فروشنده حلقه ردیاب دو کانال با حسگر حلقه با کیفیت خوب

فروشنده حلقه ردیاب دو کانال با حسگر حلقه با کیفیت خوب
فروشنده حلقه ردیاب دو کانال با حسگر حلقه با کیفیت خوب

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-200
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:55 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 ست / کارتن
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

فروشنده حلقه ردیاب دو کانال  

فروشنده حلقه ردیاب دو کانال با خروجی NC / NO. اگر می خواهید NC یا NO را انتخاب کنید. شما باید هنگام شروع تولید به ما اطلاع دهید.   نوع سیم پیچ toroidal ، نوع سیم پیچ مربع ، نوع اولتراسونیک ، نوع فیلم و غیره وجود دارد.   از نظر عملکرد هزینه و قابلیت اطمینان بالا ، بیشترین مورد استفاده هنوز یک آشکارساز وسیله نقلیه از نوع سیم پیچ است. آشکارساز وسیله نقلیه نوع سیم پیچ toroidal دارای دو نوع نوع جعبه و نوع کارت است. این متشکل از یک منبع تغذیه تنظیم شده ، یک سیم پیچ نوسانی ، یک مدار منطقی ، یک ریز پردازنده ، یک رابط و یک مدار محرک ، یک مدار خروجی سیگنال ، یک سیم پیچ القایی و غیره تشکیل شده است ، همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است. سیم پیچ نوسانی حلقه ای شکل است ، کابل سیم پیچ دارای سیم امپدانس کم جریان AC / DC 12 # یا 14 # AWG است ، سیم از 1.5 میلی متر مربع تشکیل شده است ، 7 × سیم مسی نرم 0.5 میلی متری ، به علاوه فیدر ، فروشنده حلقه دو کانال عمده فروشی در داخل خروجی رله بود. اسیلاتور متشکل از یک خازن ثابت C و یک سلف حلقه ای شکل سیم پیچ و یک تریود ، خروجی موج سیکلون مثبت ، که فرکانس آن توسط القا سیم پیچ حلقه ای تعیین می شود. از منظر نوسانگر ، اندازه القا L L سیم پیچ toroidal ، با توجه به اثر جریان گردابی ، نه تنها به اندوکتانس سیم پیچ toroidal بلکه به فاصله بین اندازه جسم فرو مغناطیسی مقابل سیم پیچ بستگی دارد. وقتی فاصله بین جسم فرو مغناطیسی و سیم پیچ کاهش می یابد ، تأثیر جریان گردابی روی سطح جسم فرو مغناطیسی افزایش می یابد ، القایی مدار نوسانی بیشتر می شود و فرکانس نوسان ساز کاهش می یابد.

عمده فروش ردیاب حلقه دو کانال

فاصله سیم پیچ هنگامی که دو سیم پیچ به هم نزدیک شده و به ردیاب های مختلف خودرو متصل شده اند ، فاصله موازی آنها باید حداقل 2 متر از یکدیگر فاصله داشته باشد. وقتی در هواپیمای فروش نباشند ، می توان فاصله را به 1 متر کاهش داد.   هنگامی که چندین سیم پیچ به یک ردیاب وسیله نقلیه چند کاناله متصل می شوند ، تشخیص حلقه دو کانال می تواند با تنظیم فرکانس ، از عبور از مسیر بین آنها جلوگیری کند ، این ویژگی می تواند برای تعیین جهت استفاده شود. هنگامی که برای این عملکرد استفاده می شود ، حداکثر فاصله مجاز بین دو سیم پیچ 1 متر است تا اطمینان حاصل شود که وسیله نقلیه می تواند همزمان دو مسیر را در جهت حرکت قرار دهد. حلقه ردیاب دو طرفه / ردیاب حلقه دو کانال / فروشنده حلقه عمده فروش.  

عمده فروش ردیاب حلقه دو کانال

 

دامنه به طور کلی برای یک سیم پیچ تک دور است ، اندوکتانس محیط 1.5 uH در متر است و سیم پیچ 3 پیچ 9.3 uH در متر است. فیدر جفت پیچ خورده دارای القا 0.6uH در متر است. طول فیدر مجاز. شایان ذکر است که فیدرهای طولانی ممکن است حساسیت ردیاب را کاهش دهند ، بنابراین طول فیدر باید به حداقل برسد. این دو فیدر باید به هم تابیده شوند تا تداخل تابشی بین فیدرها کاهش یابد و در صورت امکان ، کابلهای محافظ معمولاً به عنوان فیدر استفاده می شوند. طول کلی فیدر به طور کلی نباید از 350 متر باشد. به منظور بهبود عمده فروشی کانال دوتایی   حساسیت آشکارساز حلقه ، القاance سیم پیچ باید بیشتر از القایی فیدر باشد. بنابراین ، در مورد فیدر بلند سیم پیچ کوچک ، باید تعداد دور سیم پیچ را افزایش داد.  

ردیاب حلقه دو کانال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us