نور ترافیک کنترل از راه دور برای فروش

نور ترافیک کنترل از راه دور برای فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نوبت
  • شماره سریال: nbjd212f-rc
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:کمان

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:USD175
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، انتقال بانکی، Alibaba Order Order، WeChat
  • جزئیات بسته:1cartons / 1set
  • توانایی تامین:3000 عدد / ماه
Contact Us

چراغ راهنمایی کنترل از راه دور  

نور ترافیک کنترل از راه دور Nostra با نوع دیگری.   مدل عادی 200mm بود & 300mm قرمز + سبز چراغ سبز با کنترل از راه دور. کاسه نور در داخل یک فرستنده. کنترل از راه دور یک گیرنده است.   تحت این وضعیت.   بدون نیاز به کنترل ترافیک و دکمه دستی.   کنترل از راه دور بزرگترین فاصله کنترل بود   800-1000   متر برای فرستنده   فاصله و تست مهندس ما چند بار.     چرا مشتری نور ترافیک کنترل از راه دور را انتخاب کرد؟   دلیل این بود که سیگنال انتقال بی سیم و بسیار راحت است   و بدون نیاز به حفاری جاده و خط اتصال.   همزمان. این می تواند برخی از هزینه های کار را ذخیره کند.   بدون نیاز به کنترل ترافیک و کابینت های کنترل کننده.   این می تواند هزینه ها و هزینه های حمل و نقل را ذخیره کند.

کنترل از راه دور ترافیک

2 تنظیم 200mm قرمز + سبز چراغ سبز با گیرنده 1PCS برای برنامه جاده.   2 زمانه 200mm قرمز + سبز ترافیک سبز رنگ نور رنگ متفاوت بود. مثلا. هنگامی که نور 1 نور قرمز بود، نور شماره 2 نور سبز بود. هنگامی که نور شماره 2 نور قرمز بود، نور شماره 1 نور قرمز بود. در این مورد. می تواند   اجتناب از حوادث ترافیکی و انتشار های جداگانه در هر جهت.   اگر شما می خواهید نور قرمز با عملکرد فلش. سپس باید یک فلاش را در داخل چراغ راهنمایی اضافه کنید.     مسکن کنترل از راه دور ترافیک نور از مواد PC ساخته شده است، که می تواند باز و بدون ابزار خاص دیگر نگهداری شود. این مشخصه با قدرت بالا، ثبات ابعاد، عایق الکتریکی، مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت سایشی مشخص می شود.   مزیت 200mm قرمز + سبز کنترل از راه دور کنترل از راه دور، مصرف انرژی کم بود و در دمای -40 درجه تا 70 درجه عمل می کرد.   نور ترافیک Nobtra حتی روشنایی & کروماتوگرافی استاندارد.  

کنترل از راه دور ترافیک

200mm چراغ سبز سبز قرمز سبز با کنترل از راه دور. مجموع با 4 دکمه. مانند.   اگر دکمه A را فشار دهید نور قرمز روشن خواهد شد. اگر دکمه B را فشار دهید، زرد   نور خواهد بود اگر دکمه C را فشار دهید، نور سبز روشن خواهد شد. اگر دکمه D را فشار دهید، نور خاموش خواهد شد.   این می تواند 220VAC یا 24VDC انجام دهد.   اگر می خواهید راه حل نورپردازی خورشیدی را بخواهید. این نیاز به تجهیز پانل خورشیدی و باتری دارد.   پنل نرمال خورشیدی 30 وات و 2 پیکسل   باتری لیتیوم 6600mAh. به منظور محافظت از نور ترافیک از آفتاب قوی. ما مواد خوب Sun Visor را تجهیز می کنیم. به منظور نصب چراغ راهنمایی در قطب نور. ما براکت های نصب شده و پیچ ها را تجهیز می کنیم.   برای مشتری کیفیت خوب برابر با نظم بیشتر بود. بنابراین ما بهترین تلاش خود را برای ارائه محصول با کیفیت خوب و خدمات فروش خوب امتحان خواهیم کرد.   ما تولید کننده سیگنال ترافیک LED، آشکارساز حلقه خودرو، دکمه فشار عابر پیاده، نور ترافیک قابل حمل یا سیستم کنترل هوشمند است. Nobtra 200mm قرمز + نور ترافیک سبز از راه دور سبز توسط بسیاری از مردم استقبال شد. تعداد پروژه های ما سال به سال افزایش می یابد.

کنترل از راه دور ترافیک

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us