فروش گرم حسگر مادون قرمز با تشخیص فوتوسل مادون قرمز برای فروش

فروش گرم حسگر مادون قرمز با تشخیص فوتوسل مادون قرمز برای فروش
فروش گرم حسگر مادون قرمز با تشخیص فوتوسل مادون قرمز برای فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: PS-20
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:19 دلار
  • حداقل سفارش: 10 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 مجموعه / 2 عدد
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

حسگر فروسرخ فروش گرم  

فروش گرم سنسور مادون قرمز.   مورد استفاده در دروازه ها ، ضد دستکاری ، جلوگیری از گیره ها ، درها ، و پنجره ها ، و غیره در گذشته ثابت شده است که درب های اتوماتیک و درهای کشویی درهای کشویی از خطا خارج شده اند زیرا بعضی از سیستم های القایی معنایی برای ماشین یا ماشین نداشته اند. پس از نصب پرتو مادون قرمز. این می تواند وقوع آسیب های تصادفی را تا حد زیادی کاهش دهد. اندازه کوچک و فاصله تشخیص طولانی ارتفاع نصب بیش از 20 متر ، فاصله نصب از 2 متر کمتر نیست و دستگاه محافظت از مادون قرمز باید به صورت عمودی قرار گرفته و روی همان خط افقی نصب شود.   سنسور تشخیص مادون قرمز نصب شده است و در حین کار گیت ، در صورت عبور شخصی یا وسیله نقلیه ، سنسور تشخیص مادون قرمز به دستگاه بازکننده درب دستور می دهد تا به طور خودکار کار کند. بدین ترتیب به هدف حفاظت از عابران پیاده ، وسایل نقلیه و خود درب دست می یابید.

فروش گرم سنسور مادون قرمز

 

ابتدا قسمت دریافت کننده را نصب کنید ، سپس قسمت پرتاب را نصب کنید. سپس قسمت ارسال را نصب کنید.   هنگامی که در همان خطوط هستند هنگامی که در همان خط هستید ، چراغ خاموش در گیرنده خاموش است ، سپس ثابت می شود ، خط متصل شده و نصب به پایان می رسد. متجاوزان غیرقانونی را از در خارج نگه دارید ، تا سارقان فرصتی نداشته باشند. ضد آب و ضد گرد و غبار ، دیگر نگران باد و باران نباشید. خطوط محافظ نامرئی بین دو جفت عکس ایجاد می شود. هنگامی که یک متجاوز غیرقانونی تمام اشعه های مادون قرمز را رد می کند یا مسدود می کند ، بلافاصله یک سیگنال زنگ خطر صادر می شود. حسگر مادون قرمز پرتو ، تشخیص مادون قرمز ، تشخیص فوتوسل مادون قرمز.  

فروش گرم سنسور مادون قرمز

 

ویژگی های سیستم حسگر فروسرخ فروش گرم  

1. میزان کم زنگ هشدار کاذب: آشکارساز دزدگیر محیطی از یک پروب تابش مادون قرمز فعال تشکیل شده است ، که نه تنها دارای دقت هدف گیری از راه دور است بلکه دارای ویژگی های ثبات و نرخ مثبت کاذب کم است. این سازگاری قوی با کار محیط بیرونی را نشان می دهد.


2. کسب و خروج سیگنال پایدار: شبکه انتقال ارتباطات پیشرفته برای انتقال مستقیم سیگنالها به رایانه مرکز امنیت استفاده می شود. بنابراین ، حسگر فوتوسل مادون قرمز دارای مزایای فاصله انتقال طولانی و فضای بزرگ برای گسترش سیستم است.

3. یکپارچه سازی نظارت رایانه ای: فناوری پردازش دیجیتال ، می تواند با استفاده از نقشه های الکترونیکی ، سوابق پایگاه داده و سایر روش ها ، به سرعت به وضعیت واقعی پاسخ دهد. و می تواند با سایر سیستم های امنیتی مرتبط شود. دستیابی به هدفی بی احتیاط.  

4. پاسخ سریع: زمان هشدار بسیار کوتاه است. پس از تشخیص ردیاب زنگ هشدار سیگنال هشدار ، اطلاعات هشدار را می توان در عرض 0.5 ثانیه به مرکز کنترل گزارش داد.

5. فروش داغ سنسور مادون قرمز نصب و بهره برداری از سیستم ، هزینه نگهداری کم و عمر طولانی خدمات.  

6. حسگر فوتوسل مادون قرمز با ریزپردازنده کم مصرف ، مصرف برق بسیار کم ، عمر باتری طولانی. ساخته شده در میلیون رمزگذاری ، انتقال داده بی سیم.  

7. سنسور فوتوسل مادون قرمز با عملکرد هشدار ولتاژ زمین ، جبران درجه حرارت اتوماتیک همه جانبه ، تشخیص مادون قرمز با تجزیه و تحلیل منطقی هوشمند برای جلوگیری از هشدارهای دروغین.  

8. فروش گرم سنسور فوتوسل مادون قرمز با نور ضد سفید و تداخل فرکانس بالا.  

فروش گرم سنسور مادون قرمز


 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us