سیم پیچ حلقه یاب وسیله نقلیه برای تشخیص ترافیک در فروش

سیم پیچ حلقه یاب وسیله نقلیه برای تشخیص ترافیک در فروش
سیم پیچ حلقه یاب وسیله نقلیه برای تشخیص ترافیک در فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LC
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:75 دلار
  • حداقل سفارش: 1 مجموعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 دایره (305 متر)
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

سیم پیچ حلقه یاب خودرو

اصل کار سیم پیچ حلقه یاب خودرو. قبل از معرفی اصل ردیاب کویل زمین سنج ، ما به معرفی کویل زمین سنج می پردازیم. “ تشخیص ترافیک   سیم پیچ ” یک مدار نوسان است. به گونه ای ساخته شده است که یک شیار دایره ای شکل روی زمین ، به قطر حدود 1 متر یا یک شیار مستطیل شکل با مساحت قابل مقایسه تشکیل شده و دو تا سه دور سیم در شیار مدفون شده است ، که یک سیم پیچ تشخیص حلقه است دفن شده در زمین ' سطح ، این سیم پیچ بخشی از یک مدار نوسان است. از مدار نوسانی و خازن تشکیل شده است. اصل این است که نوسان پایدار و قابل اعتماد است. این سیگنال نوسانی از طریق تبدیل به مدار اندازه گیری فرکانس متشکل از میکرو رایانه تک تراشه ارسال می شود. فرکانس این اسیلاتور را اندازه بگیرید. هنگامی که یک جسم بزرگ فلزی مانند اتومبیل از آن عبور می کند ، تغییر فرکانس نوسان در اثر تغییر محیط فضایی ایجاد می شود (فرکانس نوسان در صورت وجود یک جسم فلزی افزایش می یابد) ، و این تغییر به عنوان تایید سیگنال ماشین از طریق " حلقه یاب   سیم پیچ " ، و از فاصله زمانی بین شروع و پایان سیگنال می توان به نوبه خود ، برای اندازه گیری سرعت ماشین استفاده کرد. این " است سیم پیچ ردیاب حلقه خودرو. " نکته اصلی در این فناوری این است که اسیلاتور طراحی شده پایدار و قابل اعتماد است و با عبور اتومبیل فرکانس به طور قابل توجهی تغییر می کند.

سیم پیچ ردیاب حلقه خودرو

پل وزنه الکترونیکی یک مدار نوسانی است که تشخیص می دهد سرعت عبور ماشین از آن وجود دارد یا خیر. اصل عمل این است: ابتدا یک شیار دایره ای شکل روی زمین ، به قطر حدود 1 متر یا یک شیار مستطیل شکل با مساحت مساوی ایجاد کنید ، دو یا سه دور سیم را در شیار تعبیه کنید ، که یک سیم پیچ القایی دفن شده روی سطح را تشکیل می دهد. این سیم پیچ بخشی از مدار نوسان است که از مدار نوسانی تشکیل شده است. فرکانس نوسان ساز را می توان با تبدیل سیگنال نوسانی به مدار سنجش فرکانس متشکل از یک میکرو رایانه منفرد اندازه گیری کرد.

سیم پیچ ردیاب حلقه خودرو

هنگامی که یک جسم بزرگ فلزی مانند اتومبیل در حال عبور است ، تغییر فرکانس نوسان در اثر تغییر محیط فضایی ایجاد می شود (فرکانس نوسان در صورت وجود یک جسم فلزی افزایش می یابد) ، و میکرو رایانه تک تراشه می تواند اندازه گیری کند مقدار فرکانس تغییر ، یعنی می توان درک کرد که ماشین از آنجا عبور می کند. . در عین حال می توان از فاصله زمانی بین ابتدا و انتهای این سیگنال برای اندازه گیری سرعت حرکت ماشین استفاده کرد.   وقتی سیم پیچ ردیاب حلقه وسیله نقلیه را انتخاب می کنیم. ما کیفیت را در نظر خواهیم گرفت.   در صورت تضمین کیفیت سیم پیچ ردیاب خودرو. سپس مشتری ما برخی از تعمیرات را کاهش می دهد   هزینه.   از این رو.   در صورت نیاز به کویل ردیاب حلقه وسیله نقلیه سفارش دهید. لطفا برای ارتباط با ما راحت باشید. ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد  

سیم پیچ ردیاب حلقه خودرو

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us