ردیاب حلقه دو طرفه با ردیاب وسیله نقلیه چین

ردیاب حلقه دو طرفه با ردیاب وسیله نقلیه چین
ردیاب حلقه دو طرفه با ردیاب وسیله نقلیه چین

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-205
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:55 آمریكا
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:5000 در هر ماه
Contact Us

ردیاب حلقه دو طرفه

حلقه سنج دو طرفه   دکمه تنظیم مجدد فشار دادن دکمه تنظیم مجدد باعث می شود آشکارساز وسیله نقلیه در حین استفاده و آزمایش به صورت دستی تنظیم شود. و سیم پیچ القایی آماده سنجش وسیله نقلیه است. ردیاب وسیله نقلیه باید در یک محیط خشک ، ضد آب و ضد رطوبت تا حد امکان به دایره تشخیص نصب شود. هنگام نصب ردیاب خودرو ، برای تعمیر و نگهداری آسان ، از تجهیزات یا دستگاه های دیگر فاصله مشخصی داشته باشید. توانایی تشخیص ترافیک   خوب کار کردن تا حدود زیادی به سیم پیچ القایی که به آن متصل است بستگی دارد. چندین پارامتر مهم سیم پیچ شامل مواد سیم پیچ ، شکل سیم پیچ و ساختار مناسب است. برای نصب سیم پیچ به دستورالعمل های دقیق ما مراجعه کنید. رله های خروجی دو طرفه. عملکرد تشخیص جهت ؛ قابل تنظیم در 3 مرحله (زیاد. متوسط. کم). دارای رله های خروجی دو طرفه است. هنگامی که حلقه مربوطه به طور دائمی پوشانده شود ، دو خروجی از آنها نامحدود است ، در حالی که بقیه چند حالت هستند که می توانند توسط کاربران تنظیم شوند. از عملکرد تشخیص جهت می توان برای آمارگیری از شار خودرو استفاده کرد. این اصل بر اساس تغییر در القا درون حلقه است که توسط اجزای فلزی وسایل نقلیه عبوری ایجاد می شود. تغییرات توسط یک ریزپردازنده انتخاب و ارزیابی می شود. سهولت استفاده به دلیل کالیبراسیون اتوماتیک هنگام اعمال ولتاژ.

ردیاب حلقه دو طرفه

 

مواد سیم پیچ آشکارساز حلقه دو طرفه:  

در شرایط ایده آل (صرف نظر از تأثیر همه عوامل محیطی) ، تعبیه سیم پیچ سلف فقط اندازه منطقه (یا محیط) و تعداد چرخش ها را بدون توجه به مواد سیم در نظر می گیرد. با این حال ، در مهندسی عملی ،   مکانیکی   مقاومت سیم و مشکلات ضد پیری در دمای بالا و پایین باید در نظر گرفته شود. در بعضی از محیط ها ، مقاومت در برابر خوردگی اسید و قلیایی نیز باید در نظر گرفته شود. حلقه چراغ راهنمایی   به دلیل پیری سیم یا مقاومت کششی کافی برای آسیب رساندن به سیم ، آشکارساز عملکرد مناسبی نخواهد داشت. در مهندسی واقعی ، توصیه می شود از تفلون در دمای بالا   سیم انعطاف پذیر 1.0 میلی متر یا بیشتر. می توان پاسخ پالس را تنظیم کرد تا روی سیم پیچ فشار داده شود یا سیم پیچ را ترک کند.   فاکتور حساسیت هنگام خروج از نتیجه تشخیص بسیار کم تغییر می کند. (٪ △ L / L). 8 سطح حساسیت در میکروسوئیچ قابل تنظیم است که در تنظیم و کاربرد بسیار انعطاف پذیر است. گزینه پسوند زمان اجازه می دهد تا سیگنال خروجی 2 ثانیه افزایش یابد. نشانگر خطای سیم پیچ LED هنگام باز یا کوتاه شدن سیم پیچ نشان می دهد. رله خروجی به طور معمول باز / به طور معمول بسته است بلوز داخلی اختیاری می تواند رله خروجی را به طور معمول باز یا به طور معمول بسته انتخاب کند. رله ، ماشین ، بدون ماشین ، خطای سیم پیچ ، بدون منبع تغذیه. ردیاب حلقه دو کانال با مصرف کم.  

ردیاب حلقه دو طرفه

 

 

ویژگی Double Way   ردیاب حلقه:


1. تحقق قابل اعتماد قضاوت خودرو ، جهت ورودی و خروجی رله.

2. به طور گسترده در پارکینگ ها با کارت خواندن ماشین ، نرده های ضد سر و صدا ، نرده ها برای رفتن خودکار ، ماشین برای باز کردن درب به طور خودکار و ماشین برای بستن خودکار درب و سایر کنترل ها.

3. ساختار جمع و جور ، ردپای رنگی جداگانه برای واحد اصلی و پایه برای راه اندازی و نصب آسان.

4. سیم پیچ برای اطمینان و ایمنی از مدارهای داخلی جدا شده است.

ردیاب حلقه دو طرفه

 


 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us