سنسور تشخیص وسیله نقلیه با حساسیت بالا در تشخیص ترافیک

سنسور تشخیص وسیله نقلیه با حساسیت بالا در تشخیص ترافیک
سنسور تشخیص وسیله نقلیه با حساسیت بالا در تشخیص ترافیک

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: LD-100
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:39 دلار
  • حداقل سفارش: 5 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:25 مجموعه / CTN
  • توانایی تامین:3000 در هر ماه
Contact Us

سنسور تشخیص وسیله نقلیه

سنسور تشخیص وسیله نقلیه   یک ردیاب وسیله نقلیه هوشمند دیجیتال سیم پیچ القایی ، عمدتا برای تشخیص حضور و عبور وسایل نقلیه استفاده می شود. حالت حضور ، حالت خروجی پالس ، تنظیم خودکار حساسیت ، سطح حساسیت و انتخاب فرکانس را می توان با دکمه تنظیم مجدد ، رله خروجی قابل تنظیم و رله خروجی پالس تنظیم کرد.   تنظیم حساسیت در کل برای 4 سطح از یک سوئیچ DIP روی صفحه استفاده می کند. ابتدا حساسیت را در زمان اجرا روی یک سطح پایین تنظیم کنید. اگر تست سنسور تشخیص خودرو   پس از آزمون واقعی پاسخ نمی دهد ، حساسیت یک مرحله افزایش می یابد. این کار تا زمانی که ردیاب خودرو پایدار و به درستی کار نکند ، تکرار می شود. کاربر می تواند فرکانس کاری سیم پیچ را تغییر دهد تا از تداخل سیم پیچ های مجاور یا فرکانس های محیط جلوگیری کند. اگر حساسیت روی | 00468 تنظیم شود | کم ” یا “ متوسط ​​کم ” ، اگر “ مرگ جعلی ” هنوز اتفاق می افتد ، DIP7 کلید DIP را به حالت روشن بکشید تا وقتی ماشین روی سیم پیچ شناسایی شد ، حساسیت به طور خودکار به بالاترین درجه برسد. تشخیص چراغ راهنمایی   پس از خروج از سیم پیچ به حساسیت تنظیم شده قبلی باز می گردد. با خاموش شدن DIP7 این عملکرد غیرفعال می شود. این عملکرد برای وسایل نقلیه دارای شاسی بلند مانند کامیون های بزرگ یا تریلر غیرفعال است ، به طوری که از ابتلا به شرایط اولیه سقوط اهرم ترمز در هنگام عبور نکردن کامل ماشین از سیم پیچ جلوگیری می کند.

سنسور تشخیص خودرو

 

فرآیند تولید سنسور تشخیص وسیله نقلیه ما. اولین مورد تهیه قطعات است ، سپس بازرسی ورودی است. تولید SMD ، جوشکاری مونتاژ ، آزمایش اولیه ، اگر محصول بدی باشد ، ما آزمایش و تعمیر می کنیم. اگر خوب باشد 72 ساعت پیر شد. آزمون دوم اگر. اگر محصول بدی است ، آن را تعمیر کنید. اگر خوب است ، پس از جمع آوری پوسته ، بازرسی سوم ، اگر محصول با کیفیت بالا باشد ، بسته بندی برای مدت طولانی حمل می شود.

سنسور تشخیص خودرو

سنسور تشخیص وسیله نقلیه ما بر اساس نسخه اصلی تجدید نظر شده است ، عملکرد پایدارتر است ، سوئیچ شماره گیری سه دیجیتال برای پاسخگویی به نیازهای مختلف تأخیر شما. این شرکت هر ردیاب خودرو را برای گذراندن آزمایشات دمای بالا و پایین ، آزمایش لرزش و آزمایشات پیر شدن طولانی مدت قبل از حمل و نقل تولید می کند. ردیاب خودرو برای جبران و اصلاح دما طراحی شده است. طبق معمول در شمال شرقی یا روسیه و سایر مناطق در منفی 40 درجه کار کنید. با توجه به حمل و نقل زمان به خارج از کشور. بنابراین ، لطفاً کالاهای جلوی پیک و تابلو را حتماً چک کنید. به محض این که ظاهر جعبه و محصول شلخته است. لطفا سریعا یک عکس برای ما بفرستید ما با حمل و نقل بین المللی بار وضعیت را بررسی خواهیم کرد. و قول رضایت بخشی به شما بدهم. زمان تولید اشراف نجیب خودرو بیشتر از دیگران است. زیرا رویه زیادی دارد. و کیفیت سیستم تشخیص اشراف خودرو همیشه خوب است و ما اطمینان داریم که در آینده نزدیک. محصول ما توسط افراد بیشتری شناخته خواهد شد. و بیشتر و بیشتر مردم سنسور تشخیص وسیله نقلیه ما را سفارش می دهند.    

سنسور تشخیص خودرو

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us