کویل ردیاب خودرو با فروش گرم ردیاب حلقه خودرو برای فروش

کویل ردیاب خودرو با فروش گرم ردیاب حلقه خودرو برای فروش
کویل ردیاب خودرو با فروش گرم ردیاب حلقه خودرو برای فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LC
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 1 مجموعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 2-3 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 دایره / 305 سانتی متر
  • توانایی تامین:3،000،000meter / ماه
Contact Us

سیم پیچ ردیاب خودرو  

مواد کویل ردیاب خودرو بسیار سختگیرانه است. به دلیل تأثیر آن در عملکرد ردیاب حلقه خودرو.   ردیاب خودرو متشکل از   یک سیم پیچ اطراف و یک صفحه مدار دیجیتال القایی. سیم پیچ زمینی ضد خوردگی (مواد سیم خط ضد خوردگی خاصی را برای اتصال به زمین انتخاب می کند ، دارای ویژگی های مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر خوردگی است) ، سیم پیچ در 10-15 سانتی متر زیر زمین مدفون شده است ، تا زمانی که وسیله نقلیه در جاده عبور کند ، سیم پیچ جریان القایی را تولید می کند و آن را به صفحه مدار منتقل می کند ، و سپس مدار مدار برد یک سیگنال سطح TTL یا یک سیگنال اتصال خشک به کنترل کننده یا دروازه الکتریکی تولید می کند.   سیم پیچ ردیاب خودرو در جلوی جعبه بلیط ورودی عمدتا با تابلوی کنترل ورودی و دستگاه صدور کارت اتوماتیک مطابقت دارد و عملکرد “ داشتن کارت ماشین ” و “ یک ماشین فقط یک کارت. هنگامی که وسیله نقلیه وارد سیگنال می شود و دکمه برداشت کارت را فشار می دهد ، دستگاه صادر کننده کارت به طور خودکار کارت را صادر می کند و ردیاب خودرو در زیر نرده دروازه با صفحه کنترل دروازه مطابقت دارد ، که به عنوان یک پیشگیری از سیل عمل می کند عملکرد هنگام عبور وسیله نقلیه. ماشین بعد از عبور ماشین به طور خودکار متوقف می شود. به طور کلی ، می توان از سیم پلی اتیلن AWG16 ~ 22 چند هسته ای با پوشش دمای بالا استفاده کرد و از سیم عایق پی وی سی استفاده نمی شود.

سیم پیچ ردیاب خودرو

شکل سیم پیچ آشکارساز ترافیک و روش شکاف: سیم پیچ به طور کلی مستطیل شکل است و چهار گوشه در 45 درجه پخ شده است تا از سیم کویل سیم پیچ آشکارساز حلقه برش خورده جلوگیری شود. مراحل ساخت سیم پیچ: خط سنگ فرش ، با توجه به هدف تشخیص ، تعیین اندازه سیم پیچ ، برای جلوگیری از آسیب به عایق کابل توسط گوشه های تیز ، تنظیم پوسته: عمق به طور کلی 50 ~ 80 میلی متر است. باید اطمینان حاصل کنید که بالاترین کابل در شکاف 30 میلی متر یا بیشتر از سطح زمین است و عرض شکاف به طور کلی 4 ~ 8 میلی متر است. باید از قطر کابل بزرگتر باشد. دهانه کابل تغذیه را برش دهید ، زاویه حفره را از بین ببرید ، بقایای آن را تمیز کنید و صاف بودن پایین دهانه را بررسی کنید.   کابل کل سیم پیچ سلفی (شامل سیم پیچ آشکارساز حلقه وسیله نقلیه مستطیلی و فیدر) فاقد اتصالات باشد و کابل ها از پایین به بالا در شیار قرار گرفته و فشار داده شوند تا زمانی که تعداد کل طرح ها به دست آید تکمیل شده ؛ فیدرها (از سیم پیچ های مستطیلی گرفته تا آشکارسازها) باید پیچ ​​خورده و تا آشکارساز گسترش یافته و حداقل 20 بار در متر پیچ خورده باشند.

سیم پیچ ردیاب خودرو

کابل کویل ردیاب وسیله نقلیه باید با یک میله فوم پلاستیکی به طول حدود 3 سانتی متر در هر 20 ~ 30 سانتی متر ثابت شود ، که می تواند از شناور شدن کابل در هنگام درزگیری جلوگیری کند. درزگیری: باید شکاف مخزن پر و در جاده ادغام شود تا از لرزش سیم پیچ هنگام عبور وسیله نقلیه جلوگیری شود. برای روسازی سیمان می توان از سیمان ، آسفالت یا رزین اپوکسی و از آسفالت فقط به عنوان ماده درزگیر روسازی آسفالت استفاده کرد.

سیم پیچ ردیاب خودرو

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us