تشخیص فوتوسل مادون قرمز برای بازکن دروازه ، سنسور مادون قرمز.

تشخیص فوتوسل مادون قرمز برای بازکن دروازه ، سنسور مادون قرمز.
تشخیص فوتوسل مادون قرمز برای بازکن دروازه ، سنسور مادون قرمز.

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: PS-20
  • کشور مبدا:گوانگدونگ ، چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:19 دلار
  • حداقل سفارش: 10 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:50 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:10000 در هر ماه
Contact Us

تشخیص فوتوسل مادون قرمز

تشخیص فوتوسل مادون قرمز که معمولاً در بازار مورد استفاده قرار می گیرد ، اصل انعکاس پرتوی نزدیک مادون قرمز توسط جسم است و نوری که توسط حلقه همزمان منعکس می شود ، حس می شود و وجود یا عدم وجود جسم با توجه به قدرت آن تشخیص داده می شود سنسور فوتوالکتریک برای اولین بار صادر می شود. پرتوی مادون قرمز از طریق جسم مورد نظر می رسد یا از طریق آن انتقال می یابد و جسم یا آینه پرتوی مادون قرمز را منعکس می کند و سنسور فوتوالکتریک پرتوی منعکس شده را دریافت می کند و با توجه به قدرت پرتو موجودیت جسم را قضاوت می کند. انواع مختلفی از سوئیچ فوتوالکتریک مادون قرمز وجود دارد ، مانند بازتاب آینه ، بازتاب انتشار ، دهانه ، پرتو از طریق و فیبر نوری. آشکارساز فتوسل مادون قرمز مشترک   کلید فوتوالکتریک دارای دو نوع نوع ضد بازتاب و نوع بازتابنده است. سوئیچ فوتوالکتریک انعکاسی نور مادون قرمز ساطع شده از سوئیچ فوتوالکتریک توسط جسم را منعکس می کند و توسط سوئیچ فوتوالکتریک دریافت می شود تا وجود شی را تعیین کند. اگر جسمی وجود داشته باشد ، سوئیچ فوتوالکتریک اشعه های مادون قرمز را دریافت می کند و مخاطبین آن عمل می کنند ، در غیر این صورت مخاطبین آن دوباره تنظیم می شوند. کلید فوتوالکتریک از طریق پرتو از یک فرستنده و گیرنده جداگانه تشکیل شده است. در صورت عدم انسداد ، گیرنده نور مادون قرمز ساطع شده توسط فرستنده و عملکرد تماس آن را دریافت می کند. هنگامی که یک شی مسدود شده است ، گیرنده هیچ اشعه مادون قرمز دریافت نمی کند و تماس آن دوباره تنظیم می شود.

تشخیص فوتوسل مادون قرمز

 

استفاده از سوئیچ های فوتوالکتریک و سوئیچ های مجاورت اکنون فراتر از کنترل کلی ضربه و حفاظت از حد است و می تواند در موارد مختلفی مانند شمارش با سرعت بالا ، اندازه گیری سرعت ، کنترل سطح مایع ، تشخیص حضور اشیا و تشخیص اندازه قطعات استفاده شود. . برنامه متفاوت از   متفاوت استفاده می کند سوئیچ های فوتوالکتریک مادون قرمز ، مانند سوئیچ های فوتوالکتریک فیبر نوری که معمولاً در فیدرهای لرزش الکترومغناطیسی استفاده می شود. در تهیه فیلم بسته بندی دستگاه بسته بندی متناوب ، از سوئیچ های فوتوالکتریک منتشر در بسته بندی مداوم با سرعت بالا استفاده می شود. سوئیچ فوتوالکتریک نوع شکاف معمولاً در دستگاه استفاده می شود.

تشخیص فوتوسل مادون قرمز


 

ما نه تنها باید انتخاب صحیح نوع و مدل سوئیچ فوتوالکتریک را درک کنیم ، بلکه عوامل سازنده را نیز باید درک کنیم. در حال حاضر ، تولید کنندگان بسیاری از سوئیچ های فوتوالکتریک در چین وجود دارد ، و مقیاس شرکت ها متفاوت است ، و کیفیت نیز بسیار متفاوت است.   با این حال ، این بدان معنا نیست که کیفیت محصولات شرکت های بزرگ باید نسبتاً خوب باشد. به طور کلی ، خرید مستقیم از شرکت ها کنترل کیفیت بیشتری دارند. امروزه ، به منظور گسترش سهم بازار ، برخی از شرکت ها حتی برای مدل مشابه قیمت های متفاوتی دارند. کیفیت اجزای داخلی آن است. بنابراین ، ما به تولیدکنندگان نیاز داریم تا ضمانت روشنی در مورد کیفیت استفاده در زمان خرید داشته باشند. ما انواع مختلفی از سنسور مادون قرمز فوتوسل / کیفیت خوب تشخیص مادون قرمز فوتوسل / عمده فروش حسگر فوتوسل مادون قرمز را داریم.   در مورد بسته تشخیص فوتوسل مادون قرمز. ما از کارتن های استاندارد خود استفاده خواهیم کرد. و بازخورد مشتری خوب است. و کارتن های ما بسیار قوی هستند. بنابراین برای تشخیص فوتوسل مادون قرمز با ما تماس بگیرید. ما همیشه آنجا خواهیم بود و خدمات خوبی را برای همه شما ارائه خواهیم کرد.    

 

 

حسگر فوتوسل مادون قرمز

 

 

 


 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us