آشکارساز دو طرفه وسیله نقلیه با سیم پیچ آشکارساز حلقه برای سیستم پارکینگ

آشکارساز دو طرفه وسیله نقلیه با سیم پیچ آشکارساز حلقه برای سیستم پارکینگ
آشکارساز دو طرفه وسیله نقلیه با سیم پیچ آشکارساز حلقه برای سیستم پارکینگ

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-206
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:59 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:کارتن 50 عدد یک کارتن اندازه 47 * 30 * 35 سانتی متر وزن 13.8 کیلوگرم
  • توانایی تامین:3000 عدد در ماه
Contact Us

ردیاب دو طرفه خودرو  

ردیاب دو طرفه خودرو با قیمت رقابتی.   ردیاب Double -Way وسیله نقلیه هنگام روشن شدن به طور خودکار کالیبره می شود. فرآیند کالیبراسیون حدود 1 ثانیه طول می کشد. وقتی کالیبراسیون در حال انجام است ، دو LED روی صفحه همیشه روشن هستند. هنگام کالیبراسیون نباید اتومبیلی روی کویل پارک شود. هنگامی که کالیبراسیون موفقیت آمیز است ، “ ردیابی ” نشانگر روی صفحه خاموش می شود وقتی اتومبیلی از سیم پیچ عبور می کند ، “ ردیابی ” نشانگر روی صفحه روشن شده و رله A1 یا B1 بسته می شود. اگر سیم پیچ در طی مراحل کالیبراسیون تشخیص داده نشود ، نشانگر مربوطه روی صفحه به طور مداوم چشمک می زند. مشتری می تواند سیم پیچ حلقه را اصلاح کند   فرکانس و جلوگیری از رابط حلقه نزدیک سیم پیچ یا فرکانس کار. حساسیت ردیاب دو کانال خودرو مخصوصاً برای سیستم پارکینگ بهینه شده است. هنگامی که مقادیر کمتری انتخاب می شود ، به خوبی به وسایل نقلیه دارای شاسی بالاتر یا تریلر پاسخ می دهد ، در حالی که اجسام فلزی کوچکتر مانند دوچرخه و چرخ دستی باعث عملکرد ردیاب نمی شود. حساسیت ردیاب دو طرفه خودرو   تنظیم از کلید رمزگذار چرخشی روی صفحه استفاده می کند. ده پرونده وجود دارد. " 0 " کمترین و " است 9 " بالاترین است   کلید کد A در سمت چپ مربوط به سیم پیچ A و کلید کد B در سمت راست مربوط به سیم پیچ B است. در مرحله آزمایش ، ابتدا حساسیت را به سطح پایین تنظیم کنید. پس از آزمایش واقعی ، در صورت عدم پاسخگویی به آشکارساز دو حلقه ، حساسیت باید یک مرحله افزایش یابد. این کار تکرار می شود تا زمانی که ردیاب حلقه خودرو عادی و پایدار باشد.

ردیاب دو طرفه خودرو

 

آشکارساز دو طرفه مواد سیم پیچ: مقاومت مکانیکی جامع ، دمای بالا و پایین   ضد پیری ، مقاومت در برابر خوردگی اسید و قلیایی سیم در مهندسی واقعی ، توصیه می شود از سیم نرم تفلون با درجه حرارت بالا با بیش از 1 نایلون غلاف مربع برای پروژه هایی با شرایط محیطی سخت و سیمهای سرب بلند استفاده شود. سازگار با انواع سیستم های پارکینگ در کشور ، کنترل کننده صنعتی ، ماشین نمی افتد. به طور گسترده ای در معانی مختلف استفاده می شود دارای یک نشانگر قدرت و نور تشخیص خروجی ، تنظیم حساسیت و سوئیچ تنظیم مجدد.  

ردیاب دو طرفه خودرو

گذرگاه متقابل سیم پیچ های آشکارساز دو طرفه وسیله نقلیه هنگامی که دو سیم پیچ القایی به هم نزدیک هستند ، میدان های الکترومغناطیسی دو سیم پیچ از یکدیگر عبور می کنند و عبور و مرور می تواند منجر به تشخیص اشتباه شود. (به عنوان مثال بن بست پخش). در همان منطقه ، هنگامی که از ردیاب وسیله نقلیه و سیم پیچ تشخیصی استفاده می شود و حلقه تشخیص نسبتاً نزدیک است ، تداخل بزرگ تولید می شود. می توان مجموعه ای از اقدامات را برای كاهش عابر پیاده انجام داد. برای افزایش فاصله سیم پیچهای مجاور لازم است اطمینان حاصل شود که فاصله بین سیم پیچهای تشخیصی بیش از 2 متر باشد.   چشم اندازهای آشکارساز حلقه دو طرفه خودرو بسیار مهم است. زیرا کشور دیگری نیاز متفاوتی دارد.  

ردیاب دو طرفه خودرو

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us