ، م enterprisesسسات ، پرسنل مدارس ، رانندگان وسایل نقلیه ، شهروندان و کلیه پرسنلی که به شهر می آیند و می روند باید این قوانین را رعایت کرده و از فرمان پلیس راهنمایی و رانندگی پیروی کنند.
3- پرسنل و وسایل نقلیه مدیریت وسایل نقلیه در بخشها ، ارتش ، سازمانها ، م enterprisesسسات ، مدارس و غیره مجاز نیستند كه رانندگان را مجبور به نقض این قوانین كنند.
4- درصورتی که شرطی در این قوانین وجود نداشته باشد ، وسایل نقلیه و عابران پیاده باید از اصل جلوگیری از ایمنی عبور و مرور عبور کنند.
5- رانندگی با وسیله نقلیه ، رانندگی یا سوار شدن دام ، باید در سمت راست جاده حرکت کند.
6. بدون موافقت اداره محلی امنیت عمومی ، اشغال پیاده روها ، جاده ها یا سایر فعالیت هایی که مانع تردد می شوند ، مجاز نیست.
7. کیفیت نور سیگنال ترافیک 200 میلی متر قرمز-سبز می تواند اطمینان داشته باشد.  

200 میلی متر چراغ سیگنال قرمز قرمز سبز

 

 


 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us