سیم پیچ تشخیص حلقه با سیم پیچ ردیاب حلقه ترافیک با کیفیت بالا

سیم پیچ تشخیص حلقه با سیم پیچ ردیاب حلقه ترافیک با کیفیت بالا
سیم پیچ تشخیص حلقه با سیم پیچ ردیاب حلقه ترافیک با کیفیت بالا

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LC
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 دایره (300 متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

سیم پیچ تشخیص حلقه

طول عمر سیم پیچ تشخیص حلقه بیشتر است. اگر می خواهید یک براکت اسلات سیم اضافه کنید ، باید عرض بیشتری داشته باشید. وضعیت آرماتور زیرزمینی (کف سیمان) را بررسی کنید ، عمق خط دفن شده را مشخص کنید یا تعداد سیم پیچ ها را کم یا زیاد کنید. تعبیه خط فقط در صورت خشک بودن سطح جاده و پر کردن درز امکان پذیر است. قبل از تعبیه سیم پیچ تشخیص حلقه ، باید طول سرب رزرو شود. وقتی سیم خالی می شود ، هر حلقه باید نزدیک به بالا و پایین باشد.   هنگامی که دو لید از گوشه سیم پیچ تشخیص حلقه شروع می شوند ، حتی اگر به دور یکدیگر پیچیده شوند ، در شکاف سرب دفن می شوند.  

سیم پیچ تشخیص حلقه

مقاومت القایی و عایق را با یک ابزار اندازه گیری سیم پیچ تشخیص حلقه بررسی کنید. در صورت برآورده شدن مشخصات ، تعبیه سیم پیچ حلقه یاب پس از خشک شدن چسب کامل می شود. اگر مناسب نباشد ، نیاز به پردازش مجدد دارد. طول کل سیم پیچ سنسور حلقه باید حدود 24 متر باشد. خط سنجش زمین باید از سیم عایق بندی شده با درجه حرارت بالا با مقطع عرضی بزرگتر از 0.25 میلی متر مربع ساخته شود. از دستگاه برش می توان برای بریدن شیار در کف بتن سخت استفاده کرد. عمق حدود 5-7 سانتی متر است. عرض به ضخامت 5 میلی متر حک شده است. خط یکی یکی در دایره قرار می گیرد و پوشش شیار سیمان می شود. اشاره کرد که سیم پیچ سنسور حلقه از زمین خارج نمی شود. هنگام قرار دادن سیم پیچ حلقه عمده فروشی ، مراقب باشید به عایق سیم آسیب نرسد تا از نشت یا اتصال کوتاه جلوگیری شود. سیم پیچ حلقه دار و فیدرها از مهمترین قطعاتی هستند که به راحتی مسدود می شوند. باید توجه کافی داشته باشید. قبل از شکاف. آیا سطح جاده مستحکم است یا خیر و شرایط کلی سیستم را برای انتخاب قوی دنبال کنید و شرایط فنی کلی سیستم را دنبال کنید تا موقعیت محل قرارگیری سیم پیچ حلقه را انتخاب کنید. یک خط بعد شکاف دار بکشید. از دستگاه شکاف برای ساخت مطابق شکل استفاده کنید.  

سیم پیچ تشخیص حلقه

تعبیه سست سیم پیچ: سیم پیچ محلی را نمی توان محکم در شکاف ثابت کرد. ارتعاش اتومبیل روی سطح جاده باعث تغییر شکل سیم پیچ تشخیص حلقه در داخل شکاف می شود ، و باعث القای اولیه حس زمین می شود. در این مرحله ، سنسور قبل از اینکه به طور معمول کار کند ، باید تنظیم شود.   باعث می شود ردیاب خودرو نتواند تشخیص دهد. راه حل این است که آسفالت مالت را برای رفع آن در آن بریزید. داشتن یک سلف LC برای اندازه گیری اندازه سنسور سیم پیچ تشخیص حلقه ترجیح داده می شود. اندوکتانس مورد استفاده برای تأیید تعداد دورهای سیم پیچ القایی بین  . است 100uH و 300uH. ردیاب خودرو می تواند در محدوده استفاده در عملکرد پایدار مورد استفاده قرار گیرد. مواد سیم پیچ تشخیص ترافیک باید با نیاز بازار مطابقت داشته باشد.  

سیم پیچ تشخیص حلقه

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us