کویل تشخیص حلقه با کویل آشکارساز حلقه ترافیک بالا

کویل تشخیص حلقه با کویل آشکارساز حلقه ترافیک بالا
کویل تشخیص حلقه با کویل آشکارساز حلقه ترافیک بالا

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:شریف
  • شماره سریال: LC
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:CE

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:USD75
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، Western Union، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 حلقه (300 متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

حلقه تشخیص کویل

طول عمر کویل تشخیص حلقه بیشتر است. اگر می خواهید یک براکت سیمی سیم را اضافه کنید، باید وسیع تر باشد. شرایط تقویت زیرزمینی (کف سیمان)، عمق خط خزنده را تعیین کنید، یا تعداد حلقه ها را اضافه یا کم کنید. هنگامی که سطح جاده خشک و پر کردن مهر و موم است، می توان خط را جاسازی کرد. طول سر قبل از تعبیه حلقه تشخیص سیم پیچ باید حفظ شود. هنگامی که سیم به خاک سپرده شود، هر حلقه باید به بالا و پایین نزدیک باشد.   هنگامی که دو سرب در گوشه حلقه تشخیص سیم پیچ شروع می شود، حتی اگر آنها در اطراف یکدیگر پیچیده، آنها را در شکاف سر به خاک سپرده شده است.  

حلقه تشخیص سیم پیچ

مقاومت القایی و مقاومت عایق را با یک ابزار اندازه گیری کویل تشخیص حلقه بررسی کنید. اگر مشخصات مطابقت داشته باشد، پس از چسب خشک، تعبیه کویل آشکارساز حلقه تکمیل می شود. اگر مناسب نباشد، باید دوباره پردازش شود. طول کل حلقه سنسور کویل باید حدود 24 متر باشد. خط سنجش زمین باید از سیم عایق شده با درجه حرارت بالا با مقطع بزرگتر از 0.25 میلیمتر مربع ساخته شود. دستگاه برش را می توان برای برش شیار در کف بتن سخت استفاده کرد. عمق حدود 5-7 سانتی متر است. عرض به ضخامت 5 میلی متر است. خط در دایره یک به یک قرار می گیرد و پوشش شیار سیمان است. توجه داشته باشید که سیکل سنسور حلقه خارج از زمین شناور نیست. هنگام قرار دادن سیم پیچ حلقه عمده فروش، مراقب باشید که عایق سیم را نداشته باشید تا از نشت یا اتصال کوتاه جلوگیری شود. کویل و فیدر حلقه های با کیفیت خوب، مهمترین و به سادگی قطعات مواجه هستند. باید توجه کافی داشته باشد قبل از شکاف بررسی کنید که آیا سطح جاده قوی است و شرایط فنی کلی سیستم را دنبال می کند یا خیر، قوی است و شرایط فنی کلی سیستم را دنبال می کند تا موقعیتی را که کولر آشکارساز حلقه آن را دفن کرده است انتخاب کنید. یک خط ابعاد شکسته را بکشید. برای ساختن بر اساس شکل، از ماشین اسلاتینگ استفاده کنید.  

حلقه تشخیص سیم پیچ

تعبیه شل کویل: کویل محلی را نمی توان در شکاف ثابت محکم قرار داد. لرزش ماشین در سطح جاده تغییر شکل کویل تشخیص حلقه را در داخل اسلات ایجاد می کند و تغییر دادن حساسیت اولیه حس زمین را تغییر می دهد. در این مرحله، قبل از اینکه بتوانید به طور معمول کار کند، سنسور باید دوباره تنظیم شود.   باعث شناسایی وسیله نقلیه می شود. راه حل این است که آسفالت پنبه ای را به آن بچسباند تا ثابت شود. بهتر است الكترود LC برای اندازه گیری سنسور حلقه تشخیص سیم پیچ اندازه گیری شود. این الگوریتم مورد استفاده برای تایید تعداد نوبت کوئل القایی بین   است 100uH و 300uH. آشکارساز خودرو می تواند در عملیات پایدار در محدوده استفاده مورد استفاده قرار گیرد. مواد کویل تشخیص ترافیک باید با نیاز بازار منطبق باشد.  

حلقه تشخیص سیم پیچ

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعتی Mingjinhai، جاده Tangtou، شهر Shiyan، Bao \ 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us