سنسور مادون قرمز با کیفیت خوب با حسگر فوتوسل مادون قرمز پرتو

سنسور مادون قرمز با کیفیت خوب با حسگر فوتوسل مادون قرمز پرتو
سنسور مادون قرمز با کیفیت خوب با حسگر فوتوسل مادون قرمز پرتو

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: PS-20
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:19 دلار
  • حداقل سفارش: 10 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 ست / 2 قطعه
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

سنسور مادون قرمز با کیفیت خوب

سنسور مادون قرمز با کیفیت خوب. در کار روزانه ، آشکارساز به طور حتم در معرض گرد و غبار ، میکروارگانیسم ها ، برف ، یخ زدگی و مه در جو قرار می گیرد. برای مدت طولانی ، یک لایه سخت مانند گرد و غبار اغلب بر روی دیواره خارجی آشکارساز جمع می شود. پوسته ، در یک مکان نسبتاً مرطوب ، یک لایه ضخیم کلزا رشد می کند ، و گاهی اوقات پرنده نیز فضولات را به حسگر مادون قرمز با کیفیت خوب می کشد ،   که مانع از انتشار و پذیرش اشعه مادون قرمز می شود و باعث ایجاد هشدارهای دروغین می شود.   کاربران در ژاپن معمولاً به شرکتهای مهندسی می سپارند که معمولاً ظرف مدت یک ماه ، محافظ خارجی هر آشکارساز را تمیز کنند و سپس آن را خشک کنند. هرکسی رابطه اعتباری خوبی برقرار کرده و تمام تلاش خود را برای انجام این کار انجام خواهد داد. علاوه بر تمیز کردن محفظه آشکارساز ، برای تأیید عملکرد هشدار سیستم ضد سرقت ، هر ماه یکبار یک تست شلیک انجام می شود.

سنسور مادون قرمز با کیفیت خوب

تنظیم محور نوری گیرنده: مرحله 1: تنظیم مقدماتی محور نوری گیرنده را به همان روشی که " تنظیم سبک تر محور نوری " . در این زمان ، چراغ هشدار دهنده قرمز روی گیرنده خاموش است ، چراغ سبز نشانگر روشن است و هیچ سوسو زدن وجود ندارد ، این نشان می دهد که محور نوری فرول همزمان است و فرستنده و گیرنده عملکرد طبیعی دارند. مرحله 2: دو سوراخ کوچک روی گیرنده وجود دارد که با " مشخص شده اند + " و " - " به ترتیب. از آنها برای آزمایش شدت نور مادون قرمز درک شده توسط گیرنده استفاده می شود. مقدار را با ولتاژ بیان می کنند که به آن ولتاژ نور گفته می شود. نمودار آزمایشی (قرمز " + " ، سیاه " - ") مولتی متر را در ولتاژ گیرنده نور گیرنده اندازه گیری قرار دهید. سیستم لنز را به طور مکرر تنظیم کنید تا مقدار نور را به حداکثر برسانید. به این ترتیب وضعیت کاری کاوشگر در بهترین حالت است. سنسور مادون قرمز ، تشخیص مادون قرمز ، سنسور مادون قرمز پرتو. هنگامی که تشخیص مادون قرمز را انتخاب می کنید. شما باید بدانید که چگونه از آن استفاده کنید اما دان ' نگرانش نباش وقتی کالا را به شما تحویل می دهیم. ما کتابچه راهنمای انگلیسی را برای شما مجهز خواهیم کرد. خدمات فروش ما بسیار خوب است.  

سنسور مادون قرمز با کیفیت خوب

امکانات:
1. سنسور تک پرتو / آشکارساز تک پرتو برای درب کشویی اتوماتیک ، درب سیم پیچ ، پنجره های درب گاراژ استفاده می شود.
2. از یک فرستنده و یک گیرنده تشکیل شده و تقویت کننده یکپارچه می تواند یک پرتو مادون قرمز تولید کند. پرتوی مادون قرمز باریک (I یا II) می تواند از قطع شدن نور خارجی جلوگیری کند.
3. حتی در ارتفاع پایین (20-40 سانتی متر از کف) نصب می شود ، فاصله تشخیص نیز می تواند تضمین شود (5-15 متر).
4- پرتو تولید شده عملکرد درکی را برای درهای کشویی فراهم می کند. هنگامی که پرتو خود تشخیص قطع شود ، درب متوقف می شود و به سرعت معکوس می شود و به بیشترین عرض می رسد. درب باز می شود تا زمانی که پرتو شناسایی از سر گرفته شود. وقتی در کاملا بسته شد. استفاده از سنسور مادون قرمز با کیفیت خوب گسترده است.  

سنسور مادون قرمز با کیفیت خوب

 

 

 

 

 

 


 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us