فروش داغ سنسور مادون قرمز با تشخیص فتومتر مادون قرمز برای فروش

فروش داغ سنسور مادون قرمز با تشخیص فتومتر مادون قرمز برای فروش
فروش داغ سنسور مادون قرمز با تشخیص فتومتر مادون قرمز برای فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:شریف
  • شماره سریال: PS-20
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:CE

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:USD19
  • حداقل سفارش: 10 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، Western Union، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1set / 2pcs
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

فروش سنسور مادون قرمز داغ  

حسگر مادون قرمز فروش داغ.   سنسور مادون قرمز داغ با ضد آب و رطوبت، اندازه جمع و جور، فاصله تشخیص بلند، به طور معمول بسته به طور معمول باز قابل تنظیم است. استفاده می شود در دروازه، ضد جعل، جلوگیری از کلیپ ها، درب ها، و پنجره ها. در گذشته ثابت شده است که درهای کشویی اتوماتیک درها و دروازه ها از خطا خارج شده اند، زیرا برخی از سیستم های القایی برای ماشین یا ماشین حساس نیستند. پس از نصب پرتو مادون قرمز. این امر می تواند تا حد زیادی باعث ایجاد آسیب های تصادفی شود. اندازه کوچک و طول فاصله تشخیص. ارتفاع نصب بیش از 20 متر است، فاصله نصب کمتر از 2 متر نیست و دستگاه حفاظت از مادون قرمز باید به صورت عمودی قرار داده شود و نصب شده در همان خط افقی.   سنسور تشخیص مادون قرمز نصب شده است و در حین عملیات دروازه، اگر فرد یا وسیله نقلیه عبور کند، سنسور تشخیص مادون قرمز دستگاه باز کردن درب را به طور اتوماتیک متوقف می کند. به این ترتیب هدف حفاظت از عابران پیاده، وسایل نقلیه و درب خود را برآورده می کند.

حسگر مادون قرمز فروش داغ

 

ابتدا قسمت دریافتی را نصب کنید، سپس قسمت راه اندازی را نصب کنید. سپس ارسال قسمت را نصب کرد.   هنگامی که در همان خط. هنگامی که در همان خط، نور خاموش در گیرنده خاموش است، پس از آن ثابت شده است، خط متصل شده است و نصب و راه اندازی کامل است. نگه داشتن مهاجم های غیرقانونی از داخل، به طوری که دزدان هیچ شانسی ندارند. ضد آب و ضد گرد و غبار، دیگر در مورد باد و باران نگران نباشید. خطوط محافظ نامرئی بین دو جفت عکس تشکیل شده است. هنگامی که یک نفوذ غیر قانونی تمام اشعه های مادون قرمز را مسدود یا مسدود می کند، یک سیگنال هشدار بلافاصله صادر می شود. سنسور مادون قرمز پرتو، تشخیص مادون قرمز، تشخیص فوتوشل مادون قرمز.  

حسگر مادون قرمز فروش داغ

 

ویژگی های سیستم فروش حسگر مادون قرمز داغ  

1. زنگ هشدار کم: آشکارساز هشدار محیط شامل یک پروب اشعه مادون قرمز فعال است که نه تنها دارای دقت هدف گیری طولانی است، بلکه ویژگی های ثبات و نرخ کم مثبت کاذب نیز دارد. این نشان می دهد سازگاری قوی با محیط کار در فضای باز.


2. دریافت و خروجی سیگنال ثابت: شبکه انتقال ارتباطات پیشرفته برای انتقال سیگنال مستقیم به کامپیوتر مرکز امنیت استفاده می شود. بنابراین، حسگر فتومتر مادون قرمز دارای مزایای فاصله دور انتقال و اتاق بزرگ برای گسترش سیستم است.

3. ادغام نظارت بر کامپیوتر: تکنولوژی پردازش دیجیتال، می تواند به سرعت با شرایط الکترونیکی با استفاده از نقشه های الکترونیکی، پرونده های پایگاه داده و دیگر ابزارها پاسخ دهد. و می تواند با سایر سیستم های امنیتی مرتبط باشد. دستیابی به هدف دروغین.  

پاسخ 4.Rapid: زمان زنگ هشدار بسیار کوتاه است. پس از شناسایی تشخیص زنگ سیگنال هشدار را شناسایی می کند، اطلاعات هشدار را می توان در 0.5 ثانیه به مرکز کنترل گزارش داد.

5. حسگر مادون قرمز فروش داغ نصب و راه اندازی سیستم، هزینه نگهداری کم و عمر خدمات طولانی.  

6. سنسور فتومتر مادون قرمز با ریزپردازنده قدرت کم، مصرف انرژی فوق العاده پایین، عمر باتری طولانی. ساخته شده در میلیون رمزگذاری، انتقال داده بی سیم.  

7. سنسور فتوسنتز فتوالکتریک با عملکرد زنگ هشدار ولتاژ زمینی، جبران درجه حرارت تمام اتوماتیک، تشخیص مادون قرمز با تجزیه و تحلیل منطقی هوشمند برای جلوگیری از آلارم کاذب.  

8. حسگر فتوشیمی مادون قرمز داغ با تداخل فرکانس ضد نور سفید و ضد باتری.  

فروش حسگر فروسرخ داغ


 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعتی Mingjinhai، جاده Tangtou، شهر Shiyan، Bao \ 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us