چراغ سیگنال ترافیک LED 200 میلی متری با چراغ راهنمای ضد آب IP65

چراغ سیگنال ترافیک LED 200 میلی متری با چراغ راهنمای ضد آب IP65

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: JD212-2
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:86 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 1 ست (64 * 32 * 23 سانتی متر
  • توانایی تامین:3000 قطعه در ماه
Contact Us

چراغ سیگنال ترافیک LED 200 میلی متری  

200 میلی متر چراغ راهنمایی و رانندگی LED با مصرف کم. چراغ های راهنمایی LED 200 میلی متری می توانند در شرایط شدید آب و هوایی مانند روشنایی مداوم ، باران و گرد و غبار ، شاخص های دید و عملکرد خوبی را حفظ کنند. نوری که توسط نور تک رنگ LED ساطع می شود ، بنابراین نیازی به استفاده از تراشه های رنگی برای تولید رنگ های سیگنال قرمز ، زرد و سبز نیست. چراغ های ساطع شده از LED دارای هدایت و زاویه واگرایی خاصی هستند و در نتیجه استفاده از لامپ سیگنال سنتی را از بین می برد. آینه کروی این ویژگی LED توهم چراغ های سیگنال سنتی (که معمولاً به عنوان نمایشگر کاذب شناخته می شوند) و کمرنگ شدن تراشه های رنگ را برطرف می کند ، که باعث بهبود کارایی نور می شود. مزیت منبع نور LED در صرفه جویی در انرژی بسیار مشهود است. یکی از ویژگی های قابل توجه آن مصرف کم انرژی است. این برای استفاده از چراغ روشنایی بسیار معنی دار است. چراغ راهنمایی LED تقریباً 100٪ LED ' انرژی تحریک به نور مرئی تبدیل می شود. در مقایسه ، 80٪ لامپ های رشته ای از بین می روند و فقط 20٪ از آنها به نور مرئی تبدیل می شوند. LED ها توسط انرژی الکتریکی مستقیماً به منابع نوری تبدیل می شوند و در نتیجه گرمای بسیار کمی ایجاد می کنند و تقریباً هیچ گرمی ایجاد نمی کنند. سطح خنک کننده چراغ راهنمایی LED می تواند از سوختگی پرسنل نگهداری جلوگیری کند و می تواند عمر طولانی تری داشته باشد.

چراغ سیگنال راهنمایی و رانندگی 200 میلی متر

چراغ های راهنمایی قسمت مهمی از علائم راهنمایی و رانندگی هستند و زبان اصلی ترافیک جاده ها هستند. چراغ های راهنمایی از چراغ قرمز (ترافیک ممنوع) ، چراغ سبز (برای اجازه) و چراغ زرد (برای هشدار) تشکیل شده اند. به: چراغ های سیگنال وسایل نقلیه موتوری ، چراغ های سیگنال وسایل نقلیه غیر موتوری ، چراغ های سیگنال عبور عابر پیاده ، چراغ های سیگنال خط ، چراغ های نشانگر جهت ، چراغ های هشدار دهنده فلش ، چراغ های سیگنال عبور از هواپیما و راه آهن تقسیم می شوند چراغ راهنمایی و رانندگی جاده دسته ای از محصولات ایمنی ترافیک است. آنها ابزاری مهم برای تقویت مدیریت ترافیک جاده ای ، کاهش تصادفات رانندگی ، بهبود کارایی استفاده از جاده ها و بهبود شرایط ترافیکی هستند. مناسب برای تقاطع هایی مانند تقاطع ها و T شکل. با راهنمایی کنترل سیگنال ترافیک جاده ای ، وسایل نقلیه و عابران پیاده را برای عبور ایمن و منظم راهنمایی می کند. چراغ سیگنال LED 200 میلی متری با براکت های شکل C و L. 200 میلی متر چراغ راهنمایی قرمز-سبز با براکت های C و L شکل ، 2 چراغ راهنمایی ، چراغ راهنمایی 200 میلی متر.  

200 میلی متر چراغ سیگنال راهنمایی و رانندگی

در اوایل ، فقط دو رنگ قرمز و سبز وجود داشت. بعداً ، پس از بهبود ، چراغ زرد اضافه شد. نور قرمز نشان دهنده توقف ، نور زرد نشان دهنده آماده سازی و نور سبز نشان دهنده عبور است. از سه رنگ استفاده شده است. از یک طرف ، این سه رنگ اصلی ، چراغ سیگنال راهنمایی 200 میلی متر است و رنگ های دیگر نیز بر این اساس منتقل می شوند. از سوی دیگر. استفاده از این سه رنگ به عنوان شماره ارتباط نیز مربوط به افراد است ' ساختار بصری و واکنشهای روانشناختی. استفاده از LED برای چراغ های راهنمایی چشم انداز خوبی برای توسعه دارد و از آنجا که چراغ های راهنمایی پیشرفت روان ترافیک شهری را کنترل می کنند. تقریباً هر سال ، تعداد زیادی از چراغ های راهنمایی باید به روز شوند ، که بازار و سود چشمگیری را برای چراغ های راهنمایی به ارمغان می آورد ، به تولید و طراحی LED کمک می کند و کل صنعت LED را تحریک می کند.

200 میلی متر چراغ سیگنال راهنمایی و رانندگی

 

 

 


 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us