تشخیص ترافیک کانال دوگانه با NO / NC را انتخاب کنید.

تشخیص ترافیک کانال دوگانه با NO / NC را انتخاب کنید.
تشخیص ترافیک کانال دوگانه با NO / NC را انتخاب کنید.

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-200
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:55 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25set / کارتن
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

تشخیص ترافیک دو کانال

تشخیص ترافیک دو کانال. وقتی تولید را برای مشتری خود ترتیب می دهیم. شما باید تأیید کنید که آیا شما به NO یا NC احتیاج دارید.   تشخیص ترافیک کانال دوتایی با قابلیت سرکوب ولتاژ بالا ، جداسازی ترانسفورماتور ورودی سیم پیچ و محافظت دیود زنر در برابر تداخل خارجی. پایداری بالا با تغییر دما و سازگاری فرکانس به صورت خودکار. کاربران می توانند فرکانسهای مختلف را انتخاب کنند تا از خرابی ماشین جلوگیری کنند. در طراحی داخلی از یک ریزپردازنده با کارایی بالا و مدار نوسان ساز با پایداری بالا استفاده شده است و از فناوری اسکن متوالی کانال برای از بین بردن عبور متقابل بین سیم پیچ ها استفاده می شود. این دارای عملکرد ردیابی سازگار با فرکانس و کامل محیط زیست ، جداسازی ترانس ورودی سیم پیچ ، لوله TVS است. و محافظت از لوله تخلیه گاز برای جلوگیری از تداخل خارجی. مناسب برای پارکینگ ها ، ایستگاه های عوارض خودروهای جاده ای و سیستم های کنترل نور سیگنال. ردیاب یک ردیاب تک کانال است که می تواند همزمان فقط یک سلف را کنترل کند. دارای دو رله برای ارائه سیگنال های خروجی است. کاربران می توانند سیگنال های خروجی مختلفی را برای کنترل درایوهای مکانیکی ، دستگاه های خارج از کارت یا وسایل نقلیه محاسباتی انتخاب کنند.  

تشخیص ترافیک دو کانال

هر زمان که وسایل نقلیه باید شناسایی شوند از تشخیص ترافیک کانال دوتایی استفاده می شود. مثلا. نظارت و حفاظت از راه های دسترسی یا شمارش وسایل نقلیه. از سیگنال خروجی می توان برای کنترل مکانیزم های محرک درب و دروازه ، موانع عملیاتی ، کنترل سیستم های چراغ راهنمایی در پارکینگ استفاده کرد   یا پخش کننده های کارت فعال   در پارکینگ ها از عملکرد تشخیص جهت می توان برای آماری که وسیله نقلیه پرواز کرده استفاده کرد.   این اصل بر اساس تغییر در القا درون حلقه است که توسط اجزای فلزی وسایل نقلیه عبوری ایجاد می شود. تغییرات توسط یک ریزپردازنده انتخاب و ارزیابی می شود. سهولت استفاده به لطف کالیبراسیون اتوماتیک هنگام اعمال ولتاژ. اگر می خواهید از تشخیص ترافیک کانال دوگانه ما با مانع خود استفاده کنید. آن ' خوب است این به سیستم کنترل کننده نیاز ندارد.   شما فقط سیم را با ردیاب حلقه و مانع وصل می کنید. اگر شما نمی ' نحوه سیم کشی را بلد نیستم. شما می توانید نمودار سیم کشی مانع خود را برای ما ارسال کنید. مهندس ما به شما نحوه سیم کشی را آموزش می دهد. ردیاب ترافیک دو کانال ، ردیاب حلقه دو کانال ، ردیاب ازدحام ترافیک دو کانال.  

تشخیص ترافیک دو کانال

تشخیص ترافیک کانال دوتایی   در درجه اول برای تشخیص حضور خودرو استفاده می شود. مناسب برای پارکینگ ها ، عوارض جاده ها و کنترل سیگنال ترافیک. ردیاب یک ردیاب تک کانال است که می تواند همزمان فقط یک سلف را کنترل کند. دارای دو رله برای ارائه سیگنال خروجی. مشتری می تواند سیگنال های خروجی مختلفی را برای کنترل درایو مکانیکی ، دستگاه از کارت یا وسیله نقلیه محاسباتی انتخاب کند. 2. ردیاب را نصب کنید: ردیاب وسیله نقلیه باید در یک محیط خشک ، ضد آب و ضد رطوبت تا حد ممکن نزدیک به سیم پیچ تشخیصی نصب شود. این که ردیاب خوب کار کند تا حدود زیادی به سیم پیچ تشخیصی که به آن متصل است بستگی دارد. چندین پارامتر مهم سیم پیچ شامل شکل سیم پیچ ، اندازه ، تعداد پیچ ​​ها و روش تعبیه شده است. (مراجعه کنید به " راهنمای نصب سیم پیچ تشخیص " بعداً.) 4. استفاده: پس از روشن کردن جریان ، تشخیص ترافیک کانال دوگانه خودآزمایی می کند. برنامه خودآزمایی حدود 3 ثانیه طول می کشد و چراغ سبز نشانگر با عبور از خودآزمایی از چشمک زدن به حالت خاموش تغییر می کند. در طی خودآزمایی ، سیم پیچ تشخیص خوب است (هیچ اتومبیلی نباید متوقف شود).

تشخیص ترافیک دو کانال


 

 


 

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us