کار تشخیص دوربین فیلمبرداری با چراغ راهنمایی شار بالا

کار تشخیص دوربین فیلمبرداری با چراغ راهنمایی شار بالا

جزئیات محصول:

  • نام تجاری:نجیب
  • شماره سریال: NBTCD-3
  • کشور مبدا:گوانگدونگ چین
  • گواهی:م

پرداخت:

  • قیمت پیشنهادی:422 دلار
  • حداقل سفارش: 1 قطعه
  • میانگین زمان تحویل:پس از دریافت پرداخت 3-5 روز کاری
  • روش پرداخت:T / T ، Western Union ، به صورت نقدی
  • جزئیات بسته:1 کارتن / 1 قطعه (46 * 19 * 22 سانتی متر ، G / W: 3.12 کیلوگرم)
  • توانایی تامین:3000 قطعه در ماه
Contact Us

تشخیص دوربین فیلمبرداری  

 

کار با دوربین کنترل با دوربین کنترل ویدیو برای تقاطع و حل مشکل ترافیک استفاده می شود.   ردیاب حلقه ای سنتی فقط می تواند تشخیص دهد که آیا وسایل نقلیه عبور کرده اند یا خیر. اما NobTra با توسعه دوربین ترافیکی توسعه یافته می تواند خودرو را تشخیص دهد و همچنین می تواند این سیگنال را به سیستم کنترل کننده ما منتقل کند. اگر این تقاطع ماشین های زیادی دارد. این از اصل انتشار اولویت پیروی می کند و ردیاب دوربین بی سیم ما شما را قادر می سازد تا منطقه تشخیص حضور خودرو را با دقت مشخص کنید. همانطور که این مناطق روی تصاویر ویدئویی نشان داده می شوند ، با تغییر شرایط ترافیکی می توانید به راحتی این مناطق را جابجا کنید. علاوه بر این. توسط ابزار ردیاب دوربین فیلمبرداری. می توانید ناحیه تشخیص را ترسیم کنید. در حداکثر ، می توانید یک منطقه تشخیص 8 قطعه ترسیم کنید. حساسیت تشخیص دوربین فیلمبرداری نیز بسیار مهم بود. معمولا. حساسیت را به " انتخاب می کنیم 3 " .  

تشخیص دوربین فیلمبرداری

 

ردیابی دوربین جریان جریان از معماری پیشرفته محصول با استفاده از یک ماژول دوربین صنعتی و یک ماژول تشخیص فیلم استفاده می کند و فن آوری اکتساب تصویر و تشخیص فیلم را ادغام می کند. دوربین جمع آوری جریان ترافیک می تواند بر روی قطب هایی مانند چراغ های سیگنال یا چراغ های خیابان در تقاطع ، بخش جاده و غیره نصب شود و جمع آوری و نظارت بر بسیاری از اطلاعات مربوط به ترافیک 4 خط را تحقق می بخشد. در عین حال ، فیلم نظارت عالی با کیفیت بالا را در کل راه ارائه می دهد. تشخیص دوربین فیلمبرداری NobTra به شما امکان می دهد تا ناحیه تشخیص حضور خودرو را مشخص و تأیید کنید. با تبلیغ این مناطق در تصاویر ویدئویی ، با تغییر شرایط ترافیکی به راحتی می توانید این مناطق را جابجا کنید. دوربین تشخیص ترافیک NobTar یک دستگاه جمع آوری اطلاعات مربوط به ترافیک ویدیویی و مناسب برای محیط های بیرونی است. این داده ها اطلاعات ترافیکی را جمع آوری می کند ، وسایل نقلیه ترافیکی را شناسایی می کند و سیستم کنترل سیگنال ترافیک را در بزرگراه ها ، تونل ها ، تقاطع های شهری و بخشها بهینه می کند. تشخیص دوربین سیمی با اتصال سیم شبکه با سیستم کنترل کننده خورشیدی ما. سپس می تواند به خوبی کار کند. اما تشخیص ترافیک بی سیم ما نیازی به سیم شبکه ندارد و فقط به یک آنتن بی سیم احتیاج دارد.    

ردیاب دوربین فیلمبرداری

NobTra بی سیم   تشخیص دوربین با مواد خوب و می تواند در برابر آفتاب و باران مقاومت کند. همچنین دارای ویژگی ضد گرد و غبار است. چرا بسیاری از مشتریان تشخیص دوربین بی سیم را جایگزین ردیاب حلقه مدل قدیمی می کنند.   با توسعه اقتصادی و مردم ' کیفیت زندگی بسیار بهبود یافته است. امنیت ترافیک از پول مهمتر است. دلیل ثانویه این بود که اداره دولت ترافیک هدف تولید کیفیت ایمنی جاده را ارائه می دهد. بنابراین.NobTra تشخیص دوربین فیلمبرداری گزینه خوبی برای همه شما بود. برای آینده. ما چند روش جدید برای تشخیص دوربین فیلمبرداری خود ارائه خواهیم داد. مثلا. نوع وسیله نقلیه را شناسایی کنید و   طول ناوگان.   این دو عملکرد بسیار مهم است و به شما کمک می کند تا وضعیت ترافیک را به خوبی بشناسید. برای تشخیص دوربین بی سیم. همچنین می تواند با چراغ سیگنال ترافیک شار بالا ، دکمه فشار عابر پیاده و سیستم کنترل کننده بی سیم خورشیدی گرم کار کند. مهم نیست که انواع آشکارساز دوربین ترافیک را می خواهید. مهمترین کیفیت و عملکرد آن به خوبی بود.   NobTra تمام تلاش ما را می کند تا محصول ما را به خوبی برای شما عرضه کند.  

ردیاب دوربین فیلمبرداری

 

 

 

محصولات مرتبط:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
FAX :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه

Send Us an Email

contact us