فروشنده عمده فروش سنسور مادون قرمز پرتو با کیفیت خوب کوئل حلقه ترافیک در فروش

فروشنده عمده فروش سنسور مادون قرمز پرتو با کیفیت خوب کوئل حلقه ترافیک در فروش
فروشنده عمده فروش سنسور مادون قرمز پرتو با کیفیت خوب کوئل حلقه ترافیک در فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LC
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 دایره (300 متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

فروشنده عمده حسگر مادون قرمز پرتو  

تیر عمده فروش     کاربرد سنسور مادون قرمز بسیار متفاوت است.   توجه: آشکارساز چهار پرتو دارای دو مجموعه سیستم نوری است. لازم است لنزهای بالا و پایین گیرنده را جداگانه پوشانده و تنظیم کنید تا مقادیر ولتاژ حساس به نور بالا و پایین یکسان شوند. دو مجموعه سیستم نوری از آشکارسازهای چهار پرتو قدیمی تر به طور جداگانه تنظیم می شوند. تنظیم آن به دلیل رابطه متناظر بین دو سیستم نوری فرستنده و گیرنده دشوار است. توجه ویژه به جزئیات لازم است و اگر به درستی کنترل نشود ، هشدارهای دروغین یا مناطق مرده محافظت شده می توانند رخ دهند. یک دکمه تنظیم زمان سایه زنی روی گیرنده وجود دارد و زمان سایه زنی پروب 50m / s است.

سنسور مادون قرمز پرتو عمده فروش

هنگامی که پروب از کارخانه حمل می شود ، ما زمان سایه زنی پروب را به یک موقعیت استاندارد تنظیم می کنیم. در شرایط عادی ، با توجه به شرایط محیطی و خصوصیات پروب ، این موقعیت نسبتاً راحت است ، بنابراین دلیل خاصی وجود ندارد این است که نیازی به تنظیم زمان سایه زنی نیست. اگر می خواهید غنی سازی کنید ، باید زمان سایه را تنظیم کنید تا با تغییرات محیط سازگار شود. به طور کلی ، زمان سایه زنی کوتاه است و حساسیت کاوشگر سریع است ، اما به برگهای مشابه و پرندگان پرواز نیز بسیار حساس است. احتمال هشدارهای نادرست افزایش می یابد. زمان سایه زنی طولانی است ، حساسیت پروب کاهش می یابد و احتمال گزارش کم گزارش افزایش می یابد. مهندس باید زمان سایه را با توجه به نیازهای واقعی استحکامات تنظیم کند. عملکرد میزبان ضد سرقت سنسور مادون قرمز   پس از تنظیم پروب ، ضد دستکاری می شود سوئیچ را به مدار ورودی منطقه متصل کنید. پس از اتمام اتصال ، پوشش خارجی پروب را بپوشانید و پیچ بست را محکم کنید. لازم است که چراغ هشدار دهنده منطقه بر روی میزبان ضد سرقت سوسو نزند و روشن نشود. در منطقه هیچ نشانه ای از زنگ هشدار وجود ندارد. نشان می دهد که کل منطقه به درستی تنظیم شده است. در غیر این صورت ، خط باید آزمایش شود ، پروب باید دوباره راه اندازی شود و وضعیت منطقه باید دوباره تأیید شود. فروشنده عمده فروش حسگر مادون قرمز پرتو. اگر می خواهید اطلاعات دقیق تری کسب کنید. لطفا برای ارتباط با ما راحت باشید.   مواد مادون قرمز تشخیص بسیار عالی است.  

سنسور مادون قرمز پرتو عمده فروش

تعمیر و نگهداری معمول حسگر مادون قرمز عمده فروشی Beam ، در کارهای روزانه ردیاب ، به دلیل طولانی مدت در فضای باز ، دریافت میکروب های گرد و غبار و دانه های برف ، یخ زدگی و مه در جو اجتناب ناپذیر است. برای مدت طولانی ، یک پوسته سخت گرد و غبار در خارج از آشکارساز رسوب می کرد. یک لایه ضخیم کلزا در مناطق مرطوب رشد خواهد کرد. گاهی پرنده زباله های خود را به سمت آشکارساز می کشد. این موارد مانع از انتشار و پذیرش سیگنال های مادون قرمز می شوند. باعث ایجاد یک سیگنال مثبت کاذب می شود. بنابراین ، ما به مسئله تمیز کردن اشعه مادون قرمز توجه ویژه داریم. سازماندهی منظم آن ضروری است.

سنسور مادون قرمز پرتو عمده فروش

 

 


 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us