تشخیص فوتوسل مادون قرمز برای فروش سنسور مادون قرمز پرتو

تشخیص فوتوسل مادون قرمز برای فروش سنسور مادون قرمز پرتو
تشخیص فوتوسل مادون قرمز برای فروش سنسور مادون قرمز پرتو

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: PS-20
  • کشور مبدا:گوانگدونگ ، چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:19 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

تشخیص فوتوسل مادون قرمز

تشخیص فوتوسل مادون قرمز. در کار روزانه ، آشکارساز به طور حتم در معرض گرد و غبار ، میکروارگانیسم ها ، برف ، یخ زدگی و مه در جو قرار می گیرد. برای مدت طولانی ، یک لایه سخت مانند گرد و غبار اغلب بر روی دیواره خارجی آشکارساز جمع می شود. پوسته ، در یک مکان نسبتاً مرطوب ، یک لایه ضخیم کلزا رشد می کند ، و گاهی اوقات پرنده نیز فضولات را به آشکارساز می کشد ، که مانع انتشار و پذیرش اشعه مادون قرمز می شود و باعث ایجاد هشدارهای دروغین می شود. کاربران در ژاپن معمولاً به شرکتهای مهندسی می سپارند که معمولاً ظرف مدت یک ماه ، محافظ خارجی هر آشکارساز را تمیز کنند و سپس آن را خشک کنند. هرکسی رابطه اعتباری خوبی برقرار کرده و تمام تلاش خود را برای انجام این کار انجام خواهد داد. علاوه بر تمیز کردن محفظه آشکارساز ، برای تأیید عملکرد هشدار سیستم ضد سرقت ، هر ماه یکبار یک تست شلیک انجام می شود. هنگامی که از تشخیص فوتوسل مادون قرمز ما استفاده می کنید. لطفاً از نمودار سیم کشی آن مراقبت کنید. اگر نمودار شما اشتباه است سپس بر روی کار طبیعی تأثیر خواهد داشت.   و ولتاژ کار تشخیص فوتوسل مادون قرمز ما: 12-24VDC.   سنسور مادون قرمز / تشخیص مادون قرمز / آشکارساز فوتوسل مادون قرمز / حسگر فوتوسل مادون قرمز.    

تشخیص فوتوسل مادون قرمز

 

 

گیرنده محور نوری قابل تنظیم:

مرحله 1: تنظیم مقدماتی محور نوری گیرنده را به همان روشی که " انجام دهید تنظیم سبک تر نوری   محور " . در این زمان ، چراغ هشدار دهنده قرمز روی گیرنده خاموش است ، چراغ سبز نشانگر روشن است و هیچ سوسو زدن وجود ندارد ، این نشان می دهد که محور نوری فرول همزمان است و فرستنده و گیرنده به طور طبیعی کار می کنند.  

مرحله 2: دو سوراخ کوچک وجود دارد   روی گیرنده که با " مشخص شده اند + " و " - " به ترتیب. از آنها برای آزمایش شدت نور مادون قرمز درک شده توسط گیرنده استفاده می شود. مقدار را با ولتاژ بیان می کنند که به آن ولتاژ نور گفته می شود. نمودار آزمایشی (قرمز " + " ، سیاه " - ") مولتی متر را در ولتاژ گیرنده نور گیرنده اندازه گیری قرار دهید. سیستم لنز را به طور مکرر تنظیم کنید تا مقدار نور را به حداکثر برسانید. به این ترتیب وضعیت کاری کاوشگر در بهترین حالت است.

تشخیص فوتوسل مادون قرمز

توجه: آشکارساز چهار پرتو دارای دو   مجموعه ای از سیستم های نوری. لازم است که دکمه بالا و پایین   را بپوشانید گیرنده را جداگانه تنظیم کنید و تا حساسیت به نور بالا و پایین تنظیم کنید   مقادیر ولتاژ یکسان است. دو مجموعه سیستم نوری از آشکارسازهای چهار پرتو قدیمی تر به طور جداگانه تنظیم می شوند. به دلیل ارتباط متناظر بین چهار سیستم نوری فرستنده و گیرنده ، تنظیم کاملاً دشوار است و نیاز به تنظیم خاصی دارد. در صورت عدم برخورد صحیح ، به طور نامناسب اداره می شود. یک مثبت کاذب اتفاق افتاده است یا یک منطقه مرده محافظت شده است. آشکارساز چهار پرتو ABF دو قسمت را در یک واحد ادغام کرده است و ساخت مهندسی را بسیار آسان تر کرده است. عملکرد تشخیص فوتوسل مادون قرمز بسیار کامل است.  

تشخیص فوتوسل مادون قرمز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us