200mm چراغ قرمز و سبز سبز در همان ماژول برای فروش

200mm چراغ قرمز و سبز سبز در همان ماژول برای فروش

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نوبا
  • شماره سریال: NJ211-ORG
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:ce

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:USD112
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T، انتقال بانکی، Alibaba Order Order، WeChat
  • جزئیات بسته:1cartons / 1set
  • توانایی تامین:3000piece / ماه
Contact Us

200 میلیمتر قرمز & سبز   چراغ راهنمایی و رانندگی

200mm قرمز + چراغ سبز سبز در همان ماژول. با توجه به نیاز واقعی مشتری ما. Nobtra r & D وزارتخانه نوع جدیدی از نور سیگنال ترافیک را توسعه می دهد.   قرمز & تراشه های سبز LED در همان ماژول. اگر شما نور قرمز را می خواهید   سیگنال و شما فقط با سیم های قرمز ارتباط برقرار کنید اگر شما نور سبز را می خواهید و   شما می توانید با سیم های سبز ارتباط برقرار کنید.   مقدار LED برای قرمز 81pcs بود و   سبز.   مهندس ما آزمایش کرد که زمانی که ولتاژ کار 240VAC بود. جریان نور قرمز   0.02A بود. بنابراین مصرف انرژی نور ترافیک قرمز 4.8 وات بود. هنگامی که ولتاژ کار   240 وات بود جریان نور سبز 0.15A بود. مصرف انرژی نور سبز 3.6 وات بود.   اکثر مشتریان از 200 میلی متری قرمز + سبز ترافیک سبز با تشخیص حلقه دو کاناله برای سیستم پارکینگ استفاده می کنند. هنگامی که وسیله نقلیه از طریق کویل تشخیص حلقه عبور می کند. نور سبز تبدیل خواهد شد   بر. قطب مانع افزایش خواهد یافت و ماشین می تواند با خیال راحت برود.   شاید شما در مورد ضد آب از 200mm قرمز + سبز ترافیک سبز کنجکاو باشید.   تست شده در یک سازمان خاص، سطح ضد آب به IP65 رسیده است. به خوبی کار می کند در یک محیط وحشتناک. مانند باران سنگین، Typhoon، ماسه سنگ.  

200 میلیمتر قرمز & چراغ سبز سبز

 

نور ترافیک تنها با قرمز & رنگ سبز با آلومینیوم آفتاب آلومینیومی و می تواند مقاومت در برابر اشعه های UV مستقیم.  
با براکت های نصب شده C شکل و براکت های نصب شده L شکل.   مواد براکت C شکل C و PC بود
مواد براکت L شکل آلومینیوم بود. درخشان 200mm قرمز & چراغ راهنمایی سبز بیش از 800cd  
و فاصله قابل مشاهده بیش از 350 متر مربع. اگر چراغ راهنمایی را در قطب نور نصب کردید، می توانید وسیله نقلیه را هدایت کنید و عابران پیاده به عبور از جاده ها مراقب باشید. اجتناب از عابران پیاده عبور از جاده ها یا حوادث ترافیکی. کمک های زیادی به شهرنشینی متمدن انجام داد. تراشه های LED از واردات چراغ راهنمایی از تایوان. نام تجاری تراشه قرمز بود " Epistar " و نام تجاری تراشه سبز " TekCore " . برنامه به خوبی برای سیستم تقاطع و پارکینگ. سیگنال های کنترل ترافیک دستگاه هایی قرار می گیرند، در کنار، یا بالاتر از جاده ای که برای هدایت، هشدار دادن و تنظیم جریان   ترافیک، که شامل وسایل نقلیه موتوری، موتور سیکلت، دوچرخه، عابر پیاده و دیگر کاربران جاده است. Nobtra 200mm قرمز & سبز   چراغ راهنمایی با لنز روشن و LED خدمات تراشه های LED بیش از 100،000 ساعت. بنابراین کیفیت نور ترافیک را می توان تضمین کرد.   شاید شما کیفیت محصول را تضمین کنید.   2 سال گارانتی کیفیت. در طول   زمان تضمین شده اگر محصول ما به نظر می رسد برخی از مشکلات کیفیت. ما بخش جدیدی را برای شما برای جایگزینی ارسال خواهیم کرد   و ما هزینه حمل و نقل را پرداخت می کنیم.  

200 میلیمتر قرمز & چراغ سبز سبز

Nobtra هر نوع چراغ های ترافیک ترافیک را برای فروش صادر می کند. مانند 200 میلی متر قرمز & چراغ راهنمایی سبز، چراغ های ترافیکی عابر پیاده، ترافیک فلش زرد   چراغ، ضد آب arrow چراغ راهنمایی، " توقف " نشانه ها و چراغ های ترافیک خورشیدی یکپارچه، چراغ راهنمایی قابل حمل،   و غیره هر گونه علاقه مند   یکی از آنها. دون ' تردید با من تماس بگیرید ما بهترین تلاش خود را برای ارائه کیفیت خوب برای همه شما امتحان خواهیم کرد. از هر لامپ مهره به هر پیچ، ما بهترین مواد خام را انتخاب می کنیم تا اطمینان حاصل شود که کیفیت محصول مطابق استاندارد است.   برای خدمات پس از فروش. ما یک مهندس فنی داریم اگر مشکلی دارید یا مشکل فنی را دارید. شما می توانید مشورت کنید   ما. در اولین فرصت جواب تون رو خواهیم داد.  
200 میلیمتر قرمز & چراغ سبز سبز

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us