سنسور تشخیص خودرو با شناسایی ترافیک حساسیت بالا

سنسور تشخیص خودرو با شناسایی ترافیک حساسیت بالا
سنسور تشخیص خودرو با شناسایی ترافیک حساسیت بالا

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:شریف
  • شماره سریال: LD-100
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:CE

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:USD39
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، Western Union، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

سنسور تشخیص خودرو

سنسور تشخیص خودرو   یک وسیله نقلیه هوشمند دیجیتال کوال القایی، به طور عمده برای تشخیص حضور و عبور وسیله نقلیه استفاده می شود. حالت حضور، حالت خروجی پالس، تنظیم حساسیت اتوماتیک، سطح حساسیت و انتخاب فرکانس را می توان با دکمه تنظیم مجدد، رله خروجی قابل تنظیم و رله خروجی پالس تنظیم کرد.   تنظیم حساسیت با استفاده از یک کلید DIP در پانل برای مجموع 4 سطح. ابتدا حساسیت به سطح پایین تر را در زمان اجرا تنظیم کنید. اگر آزمون حسگر تشخیص خودرو   پس از آزمون واقعی پاسخ نمی دهد، حساسیت با یک مرحله افزایش می یابد. این تا زمانی که دستگاه آشکارساز خودرو پایدار است و به درستی کار می کند، تکرار می شود. کاربر می تواند فرکانس عملکرد کویل را تغییر دهد تا از تداخل کویل های مجاور یا فرکانس های محیط جلوگیری شود. اگر حساسیت به & ldquo؛ پایین & rdquo؛ تنظیم شده است یا & ldquo؛ متوسط-کم & rdquo ؛، اگر «مرگ جعلی» هنوز هم اتفاق می افتد، DIP7 را از کلید DIP به ON بکشید تا زمانی که ماشین در کویل تشخیص داده شود، حساسیت به طور خودکار به بالاترین درجه می رسد. تشخیص نور ترافیک   بعد از خروج از سیم پیچ، به حساسیت قبلا تنظیم می شود. این عملکرد هنگامی غیرفعال می شود که DIP7 خاموش است. این تابع برای وسایل نقلیه با شاسی بالا مانند کامیون های بزرگ یا تریلر غیر فعال است، به طوری که برای جلوگیری از وضعیت که در آن اهرم ترمز می افتد در اوایل زمانی که وسیله نقلیه به طور کامل منتقل سیم پیچ است.

سنسور تشخیص خودرو

 

فرآیند تولید سنسور تشخیص خودرو. اول، تهیه جزء، سپس بازرسی ورودی است. تولید SMD، جوشکاری مونتاژ، آزمایش اولیه، اگر محصول بد باشد، ما آزمایش و تعمیر می کنیم. اگر خوب است. این شروع به سن 72 ساعت. آزمون دوم اگر. اگر محصول بد باشد، آن را تعمیر کنید. اگر خوب است، پس از جمع آوری پوسته، بازرسی سوم، اگر محصول با کیفیت بالا، بسته به مدت طولانی حمل می شود.

سنسور تشخیص خودرو

سنسور تشخیص خودرو ما بر مبنای اصل اصلاح شده است، عملکرد پایدارتر است، سوئیچ شماره گیری سه دیجیتال برای برآورده کردن نیازهای مختلف تاخیر. این شرکت هر یک از آشکارسازهای خودرو را برای آزمایش آزمایشات با درجه حرارت بالا و پایین، آزمایشهای ارتعاش و آزمایشهای پیری طولانی قبل از حمل، تولید می کند. آشکارساز خودرو برای جبران درجه حرارت و اصلاح طراحی شده است. به طور معمول در شمال شرقی یا روسیه و سایر مناطق به صورت منفی 40 درجه کار کنید. با توجه به حمل و نقل زمان در خارج از کشور. بنابراین، لطفا مطمئن شوید کالا را در مقابل پیک و علامت چک کنید. هنگامی که ظاهر جعبه و محصول یافت می شود غلط است. لطفا فورا تصویری برای ما ارسال کنید ما وضعیت را با حمل و نقل بین المللی بررسی خواهیم کرد. و به شما یک وعده رضایت بخش داده است. مدت زمان تولید تشخیص خودرو بزرگتر از دیگران است. از آنجا که روش زیادی دارد کیفیت سیستم تشخیص خودرو اصیل همیشه خوب است و ما اطمینان داریم که در آینده نزدیک. محصول ما توسط افراد بیشتری شناخته می شود. و افراد بیشتر و بیشتر سفارش سنسور تشخیص خودرو را می دهند.    

سنسور تشخیص خودرو

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعتی Mingjinhai، جاده Tangtou، شهر Shiyan، Bao \ 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us