چراغ راهنمایی و رانندگی 200 میلیمتری با چراغ راهنمای ضد آب IP65 برای فروش

چراغ راهنمایی و رانندگی 200 میلیمتری با چراغ راهنمای ضد آب IP65 برای فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: JD212F-2
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:85 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 1 ست (63 * 32 * 23 سانتی متر)
  • توانایی تامین:5000 قطعه در ماه
Contact Us

چراغ راهنمایی و رانندگی 200 میلی متر  

چراغ راهنمایی و رانندگی 200 میلیمتری با لنز شفاف و تار عنکبوت برای انتخاب شما. وقتی از تقاطع عبور می کنیم. می توانیم دیدیم که چراغ راهنمایی و رانندگی با توپ کامل ، چراغ راهنمایی پیکان ، چراغ راهنمایی برای عابران پیاده ، تایمر شمارش معکوس و دکمه فشار عابر پیاده و غیره وجود دارد. اما چراغ راهنمایی و رانندگی 200 میلی متری طبیعی است. منفعت شما می توانید 200 سیگنال چراغ راهنمایی و رانندگی مختلف را مشاهده کنید. مثلا.   200 میلی متر چراغ راهنمایی برای عابران پیاده ، 200 میلی متر چراغ راهنمایی با توپ کامل با تایمر شمارش معکوس و 200 میلی متر قرمز چراغ راهنمایی با شار بالا. به دلیل ظاهر چراغ راهنمایی. زندگی ما امن تر و تمدن تر می شود. ما می دانیم چراغ راهنمایی به چه معناست. با روشن شدن چراغ سبز صبورانه منتظر خواهیم ماند. اضافات فرآیند تولید چراغ سیگنال ترافیک بسیار پیچیده است. از خرید نور led و ساخت تخته PCB. هر مرحله مهم است. فقط به همه جزئیات توجه کنید. کیفیت محصولات ما تضمین می شود.

چراغ سیگنال ترافیک 200 میلی متری

 

در تقاطع های جاده از چراغ های راهنمایی استفاده می شود. با صدور دستورالعمل برای وسایل نقلیه یا عابران پیاده برای مسافرت یا توقف ، می توان ترافیک و جریان افرادی را که همزمان می آیند ، به حداقل رساند ، تا ظرفیت ترافیکی تقاطع ها بهبود یابد و جریان روان تقاطع ها تضمین شود. ایمنی چراغ های راهنمایی و رانندگی را می توان از نظر توزیع برنامه در سه دسته زیر طبقه بندی کرد. چراغ سیگنال وسیله نقلیه موتوری از سه رنگ سبز ، زرد و قرمز تشکیل شده است. وقتی چراغ سبز روشن است ، اجازه عبور خودرو وجود دارد ، اما وسیله نقلیه چرخشی نباید مانع عبور وسایل نقلیه مستقیم و عابر پیاده شود. هنگامی که چراغ زرد روشن است ، وسیله نقلیه ای که از خط توقف عبور کرده است می تواند به عبور خود ادامه دهد. وقتی چراغ قرمز روشن است ، هیچ ترافیکی مجاز نیست. بیشتر چراغ های راهنمایی در تقاطع های شهر چراغ های سیگنال وسایل نقلیه موتوری هستند. کیفیت نور سیگنال ترافیک 200 میلی متر خوب است.  

چراغ سیگنال ترافیک 200 میلی متری

چراغ سیگنال خط از یک چراغ پیکان سبز و یک چراغ چنگال قرمز یا یک چراغ پیکان قرمز تشکیل شده است. وقتی چراغ پیکان سبز روشن است ، به وسیله نقلیه در لاین اجازه داده می شود تا جهت مشخص شده را عبور دهد. وقتی چراغ قرمز چنگال یا چراغ پیکان قرمز روشن است ، تردد در خط ممنوع است. ورودی روگذر ، ورودی دروازه عوارضی   چراغ سیگنال عابر پیاده. جنبه 200 میلی متر از چراغ راهنمایی ، چراغ راهنمایی پارکینگ. علامت گذرگاه از نور سبز و نور قرمز تشکیل شده است. چراغ راهنمایی به رنگ قرمز و سبز 200 میلی متری هنگامی که چراغ سبز روشن است ، عابران پیاده مجاز به عبور از گذرگاه هستند.   با روشن شدن چراغ قرمز ، ورود عابر پیاده به معابر ممنوع است. با این حال ، اگر آنها وارد گذرگاه شده باشند ، می توانند همچنان در خط میانی جاده رد شوند یا منتظر بمانند. برای تقاطع محل نصب چراغ سبز پیکان ، جهت فلش را مشاهده کنید. پیکان چراغ سبز به سمت راست فقط می تواند در مسیر پیچ راست به راست بپیچد. با این حال ، چراغ راهنمایی رانندگی 200 میلی متر ، برخی از خطوط می توانند یک چرخش مستقیم و راست باشند ، بنابراین ما می توانیم به سمت راست نیز بپیچیم. به همین ترتیب ، چراغ سبز پیکان که مستقیماً باعث می شود ، ما فقط می توانیم از جاده مستقیم عبور کنیم ، نمی توانیم مستقیم در مسیر پیچ راست برویم.

چراغ سیگنال ترافیک 200 میلی متری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us