دو ردیاب حلقه وسیله نقلیه قیمت ردیاب حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید

دو ردیاب حلقه وسیله نقلیه قیمت ردیاب حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید
دو ردیاب حلقه وسیله نقلیه قیمت ردیاب حلقه خودرو برای فروش محصولات جدید

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-200
  • کشور مبدا:گوانگدونگ ، چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:48 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

قیمت ردیاب حلقه خودرو دوتایی

دو ردیاب حلقه وسیله نقلیه قیمت جدید محصولات جدید ،   ردیاب حلقه دو وسیله نقلیه قیمت از ساخت ،   قیمت فروش ردیاب حلقه وسایل نقلیه دوگانه ، چیدمان ردیاب حلقه خودرو ، نصب ردیاب حلقه خودرو ، ردیاب حلقه خودرو برای فروش.

ردیاب حلقه دو وسیله نقلیه قیمت LD-200 ،   تشخیص فرکانس:
وقتی مشکلی در عبور وسایل نقلیه از طریق سیم پیچ یا سیم پیچ وجود دارد ، LED را نشان می دهد. از LED برای تعیین فرکانس سیم پیچ نیز می توان استفاده کرد. با فشار دادن دکمه تنظیم مجدد تعداد دفعات چشمک زدن LED 10KHz شمارش می شود. به عنوان مثال ، LED 6 بار چشمک می زند و فرکانس آن 60 ~ 70KHz است.

قیمت ردیاب حلقه خودرو دوتایی

ردیاب حلقه دو وسیله نقلیه قیمت LD-200 ،   نشانگر پانل ، و تغییر دهید
(1) LOOP / FAULT و POWER LED: LED POWER قرمز است و روشن است. چراغ LOOP / FAULT چراغ سبز: هنگام ورود خودرو چراغ سبز و در هنگام خروج خودرو چراغ سبز خاموش است. (چراغ سبز هنگام اتصال سیم پیچ چشمک می زند و خطا ممکن است باشد: مدار سیم پیچ کوتاه است ، تعداد چرخش سیم پیچ ناکافی است (چشمک زدن کند) ؛ مدار باز و تعداد چرخش سیم پیچ خیلی سریع است سریع چشمک می زند)).
(2) SW1: انتخاب حساسیت. می توان از آن برای افزایش یا کاهش حساسیت تشخیص استفاده کرد ، مقیاس را از 0 تا 9 انتخاب کنید ، A to F ، فلش را انتخاب کنید تا F نشان داده شود بدترین است ، E بار ... ، 0 قوی ترین حساسیت است. ردیاب حلقه ای وسیله نقلیه دوگانه قیمت LD-200 ، LED به رهبری: LED با قدرت RED نشان می دهد “ روشن ”   CH1 Detectioning Led: به طور مداوم روشن: تشخیص وسیله نقلیه را نشان می دهد.   چشمک زدن آرام: نشان می دهد که حلقه اتصال کوتاه است یا تعداد پیچش های بعد از حلقه کافی نیست.   چشمک زدن سریع: نشان می دهد که حلقه مدار باز است یا چرخش های زیادی بعد از حلقه وجود دارد.     CH2 Detectioning Led: به طور مداوم روشن: نشانگر تشخیص وسیله نقلیه است.   چشمک زدن آرام: نشان می دهد که حلقه اتصال کوتاه است یا تعداد پیچش های بعد از حلقه کافی نیست.   چشمک زدن سریع: نشان می دهد که حلقه مدار باز است یا چرخش های زیادی بعد از حلقه وجود دارد.

قیمت ردیاب حلقه خودرو دوتایی

دو ردیاب حلقه وسیله نقلیه قیمت LD-200 ، 2) انتخاب حساسیت حساسیت و فرکانس حلقه را می توان با یک سوئیچ 7 طرفه و 10 بار شیر تنظیم کرد. کاربر می تواند با تغییر تنظیمات dip-switch به حالت های مختلف مانند تنظیمات dip-switch زیر ، 8 تنظیم مختلف را انتخاب کند. سوئیچ های 6 ، 7 و 8 را برای انتخاب حساسیت CH1 با 0.8 کم حساس ترین و 0.015 حساس ترین را فرو ببرید. سوئیچ 3 ، 4 و 5 را برای انتخاب حساسیت CH2 با   0.8 کمترین حساسیت و 0.015 بودن
حساس ترین. آشکارساز حلقه دو وسیله نقلیه قیمت LD-200 ،   سوئیچ 1 = S1: انتخاب عملکرد حلقه کانال 1 (سوئیچ 10 طرفه)
  1. (سوئیچ 1) DIP 1 & DIP 2 افزایش حساسیت ویژه برای هر دو تریلر (هر دو کانال).

قیمت ردیاب حلقه خودرو دوتایی

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us