سیم پیچ حلقه یاب فروش گرم با سیم پیچ حلقه یاب با کیفیت خوب.

سیم پیچ حلقه یاب فروش گرم با سیم پیچ حلقه یاب با کیفیت خوب.
سیم پیچ حلقه یاب فروش گرم با سیم پیچ حلقه یاب با کیفیت خوب.

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LC
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 305 متر
  • توانایی تامین:300،000،0000 متر در ماه
Contact Us

سیم پیچ حلقه یاب فروش گرم

سیم پیچ حلقه یاب فروش گرم.   در شرایط ایده آل (صرف نظر از تأثیر همه عوامل محیطی) ، تعبیه سیم پیچ سلف فقط اندازه منطقه (یا محیط) و تعداد چرخش ها را بدون توجه به مواد سیم در نظر می گیرد. با این حال ، در مهندسی عملی ، مقاومت مکانیکی سیم و مشکلات ضد پیری در دمای بالا و پایین باید در نظر گرفته شود. در بعضی از محیط ها ، مقاومت در برابر خوردگی اسید و قلیایی نیز باید در نظر گرفته شود. به دلیل پیری سیم یا مقاومت کششی کافی برای آسیب رساندن به سیم ، ردیاب خودرو به درستی کار نخواهد کرد. در پروژه واقعی ، توصیه می شود از سیم پیچ حلقه فروش گرم استفاده شود سیم مفتول با درجه حرارت بالا تفلون بالاتر از 0.75-1.0 میلی متر است. معمولاً سیم پیچ تشخیص باید مستطیل شکل باشد. دو ضلع بلند عمود بر جهت حرکت اجسام فلزی هستند و فاصله بین آنها 1 متر توصیه می شود. طول ضلع طولانی به عرض جاده بستگی دارد و معمولاً انتهای آن 0.3 تا 1 متر از فاصله جاده باریکتر است.

سیم پیچ ردیاب حلقه فروش گرم

به منظور کارکرد بهینه ردیاب ، القایی از حلقه عمده فروش   سیم پیچ باید بین 100uH و 300uH نگهداری شود. در شرایطی که القا سیم پیچ حلقه ثابت است ، تعداد دور سیم پیچ رابطه مهمی با محیط دارد. هرچه محیط کوچکتر باشد تعداد دور بیشتر می شود. مواد فلزی مانند خطوط لوله کابل های مختلف ، میله های فولادی و پوشش های فاضلاب ممکن است در زیر جاده دفن شوند که این امر بر مقدار القایی واقعی سیم پیچ تأثیر زیادی خواهد گذاشت ، بنابراین داده های جدول فوق فقط برای مرجع کاربر است. در ساخت واقعی ، کاربر باید از تستگر القایی استفاده کند تا در واقع اندوکتانس سیم پیچ القایی را آزمایش کند تا تعداد واقعی چرخش در ساخت را تعیین کند ، تا زمانی که اندوکتانس نهایی سیم پیچ در یک محدوده کاری معقول باشد (به عنوان مثال بین 100uH و 300uH) هنگام پیچیدن سیم پیچ ، طول سیم کافی را برای اتصال به سنسور حلقه باقی بگذارید و اطمینان حاصل کنید که هیچ اتصالی در وسط وجود ندارد. پس از پیچاندن سیم کویل ، کابل سرب باید به صورت یک جفت محکم پیچ خورده ساخته شود و حداقل به 20 بار چرخش 1 متری نیاز دارد. در غیر این صورت ، سیمهای خروجی بدون پیچ خورده خشک می شوند و باعث می شوند مقدار القایی سیم پیچ حلقه آشکارساز داغ بی ثبات شود. طول سرب خروجی به طور کلی نباید از 5 متر بیشتر باشد. از آنجا که با افزایش طول سرب از حساسیت سیم پیچ تشخیصی کاسته می شود ، طول کابل سرب باید تا حد ممکن کوتاه باشد.

سیم پیچ ردیاب حلقه فروش گرم

اصل عمل این است: ابتدا یک شیار دایره ای روی زمین ایجاد کنید ، قطر آن حدود 1 متر است ، یا یک شیار مستطیل شکل با مساحت مساوی ، جاسازی دو یا سه دور سیم در شیار ، که یک سیم پیچ آشکارساز حلقه فروش داغ است ، سطح. این سیم پیچ بخشی از مدار نوسان است که از مدار نوسانی تشکیل شده است. فرکانس   اسیلاتور را می توان با تبدیل سیگنال نوسانی به یک مدار اندازه گیری فرکانس متشکل از یک میکرو رایانه واحد اندازه گیری کرد. هنگامی که یک جسم بزرگ فلزی مانند اتومبیل در حال عبور است ، تغییر فرکانس نوسان در اثر تغییر محیط فضایی ایجاد می شود (فرکانس نوسان در صورت وجود یک جسم فلزی افزایش می یابد) ، و میکرو رایانه تک تراشه می تواند اندازه گیری کند مقدار فرکانس تغییر ، یعنی می توان درک کرد که ماشین از آنجا عبور می کند.

سیم پیچ ردیاب حلقه فروش گرم

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us