پرتو ایمنی مادون قرمز فتوکول با سنسور فوتوکل مادون قرمز در فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:شریف
  • شماره سریال: PS-20
  • کشور مبدا:گوانگدونگ، چین
  • گواهی:کمان

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:USD19
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، اتحادیه های غربی، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 SET / CTN (63 * 32 * 23 سانتی متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

ایمنی پرتو مادون قرمز فتوسل

ایمنی پرتو مادون قرمز فتوسل. در کار روزانه، آشکارساز است به ناچار به گرد و غبار، میکروارگانیسم ها، برف، یخ زدگی و مه در جو قرار گرفته است. برای یک مدت طولانی، یک لایه گرد و غبار مانند سخت است که اغلب بر روی دیوار بیرونی از آشکارساز انباشته شده است. پوسته، در یک مکان نسبتا مرطوب، همچنین یک لایه ضخیم از کلزا رشد می کنند، و گاهی اوقات پرنده نیز مدفوع را بر روی آشکارساز، که انتشار و پذیرش از اشعه مادون قرمز مانع خواهد شد، باعث آلارم کاذب بکشید. کاربران در ژاپن معمولا واگذار شرکت های مهندسی برای حفظ، معمولا در یک ماه یا بیشتر، تمیز کردن پوشش بیرونی هر آشکارساز و سپس خشک کردن آن است. هر کس یک رابطه اعتباری خوب ایجاد کرده است و تلاش خود را برای انجام این کار را انجام دهد. علاوه بر تمیز کردن مسکن آشکارساز، یک تست شلیک به منظور بررسی عملکرد زنگ از سیستم ضد سرقت انجام هر ماه دیگر. ایمنی پرتو مادون قرمز فتوسل قیمت بسیار رقابتی است.  

فتوکول مادون قرمز ایمنی

 

گیرنده با محور نوری تنظیم:

مرحله 1: انجام یک تنظیم اولیه محور نوری گیرنده را در همان راه به عنوان " تنظیم سبک تر از محور نوری " . در این زمان، نور هشدار دهنده جاده بر روی گیرنده خاموش است، چراغ نشانگر سبز روشن است، و بدون سوسو زدن وجود دارد، نشان می دهد که نوری   محور فرول همزمان است، و امیتر و گیرنده عملکرد به طور معمول.

مرحله 2: دو سوراخ کوچک در گیرنده، که با مشخص شده اند وجود دارد " + " و " - " به ترتیب. آنها استفاده می شود برای تست شدت نور مادون قرمز درک شده توسط گیرنده. ارزش است توسط ولتاژ است که ولتاژ نور به نام بیان شده است. درج نمودار تست (قرمز " + "، سیاه و سفید " - ") از مولتی متر را به ولتاژ نوری دریافت از گیرنده اندازه گیری. تنظیم سیستم لنز بارها و بارها به حداکثر رساندن ارزش از نور است. به این ترتیب دولت کار از پروب در بهترین حالت آن. سنسور مادون قرمز، مادون قرمز تشخیص، آشکارساز مادون قرمز، سنسور فتوسل مادون قرمز است.

فتوکول مادون قرمز ایمنی

 

 

 

توجه: ایمنی پرتو مادون قرمز فتوسل است   دو مجموعه از سیستم های نوری. آن را به پوشش لنز بالا و پایین از گیرنده به طور جداگانه و تنظیم تا بالا و پایین مقادیر ولتاژ حساسیت یکسان هستند لازم است. دو مجموعه از سیستم های نوری از قدیمی تر آشکارسازهای چهار پرتو جداگانه تنظیم شود. با توجه به ارتباط متناظر بین چهار سیستم های نوری از فرستنده و گیرنده، تنظیم بسیار دشوار است و نیاز به تنظیم خاص. اگر رفتار درست، از آن خواهد شد نادرست به کار گرفته. مثبت کاذب رخ داده است و یا یک منطقه مرده است محافظت شده است. به نام ABF آشکارساز چهار پرتو دو بخش را به یک واحد یکپارچه شده است، و ساخت و ساز مهندسی بسیار ساده تر. ایمنی پرتو مادون قرمز عمل فتوسل بسیار آسان است. وقتی که شما دریافت کالا. شما می توانید کتابچه راهنمای کاربر ما برای اولین بار. سپس شما یک دانش روشنی از محصول ما است. صمیمانه امیدواریم که که محصول ما می تواند به رسمیت شناخته شود   توسط مردم بیشتر. اگر می خواهید به دانستن جزئیات بیشتر برای پرتو ایمنی سنسور فتوسل مادون قرمز است. لطفا برای ارتباط با ما راحت باشید.    

فتوکول مادون قرمز ایمنی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us