سنسور بازرگانی مادون قرمز به خوبی برای سیستم پارکینگ استفاده می شود

سنسور بازرگانی مادون قرمز به خوبی برای سیستم پارکینگ استفاده می شود

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نوبا
  • شماره سریال: nbgs-01
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:ce

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:USD65-USD110
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، انتقال بانکی، Alibaba Order Order، WeChat
  • جزئیات بسته:1cartons / 1set
  • توانایی تامین:3000piece / ماه
Contact Us

دروازه مادون قرمز   سنسور بازکن

دروازه مادون قرمز   سنسور بازکن با خوب   (همچنین به نام حصار الکترونیک یا حصار مادون قرمز نامیده می شود) (همچنین نامیده می شود " نرده مادون قرمز ") نوعی پرتو مادون قرمز فعال است که از پرتوهای مادون قرمز متعدد به پرتو استفاده می کند و فرستنده ارسال می شود " تشخیص بخش انتشار و زمان کم فرکانس " به گیرنده هنگامی که یک فرد یا جسم هر دو یا چند پرتو مجاور از نور منتشر شده توسط فرستنده را برای بیش از 2 ثانیه مسدود می کند، گیرنده بلافاصله یک سیگنال هشدار را خروجی می کند. هنگامی که یک حیوان کوچک یا یک جسم کوچک یکی از پرتوهای نور را مسدود می کند، زنگ هشدار بدون سیگنال هشدار خواهد شد خروجی. 002 | قفس آهن " و سوئیچ های کنترل مغناطیسی درب و پنجره سنتی، آشکارسازهای پرده و سایر محصولات مورد استفاده در دفاع فنی سنتی. این یک تابع با کنترل های مختلف ضد سرقت ضد سرقت را تشکیل می دهد. سیستم زنگ خطر ضد سرقت قدرتمند. با توجه به اصل کار خود، می توان آن را برای اهداف متعدد مانند تشخیص وسیله نقلیه در ورودی و خروج از پارکینگ داخلی گسترش داد. سیستم پارکینگ سیستم تشخیص سنسور مادون قرمز 15 متر برای فعالیت های در فضای باز بود و فاصله تشخیص 25 متر برای فعالیت های داخلی بود.   مادون قرمز   ولتاژ کار سنسور درب بازکن GATED 12-24VDC بود.   کار خوب با سیستم زنگ خطر و شما می توانید موقعیت مناسب را برای نصب آن را انتخاب کنید.   لطفا به جهت و پیچ های ثابت برای پوشش بالا و پوشش پایین توجه کنید.    

سنسور بازکن مادون قرمز

 

دروازه مادون قرمز Nobtra   سنسور بازکن با 3 نوع.   30cm، 1 متر. با توجه به نیاز واقعی شما. سپس شما می توانید یک اندازه مناسب را سفارش دهید.     هنگامی که Grating مادون قرمز به نور هشدار متصل است، اگر کسی مسکن سنسور را باز کند، آنها سوئیچ Tamper را در داخل لمس می کنند و هشدار صدای هشدار را در این زمان منتشر می کند. این طراحی برای جلوگیری از منبع تغذیه سنسور خرابکاری است.     هنگامی که یک شی یک پرتو را برای بیش از 2 ثانیه مسدود می کند، سیگنال می تواند باعث شود. هنگامی که جسم بیش از 2 پرتو نور را مسدود می کند، سیگنال را می توان به سرعت ارسال کرد. سنسور پرتو مادون قرمز را می توان برای گیتس، حصار، پنجره، درب اتوماتیک، قطب های مانع از راهرو استفاده کرد.   این را می توان با تجهیزات زنگ هشدار خانه استفاده کرد.  

سنسور بازکن مادون قرمز

 

چگونه به دروازه مادون قرمز ثابت   سنسور بازکن   لطفا عکس های زیر را بررسی کنید 00132 |

سنسور بازکن مادون قرمز

1. کلاه های بالایی و پایین را حذف کنید، سیم ها را وصل کنید و انتهای سیم را از بندر رشته ای بکشید.

  2. موقعیت نصب را تعیین کنید، فرستنده و گیرنده را به صورت موازی تنظیم کنید و موقعیت های سوراخ را علامت بزنید

3. از یک مته متلاشی استفاده کنید تا حفره های حفاری را در محل حفره علامت گذاری دیوار بکشید و پلاگین دیوار را به سوراخ ثابت بکشید تا آن را با پیچ ها حل کنید.

4. از پیچ های M3 * 25 برای قفل فرستنده و گیرنده استفاده کنید و قدرت اشکال زدایی را روشن کنید. اگر زاویه انحراف یابد، می توانید لوله آلومینیوم را برای اصلاح چرخانید. پس از اشکال زدایی، پیچ چرخش را قفل کنید

5. از پیچ های M2 * 8 برای قفل کردن کلاه بالا و پایین برای تست استفاده کنید.

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us