تایمر شمارش معکوس ترافیک

  تایمر شمارش معکوس ترافیک

شمارش معکوس نه تنها به تنهایی قابل استفاده است بلکه می تواند در کنار برخی از چراغ های سیگنال 200 و 300 میلی متری نیز مورد استفاده قرار گیرد. این طراحی می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند. نیازی به خرید شمارش معکوس جداگانه یا مجموعه ای از چراغ های سیگنال تمام صفحه 200 یا 300 میلی متری نیست.

بگذارید ابتدا ویژگی های شمارش معکوس را معرفی کنم.

تایمر شمارش معکوس ترافیک

5. شمارش معکوس NobTra   تایمر   چراغ های راهنمایی سری دارای انواع محوطه ها برای پاسخگویی به نیازهای سناریوهای مختلف برنامه هستند. در میان آنها ، پوسته های تایمر شمارش معکوس 200 میلی متر ، 300 میلی متر و 400 میلی متر از مواد PC با سبک ، سختی بالا و انعطاف پذیری بالا ساخته شده اند. کاملاً با سیلیکون مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش مهر و موم شده و آب نشت نمی کند. کل تایمر شمارش معکوس دارای وزن کم و نصب آن آسان است. تایمر شمارش معکوس 500 میلی متر از پروفیل آلومینیوم با کیفیت بالا ، یکبار مصرف آلومینیوم ریخته گری ، قوی و بادوام ، مناسب برای انواع آب و هوای بد استفاده می کند.

6. سایه بان آلومینیومی از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری می کند تا بر رنگ نور تأثیر بگذارد. فرآیند پاشش پودر الکترواستاتیک در دمای بالا اتخاذ شده است ، که زنگ زده نیست و اکسیداسیون آن آسان نیست. این ماده در برابر درجه حرارت بالا ، سرمای شدید ، تغییر شکل ، پیری ، ضد آب و ضد رطوبت مقاوم است.

تایمر شمارش معکوس

محدوده زمان بندی گسترده: دامنه تایمر شمارش معکوس یک رقمی 1-9 ثانیه است.

تایمر تایمر شمارش معکوس 500 رقمی دو رقمی

دامنه تایمر شمارش معکوس دو و نیم ساعت و 1-199 ثانیه است.

بازه زمانی تایمر شمارش معکوس سه رقمی 1-999s است.

چراغ راهنمایی

8.   ترکیب تایمر شمارش معکوس: تایمر شمارش معکوس + چراغ های پیکان ، تایمر شمارش معکوس + چراغ های راهنمایی برای توپ کامل ، تایمر شمارش معکوس + چراغ های عابر پیاده و غیره

تایمر شمارش معکوس سری 9.200MM , 300MM , 400MM ضد آب در برابر IP65 می تواند برای انواع برف ، رطوبت و سایر محیط های سخت ، نصب آسان ، عمر طولانی ، بدون نگهداری واجد شرایط باشد ، به شما امکان می دهد از آرامش بیشتری استفاده کنید.   تایمر شمارش معکوس سری 500 mm Traffic Countdown Timer ضد آب در برابر IP54 , می تواند در محیط های بیرونی استفاده شود

10. کار معمول در دمای -40 ~ + 60 ، اجتناب از عملکرد طبیعی محصول به دلیل تغییر درجه حرارت محیط.

11. پشتیبانی از نصب و نصب ستون برای تأمین نیازهای روشهای مختلف نصب و تنظیم.

لطفا هنگام نصب و استفاده از لامپ ها به نکات زیر توجه کنید:

1. آن را با اشیا hit نزنید و فشار ندهید.

2. هنگام حمل و نصب با احتیاط رفتار کنید.

3. هنگام روشن بودن ، این محصول را به دلخواه حرکت ندهید.

4. مهم نیست که شرایط چیست ، چراغ سیگنال را نمی توان مستقیماً روی سطح مواد قابل احتراق معمولی نصب کرد.

5. قبل از اتمام نصب ، حتما به ضدآب و ضد بارندگی توجه داشته باشید تا از آسیب دیدن اجزای مدار جلوگیری کنید.

6. نگهداری یا تعویض لامپ را می توان با چرخاندن آن در خلاف جهت ساعت به طور مستقل خارج کرد. آن را به زور از بین نبرید. افراد غیرحرفه ای ممنوع هستند که با برق کار کنند.

7. چراغ های قرمز ، زرد و سبز در پایانه مالش تایمر شمارش معکوس ترافیک به ترتیب چراغ های قرمز ، زرد و سبز هستند و سیم سیاه نشان دهنده سیم خنثی است. انتهای سیم سیم باید با پیچ محکم قفل شود ، و نباید هیچ سستی داشته باشد.

8. هنگام استفاده از شرکت ما ' چراغ های سیگنال ، لطفا برای جلوگیری از درگیری یا سو mal عملکرد ، تجهیزات نامربوط دیگر را با آنها مخلوط نکنید.

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
08:00-18:00(به وقت پکن)
Fax :
+86(755)27651483
تلفن :
+8613927455427(زمان کار)
Email :
sales20@nobleled.com
آدرس کارخانه :
پارک صنعت Mingjinhai ، جاده Tangtou ، شهر شیان ، منطقه Bao'an
contact us