اخبار ترافیک در برخی از شهرهای چین

اخبار ترافیک

به تازگی ، نوبل نه تنها انواع مختلفی از محصولات جدید را راه اندازی کرده است بلکه در تلاش است تا بازارهای داخلی و خارجی را توسعه دهد و تحقیقات بیشتری در مورد بازار داخلی انجام دهد. برای حل بهتر این مشکل ، درک اطلاعات ترافیک در چین ضروری است. این همان بازدیدهای مکرر ما در خارج از کشور است. آن ' همان همان من همچنین برخی از شرایط ترافیک داخلی را با شما به اشتراک می گذارم.

1. مطابق با آمار وزارت حمل و نقل ، در طی 40 روز حمل و نقل جشنواره بهار ، در مجموع 870 میلیون مسافر توسط راه آهن ، بزرگراه ها ، آبراه ها و هواپیمایی کشوری در سراسر کشور ارسال شده است که در مقایسه با 70.9 ٪ کاهش یافته است. مدت مشابه در سال 2019 و کاهش 40.8 ٪ در مقایسه با مدت مشابه سال 2020. پیشگیری و کنترل همه گیریه حمل و نقل جشنواره بهار ، تولید ایمن و خدمات تضمین خدمات حمل و نقل شدید و منظم است.

اخبار ترافیک

2. اخبار ترافیک از جیلین ، به منظور تقویت تبلیغات و آموزش ایمنی ترافیک جاده ای ، پلیس راهنمایی و رانندگی جیلین توجه زیادی به مدیریت منبع می کند و در تلاش است تا آگاهی های متمدن ، متعهد و ایمن رانندگی از شرکت های کلیدی و وسیله نقلیه اصلی را ارتقا بخشد. رانندگان پلیس از پرونده های معمولی تخلف ترافیک و موارد مهم تصادفات ترافیکی وسایل نقلیه بزرگ در سراسر کشور و استان استفاده کرد و آموزش هشدار ایمنی ترافیک را به رانندگان “ دو مسافر ، یک بار خطرناک و یک بار ” ، و بازرسی های عمده وسایل نقلیه کلیدی را در جاده انجام داد. برای جلوگیری از حوادث ترافیکی ، به شرکتهای منبع توجه کنید تا به مدیریت دقیق و استراحت نکشید و با قاطعیت خط اول دفاع را تثبیت کنید.

ترافیک

3. یک فیلم کوتاه از زنی که سوار اسب می شود در یک جاده شهری در بیهای ، گوانگشی باعث بحث و گفتگوهای داغ در اینترنت شد. پلیس راهنمایی و رانندگی بلافاصله تحقیقاتی را آغاز کرد و با YI ، طرف درگیر در این فیلم و ژونگ ، صاحب اسب در این ویدئو مصاحبه کرد. پس از صحبت ، یی فهمید که رفتار اسب سواری وی در جاده های شهری خطرات ایمنی ترافیک را پنهان کرده است ، که به راحتی می تواند منجر به تصادفات ترافیکی جاده ای شود و به پلیس اطمینان داد که شرایط مشابه دوباره اتفاق نمی افتد. ژونگ ، اپراتور Racecourse گفت که او بلافاصله اصلاح و استاندارد سازی مدیریت را انجام می دهد ، به صورت قانونی فعالیت می کند و اطمینان می دهد که اعضا دیگر اسب ها را برای سوار شدن در جاده های شهری نمی گیرند.

تصادفات ترافیکی

4. اخبار ترافیک از Chongqing ، هنگامی که گشت ترافیک Chongqing Jiulongpo شبانه رانندگی مست را مورد بازرسی قرار داد ، مشخص شد که راننده ژانگ به رانندگی مست مظنون است ، و سپس آزمایش الکل نفس را روی ژانگ انجام داد. نتیجه 41mg/100ml بود که متعلق به رانندگی مست بود. پس از تحقیقات پلیس ، مشخص شد که یک راننده حرفه ای در صندلی مسافر ماشین نشسته است. ژانگ معتقد بود که راننده در مهارت های رانندگی مهارت ندارد ، بنابراین وی از راننده خواست که در صندلی مسافر بنشیند و خودش به خانه رانندگی کند. در پایان ، پلیس جریمه 1000 یوان را برای ژانگ تحمیل کرد ' عمل غیرقانونی رانندگی وسیله نقلیه موتوری پس از نوشیدن الکل. راننده ' مجوز S 12 امتیاز ثبت کرد و به مدت 6 ماه به طور موقت بازداشت شد.

در بسیاری از نقاط اخبار ترافیک چین ، کنترل ترافیک بسیار سختگیرانه است. از این گذشته ، ترافیک مربوط به زندگی انسان است و به همه نیاز دارد ' توجه!

 

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
sales20@nobleled.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر شیان ، منطقه Bao'an
contact us