کویل ردیاب حلقه دروازه با کویل حلقه ای با کیفیت خوب برای فروش

کویل ردیاب حلقه دروازه با کویل حلقه ای با کیفیت خوب برای فروش
کویل ردیاب حلقه دروازه با کویل حلقه ای با کیفیت خوب برای فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LC
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 دایره (300 متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

کویل ردیاب حلقه دروازه

کویل ردیاب حلقه گیت با کیفیت خوب. در شرایط ایده آل (صرف نظر از تأثیر تمام عوامل محیطی) ، تعبیه سیم پیچ سلف فقط اندازه منطقه (یا محیط) و تعداد چرخش ها را بدون توجه به مواد سیم در نظر می گیرد. با این حال ، در مهندسی عملی ، مقاومت مکانیکی سیم و مشکلات ضد پیری در دمای بالا و پایین باید در نظر گرفته شود. در بعضی از محیط ها ، مقاومت در برابر خوردگی اسید و قلیایی نیز باید در نظر گرفته شود. به دلیل پیری سیم پیچ ردیاب حلقه دروازه (سیم) یا مقاومت کششی کافی برای آسیب رساندن به سیم ، ردیاب خودرو به درستی کار نخواهد کرد. در پروژه واقعی توصیه می شود از سیم نرم تفلون با درجه حرارت بالا بالای 0.75-1.0 میلی متر استفاده کنید.

سیم پیچ آشکارساز حلقه دروازه

معمولاً سیم پیچ حلقه یاب باید مستطیلی باشد. دو ضلع بلند عمود بر جهت حرکت اجسام فلزی هستند و فاصله بین آنها 1 متر توصیه می شود.   طول ضلع طولانی به عرض جاده بستگی دارد و معمولاً انتهای آن 0.3 تا 1 متر از فاصله جاده باریکتر است. به منظور کارکرد بهینه ردیاب ، باید اندوکتانس سیم پیچ آشکارساز حلقه دروازه را بین 100uH و 300uH نگه داشت. در شرایطی که القا سیم پیچ حلقه ثابت است ، تعداد دور سیم پیچ آشکارساز حلقه ترافیک   رابطه مهمی با محیط دارد هرچه محیط کوچکتر باشد تعداد دور بیشتر می شود. مواد فلزی مانند خطوط لوله کابل های مختلف ، میله های فولادی و پوشش های فاضلاب ممکن است در زیر جاده دفن شوند ، که این امر بر مقدار القایی واقعی سیم پیچ تأثیر زیادی خواهد گذاشت ، بنابراین داده های جدول فوق فقط برای مرجع کاربر است. در ساخت واقعی ، کاربر باید از تستر القایی استفاده کند تا در واقع اندوکتانس سیم پیچ القایی را آزمایش کند تا تعداد واقعی چرخش در ساخت را تعیین کند ، تا زمانی که اندوکتانس نهایی سیم پیچ در یک محدوده کاری معقول باشد (به عنوان مثال بین 100uH و 300uH)   هنگام پیچیدن سیم پیچ ، طول سیم کافی را برای اتصال به سنسور حلقه باقی بگذارید و اطمینان حاصل کنید که هیچ اتصالی در وسط وجود ندارد. پس از پیچاندن سیم کویل ، کابل سرب باید به صورت یک جفت محکم پیچ خورده ساخته شود و حداقل به 20 بار چرخش 1 متری نیاز دارد. در غیر این صورت ، سرب های خروجی بدون پیچ خورده خشک می شوند و باعث می شوند مقدار القایی سیم پیچ ناپایدار باشد. طول سرب خروجی به طور کلی نباید از 5 متر بیشتر باشد. از آنجا که با افزایش طول سرب از حساسیت سیم پیچ تشخیصی کاسته می شود ، طول کابل سرب تا حد ممکن کوتاه است.

سیم پیچ آشکارساز حلقه دروازه

سیم پیچ آشکارساز حلقه دروازه را به شرح زیر ایجاد کنید:
1. خوب است که یک لایه ماسه ریز به ضخامت 0.5 سانتی متر در پایین سیم پیچ تمیز شده و شیار سرب قرار دهید تا از برش سیم برای مدت طولانی از گوشه های سخت پایین شیار جلوگیری کنید.
2 ، سیم سیم پیچ مناسب را انتخاب کنید ، مورد نیاز: تخمگذار سیم نقره ای با درجه حرارت بالا ، پوست مقاوم در برابر سایش ، درجه حرارت بالا ، ضد آب است ، مانند انتخاب سیم ضد آتش.
3. سیم های 4 ~ 6 (دایره) را در جهت عقربه های ساعت در شکاف سکه قرار دهید. هرچه ناحیه سیم پیچ بزرگتر باشد تعداد چرخش ها کمتر می شود. سیم های قرار گرفته در شکاف ها باید شل باشند ، استرس نداشته باشند و محکم به پایین شکاف ها فشار داده شوند.

سیم پیچ آشکارساز حلقه دروازه


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us