سیم پیچ تشخیص حلقه با کوئل حلقه ردیاب وسیله نقلیه با واکنش سریع

سیم پیچ تشخیص حلقه با کوئل حلقه ردیاب وسیله نقلیه با واکنش سریع
سیم پیچ تشخیص حلقه با کوئل حلقه ردیاب وسیله نقلیه با واکنش سریع

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LC
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 5 دایره
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 دایره / 305 متر
  • توانایی تامین:3000،000 قطعه در ماه
Contact Us

سیم پیچ تشخیص حلقه  

سیم پیچ تشخیص حلقه. هنگام ساخت سیم پیچ ، طول سیم کافی را برای اتصال به سنسور حلقه و اطمینان از عدم اتصال در وسط ، بگذارید. پس از سیم پیچ شدن سیم کویل ، کابل باید به صورت یک جفت محکم پیچ خورده ساخته شود ، که حداقل 1 متر نیاز به 20 بار پیچاندن دارد. در غیر این صورت ، خروجی های پیچ خورده خروجی تداخلی را ایجاد می کند که مقدار القایی سیم پیچ را ناپایدار می کند. طول سرب خروجی به طور کلی نباید از 5 متر بیشتر باشد. از آنجا که با افزایش طول سرب ، حساسیت سیم پیچ تشخیصی کاهش می یابد. بنابراین طول کابل سرب تا حد ممکن کوتاه است. سیم پیچ تشخیص حلقه ، فیدر سرب سیم پیچ و ظرفیت ردیاب خودرو یک مدار نوسان LC را تشکیل می دهد. ردیاب سیم پیچ زمینی فرکانس نوسان مدار نوسان LC را تشخیص می دهد. اگر فرکانس نوسان نسبت به فرکانس مرجع تغییر کند ، آشکارساز زمین تشخیص می دهد که وسیله نقلیه ای در حال عبور است ، بنابراین اطمینان حاصل شود که تغییر فرکانس نوسان تنها کلید موفقیت در شناسایی ردیاب زمین است ورود وسیله نقلیه به سیم پیچ.  

سیم پیچ تشخیص حلقه

سیم پیچ تشخیص حلقه وسیله نقلیه باید مستطیلی باشد ، مگر اینکه شرایط اجازه آن را ندهد. دو ضلع طولانی عمود بر جهت حرکت وسیله نقلیه (فلز) هستند و فاصله بین آنها 1 متر توصیه می شود. طول ضلع طولانی به عرض جاده بستگی دارد و معمولاً 0.5 متر باریکتر از عرض جاده است. تعداد دور سیم پیچ 4 یا 6 دور است. اگر دو سیم پیچ در مجاورت یکدیگر باشد ، هنگام خاموش شدن کابل ، یک چرخش 4 ، یک چرخش 6 چرخشی انجام می شود و طول کافی برای اتصال به سنسور حلقه و اطمینان از عدم اتصال در وسط باقی می ماند. پس از پیچاندن سیم پیچ سیم پیچ آشکارساز حلقه ، کابل را از طریق شکاف سرب خارج کنید. لیدهای خروجی به صورت پیچ های محکم هستند ، حداقل 1 متر 20 بار پیچ خورده اند. حداکثر طول سرب نباید از 10 متر بیشتر باشد. از آنجا که با افزایش طول سرب از حساسیت سیم پیچ تشخیصی کاسته می شود ، طول کابل سرب باید تا حد ممکن کوتاه باشد. پس از دفن شدن سیم پیچ ، آن را با سیمان یا آسفالت آب بندی می کنند.

سیم پیچ تشخیص حلقه

 

تشخیص حلقه   سیم پیچ ابتدا با برش شیار روی سطح جاده با برش جاده دفن می شود. برای جلوگیری از آسیب دیدن گوشه ها به کابل سیم پیچ ، یک پخ 45 درجه را در چهار گوشه انجام دهید. عرض شیارزنی به طور کلی 4 تا 8 میلی متر و عمق 30 تا 50 میلی متر است. همچنین یک سیم پیچ را به طرف سیم پیچ برای سرب سیم پیچ برش دهید. با این حال ، باید توجه داشت که آب یا مایعات دیگر باید در شیار نفوذ کنند. هنگام پیچیدن سیم پیچ زمین ، سیم پیچ زمین باید صاف شود ، اما خیلی محکم و نزدیک به پایین شیار کشیده نشود. پس از زخم شدن سیم پیچ ، سرب خروجی پیچ خورده از طریق شکاف سرب خارج می شود.

سیم پیچ تشخیص حلقه

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us