ردیاب دو حلقه ای ردیاب وسیله نقلیه القایی برای فروش

ردیاب دو حلقه ای ردیاب وسیله نقلیه القایی برای فروش
ردیاب دو حلقه ای ردیاب وسیله نقلیه القایی برای فروش
ردیاب دو حلقه ای ردیاب وسیله نقلیه القایی برای فروش
ردیاب دو حلقه ای ردیاب وسیله نقلیه القایی برای فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-202
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:55 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:50 مجموعه / CTN (اندازه کارتن: 51 * 33 * 35 سانتی متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

ردیاب وسیله نقلیه القایی

ردیاب خودرو حلقه القایی   ردیاب خودرو حلقه القایی   از ردیاب حلقه دوتایی پوسته سفید برای فروش

کارخانه ما یک آشکارساز حلقه ،   مدل های بسیاری وجود دارد و پوسته های رنگی مختلف ، فروش حلقه سنج دوتایی ، قیمت آشکارساز دو حلقه ،     چگونه   یک ردیاب حلقه القایی کار می کند ، نمودار سیم کشی ردیاب حلقه ، پارکینگ حلقه القایی.

ردیاب وسیله نقلیه القایی

1. حلقه استقرایی

حلقه استقرایی به سادگی سیم پیچ مسی عایق بندی شده (سیم ساختمان) است که در صورت عبور مستقیم خودرو از روی آن ، در جاده هدایت می شود. سیم پیچ ها معمولاً با چرخش های متعدد مورد استفاده قرار می گیرند و انتهای سیم پیچ ها معمولاً به اندازه کافی رها می شوند تا بدون اتصال کابل به موقعیت ماژول ردیاب حلقه خودرو برسند.

در سنگفرش موجود که باید نصب شود ، خط حلقه معمولاً سیم پیچ حلقه را با برش یک شیار باریک روی سطح جاده با برش بتن ، سیم پیچ هادی حلقه به داخل شیار و پر کردن شیار با آسفالت یا اپوکسی ، نصب می کند تا شیار هر گونه آب و جلوگیری از هادی در حال حرکت است. در جاده های جدید می توان سیم پیچ ها را از لوله های پی وی سی ساخت و در حین ریخته گری در بتن مرطوب مدفون کرد.

ویژگی های حلقه استقرایی اثر (حساسیت) حلقه را در تشخیص عبور وسایل نقلیه از بالای آن تعیین می کند. این مشخصات مربوط به اندازه ، شکل و تعداد دور سیم است و در زیر به تفصیل شرح داده شده است.

ردیاب وسیله نقلیه القایی

2. ردیاب حلقه خودرو

ردیاب حلقه وسیله نقلیه یک ماژول الکترونیکی ارزان قیمت در یک محفظه کوچک کامل با اتصالات الکتریکی ورودی و خروجی است. آشکارساز باید در یک محفظه محافظ قرار گیرد. بسته به نوع مدل ، این واحد با ولتاژ اصلی یا ولتاژ پایین AC / DC تأمین می شود.

ردیاب حلقه وسیله نقلیه ، شاخص های دیداری را برای وضعیت رله قدرت و خروجی فراهم می کند. تعدادی از تنظیمات سوئیچ عملکرد آشکارساز را با توجه به شرایط سایت بهینه می کند.

الکترونیک آشکارساز با یک سیگنال ac که باعث ایجاد یک میدان مغناطیسی در اطراف هادی های حلقه می شود ، به حلقه القایی انرژی می دهد. تغییرات در این میدان مغناطیسی به دلیل عبور یک وسیله نقلیه توسط الکترونیک پردازش می شود تا تشخیص خودرو را فراهم کند.

خروجی های کنترل از آشکارساز از طریق رله های خروجی ارائه می شوند که به طور معمول رله های باز یا بسته هستند.

به ردیاب حلقه خودرو مراجعه کنید   راهنمای کاربر برای جزئیات بیشتر

3. هندسه حلقه سنجش

حلقه های حسگر باید مگر اینکه شرایط سایت منع کرده باشد ، به شکل مستطیل باشند و به طور معمول باید با طولانی ترین اضلاع در زاویه سمت راست نسبت به جهت حرکت ترافیک نصب شوند. این اضلاع باید به طور ایده آل 1-2 متر از یکدیگر فاصله داشته باشند. توجه داشته باشید که حلقه های کوچک ارتفاع تشخیص موجود را محدود می کنند ، هنگام تشخیص وسایل نقلیه تختخواب بلند و برخی SUV ’ s

ردیاب وسایل نقلیه حلقه القایی طول حلقه با عرض راه مورد بررسی تعیین می شود. این حلقه باید در حدود 300 میلی متر از هر لبه مسیر قرار گیرد.

به طور کلی ، حلقه هایی که اندازه گیری محیط آنها بیش از 10 متر است ، باید با استفاده از دو دور سیم نصب شوند ، در حالی که حلقه های کمتر از 10 متر از محیط ، باید دارای سه دور یا بیشتر باشند. حلقه هایی که اندازه گیری محیط آنها کمتر از 6 متر است باید چهار دور داشته باشند. در هنگام نصب ، حلقه های مجاور با سیم پیچ های سه و چهار چرخشی متناوب کار خوبی است.

اگر نصب حلقه در بتن است قبل از تصمیم گیری در مورد تعداد دورهای حلقه ، به دفترچه راهنمای نصب مورد مراجعه کنید.

ردیاب وسیله نقلیه القایی

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us