اخبار ترافیک در برخی از شهرهای چین

اخبار ترافیک

اخیراً ، نوبل نه تنها محصولات جدید متنوعی را روانه بازار کرده است بلکه در تلاش برای توسعه بازارهای داخلی و خارجی و تحقیقات بیشتر در مورد بازار داخلی است. درک بهتر اطلاعات ترافیک در چین برای حل بهتر مسئله ضروری است. این همان سفرهای مکرر ما به خارج از کشور است. آن ' همان. من همچنین برخی از شرایط ترافیک داخلی را با شما به اشتراک می گذارم.

1. طبق آمار وزارت حمل و نقل ، در طول 40 روز حمل و نقل جشنواره بهار ، در مجموع 870 میلیون مسافر توسط راه آهن ، بزرگراه ها ، آبراه ها و هواپیمایی کشوری به سراسر کشور اعزام شده اند که 70.9 درصد کاهش در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 ، و 40.8 درصد کاهش در مقایسه با مدت مشابه در سال 2020. پیشگیری و کنترل اپیدمی حمل و نقل جشنواره بهار ، تولید ایمن و حمل و نقل خدمات تضمین خدمات بسیار قوی و منظم است.

اخبار ترافیک

2. اخبار راهنمایی و رانندگی از جیلین ، به منظور تقویت تبلیغات و آموزش ایمنی ترافیک جاده ای ، پلیس راهنمایی و رانندگی جیلین توجه زیادی به مدیریت منبع دارد و تلاش می کند تا آگاهی رانندگی متمدن ، قانون مدار و ایمن از شرکت های اصلی و وسیله نقلیه اصلی را افزایش دهد. رانندگان پلیس از موارد معمول تخلفات رانندگی و موارد عمده تصادفات رانندگی وسایل نقلیه بزرگ در سراسر کشور و استان استفاده کامل کرد و آموزش هشدار ایمنی ترافیک را به رانندگان “ دو مسافر ، یک بار خطرناک و یک بار ” ، و بازرسی های عمده ای از وسایل نقلیه اصلی را در جاده انجام داد. برای توجه دقیق به مدیریت دقیق و آرام نگرفتن ، و با قاطعیت خط اول دفاع را برای جلوگیری از حوادث رانندگی ، به شرکت های مبدا وارد کنید.

ترافیک

3. ویدئوی کوتاهی از زنی که سوار بر اسب در جاده ای در بیهئی گوانگشی سوار می شود ، بحث های شدیدی را در اینترنت ایجاد کرد. پلیس راهنمایی و رانندگی بلافاصله تحقیقات را آغاز کرد و با یی ، طرف در این فیلم و ژونگ ، صاحب اسب موجود در فیلم ، مصاحبه کرد. پس از صحبت ، یی متوجه شد که رفتار دویدن او با اسب در جاده های شهری خطرات ایمنی ترافیکی پنهانی دارد که می تواند به راحتی منجر به تصادفات جاده ای شود و به پلیس اطمینان داد که شرایط مشابه دیگر تکرار نخواهد شد. اپراتور مسابقه اتومبیلرانی زونگ گفت که بلافاصله اصلاح و مدیریت استاندارد را انجام می دهد ، به طور قانونی کار می کند و اطمینان می دهد که اعضای دیگر برای سوار شدن در جاده های شهر دیگر اسب نخواهند برد.

تصادفات رانندگی

4. اخبار راهنمایی و رانندگی از چونگ کینگ ، هنگامی که گشت راهنمایی و رانندگی چونگ کینگ Jiulongpo رانندگی در شب را در حالت مستی بازرسی کرد ، مشخص شد که راننده ژانگ به رانندگی در حالت مستی مشکوک شده است ، و سپس او آزمایش ژن تنفسی را در ژانگ انجام داده است. نتیجه 41 میلی گرم در 100 میلی لیتر بود که مربوط به رانندگی در حالت مستی بود. پس از تحقیقات توسط پلیس ، مشخص شد که یک راننده حرفه ای روی صندلی سرنشین خودرو نشسته است. ژانگ معتقد بود که راننده مهارت رانندگی را ندارد ، بنابراین از راننده خواست که روی صندلی مسافر بنشیند و خودش به خانه برود. در پایان ، پلیس برای ژانگ '. 000 جریمه نقدی تعیین کرد عمل غیرقانونی رانندگی با وسیله نقلیه موتوری پس از نوشیدن مشروبات الکلی. راننده ' مجوز s 12 امتیاز ثبت کرد و به مدت 6 ماه موقتاً در بازداشت بود.

در بسیاری از مکان های اخبار ترافیک چین ، کنترل ترافیک بسیار سخت است. از این گذشته ، ترافیک مربوط به زندگی انسان است و به همه احتیاج دارد ' توجه!

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر Shiyan ، منطقه Bao 'یک منطقه
contact us