آشکارساز حلقه دو طرفه با دستگاه آشکارساز خودرو چین

آشکارساز حلقه دو طرفه با دستگاه آشکارساز خودرو چین
آشکارساز حلقه دو طرفه با دستگاه آشکارساز خودرو چین

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:شریف
  • شماره سریال: LD-205
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:CE

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:US55
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، Western Union، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:5000 در هر ماه
Contact Us

آشکارساز حلقه دو طرفه

دوقطبی حلقه آشکارساز   دکمه بازنشانی با فشار دادن دکمه تنظیم مجدد، در حین استفاده و آزمایش، دستگاه آشکارساز خودرو به صورت دستی بازنشانی می شود. و کویل القاء آماده برای بررسی وسیله نقلیه است. آشکارساز وسیله نقلیه باید در محیط خشک، ضد آب و رطوبت نصب شود تا نزدیک به دایره تشخیص نزدیک باشد. هنگام نصب وسیله نقلیه آشکارساز، نگه داشتن یک فاصله معینی از تجهیزات و دستگاه های دیگر برای تعمیر و نگهداری آسان. توانایی تشخیص ترافیک   به خوبی کار می کند به مقدار زیادی در کویل القاء که به آن متصل است بستگی دارد. چند پارامتر مهم کویل شامل ماده سیم پیچ، شکل کویل و ساخت و ساز مناسب است. لطفا به دستورالعمل های دقیق ما برای نصب سیم پیچ مراجعه کنید. رله خروجی دو طرفه. جهت تشخیص عملکرد قابل تنظیم در 3 مرحله (بالا، متوسط، پایین). این رله خروجی دو طرفه دارد. دو خروجی از آنها نامحدود هستند زمانی که حلقه مربوطه به طور دائم تحت پوشش قرار می گیرد، در حالی که دیگران چند حالت هستند که می تواند توسط کاربران تنظیم شود. عملکرد تشخیص جهت می تواند برای آمار شارژ خودرو استفاده شود. این اصل مبتنی بر تغییر در الگویی درون حلقه است که توسط قطعات فلزی وسایل نقلیه عبور می کند. این تغییرات توسط یک ریزپردازنده برداشته شده و ارزیابی می شود. سهولت استفاده به دلیل کالیبراسیون اتوماتیک هنگامی که ولتاژ کار اعمال می شود.

آشکارساز حلقه دوگانه

 

ماده دو حلقه کوئل آشکارساز:  

در شرایط ایده آل (بدون در نظر گرفتن تاثیر تمامی عوامل محیطی)، تعبیه کویل القایی فقط اندازه منطقه (یا محیط) و تعداد نوبت ها را صرف نظر از ماده سیم می سنجد. با این حال، در مهندسی عملی،   مکانیکی   قدرت سیم و مشکلات کم آبی و ضد پیری باید در نظر گرفته شود. در برخی از محیط ها، مقاومت خوردگی اسیدی و قلیایی نیز باید مورد توجه قرار گیرد. حلقه ترافیک   آشکارساز به علت پیر شدن سیم یا استحکام کششی کافی برای ایجاد صدمه به سیم به درستی کار نمی کند. در مهندسی واقعی، توصیه می شود از درجه حرارت بالا استفاده از تفلون   سیم انعطاف پذیر 1.0mm یا بیشتر. پاسخ پالس را می توان برای فشار دادن به سیم پیچ یا ترک سیم پیچ.   هنگامی که نتیجه تشخیص یک خروجی، عامل حساسیت بسیار کم می شود. (٪ △ L / L). 8 سطح حساسیت قابل تنظیم در میکروسویچ وجود دارد که در تنظیم و کاربرد بسیار انعطاف پذیر است. گزینه فرمت زمان اجازه می دهد تا سیگنال خروجی توسط 2 ثانیه گسترش یابد. نشانه خطای کویل LED هنگامی که کویل باز یا کوتاه می شود، نشان می دهد. رله خروجی به طور معمول باز / به طور معمول بسته شده داخلی می تواند انتخاب رله خروجی به طور معمول باز یا به طور معمول بسته است. رله، ماشین، بدون ماشین، خطای کویل، بدون منبع تغذیه. آشکارساز حلقه دو کانال با مصرف کم.  

آشکارساز حلقه دوگانه

 

 

ویژگی دو راه   آشکارساز حلقه:


1. تحقق قابل اعتماد از قضاوت خودرو، مسیر ورودی، و خروجی رله.

2. به طور گسترده ای در مکان های پارکینگ با کارت های خواندن ماشین استفاده می شود، اتومبیل های ضد گرد و غبار نازک، نرده ها به طور خودکار، ماشین به طور خودکار درب و ماشین باز به طور خودکار درب و دیگر کنترل را بست.

ساختار 3.Compact، ردیابی رنگ های جداگانه برای واحد اصلی و پایه برای راه اندازی آسان و نصب.

4. سیم پیچ از مدار داخلی برای اطمینان و ایمنی جدا شده است.

آشکارساز حلقه دوگانه

 


 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعتی Mingjinhai، جاده Tangtou، شهر Shiyan، Bao \ 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us